Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות I parcel בהזמנה מאמאזון, זה UPS? לא UPS? איך הם?

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי מחשב באמאזון וקבלתי מספר מעקב "I - PARCEL" מחיפוש זריז בגוגל עולה אתר של UPS, אבל זה לא בדיוק UPS הרגיל, אז מה זה בעצם? שליח עד הבית? או סתם שירות דיוור שבסוף יעביר לדואר ישראל את האחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת בת של UPS. בארץ זה עובר לידי שליחים של דואר ישראל, אתה מקבל את זה עד הבית.

בכל מקרה אם נגרם נזק לחבילה או משהו בסגנון אמזון אחראים על הכל.

אחרי שזה יישלח לארץ וייקלט במכס יהיה לך מספר מעקב ארוך הבנוי ממספרים. איתו תוכל לעקוב אחר החבילה באתר דואר ישראל.

מספר כמו 01000438943.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת בת של UPS. בארץ זה עובר לידי שליחים של דואר ישראל, אתה מקבל את זה עד הבית.

בכל מקרה אם נגרם נזק לחבילה או משהו בסגנון אמזון אחראים על הכל.

אחרי שזה יישלח לארץ וייקלט במכס יהיה לך מספר מעקב ארוך הבנוי ממספרים. איתו תוכל לעקוב אחר החבילה באתר דואר ישראל.

מספר כמו 01000438943.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מציין שכמובן גם לפני שזה מגיע לארץ אתה מקבל מספר מעקב, איתו אתה יכול לעקוב אחרי החבילה באתר של iparcel.

יצא לי להזמין כל מני דברים מאמזון, ההעברה לידי דואר ישראל מן הסתם מעכבת את התהליך בכמה ימים אבל סה"כ בסדר. בחלק מהמקרים, במעקב באתר iparcel, היה רשום לי attempted delivery לפני שדיברו איתי בכלל, מה שגרם לי להילחץ קצת, אבל בסוף הכל היה בסדר.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת תשובה מלאה ומדויקת. בסוף כל התהליך, המסירה עצמה מתבצעת ע"י השליחים של הדואר, אצלי לפחות אחוז הפשלות מינימאלי.

אמאזון תמיד מגוונים/משנים את נותני השירות, לאחרונה לא מעט הגיע אליי דרך dhl. ממש רכבת ההפתעות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להזמין כמה וכמה פעמים דרך אמאזון ומשלוח I-parcel/ כמעט תמיד היו לי בעיות - עם דואר השליחים באזורי. שירות הלקוחות של דואר שליחים מחפיר, כרגיל, אבל גם שירות הלקוחות של i-parcel לא טרח לנסות אפילו לעזור, ושלח אותי להאבק לבד בדואר השליחים. אפילו אמאזון התעלמו מהתלונות שלי על שניהם.

במקרה אחד, החבילה הגיעה מאנגליה, למוקד השליחים שהוא כ-4 ק"מ בתוך 4 ימים מרגע ההזמנה. ואז, במהלך 3 שבועות נוספים המתנתי למסירה, כשדואר שליחים "מסבנים" אותי ולא נותנים תשובות.

במקרה אחר, השליח פשוט הניח את החבילה על השביל בכניסה לבית, והלך לו לדרכו.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות בסדר, בקשו ממני פעם לתת תעודת זהות ומאז הם זוכרים

אתה תלוי בשרות של מוקד השליחים כדי להשלים את החויה

כמו שכתבתי בעבר אני שם את החבילה במעקב בטלפון וברגע שזה מגיע למוקד אני מקבל הודעה לפנות בוקר, נכנס למוקד בדרך לעבודה וחוסך 2-14 ימים כדי לקבל אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות בסדר, בקשו ממני פעם לתת תעודת זהות ומאז הם זוכרים

אתה תלוי בשרות של מוקד השליחים כדי להשלים את החויה

כמו שכתבתי בעבר אני שם את החבילה במעקב בטלפון וברגע שזה מגיע למוקד אני מקבל הודעה לפנות בוקר, נכנס למוקד בדרך לעבודה וחוסך 2-14 ימים כדי לקבל אותה

ת"ז כבר ביקשו ונתתי.

איך שמים את החבילה במעקב בטלפון? אתה מכתוון פשוט לאפליקציית אמאזון?

eyali23 - בגלל שיקולים כלכליים והגיוניים, לאור מחשב נייח חזק בבית, החלטתי להתמקד ולקחת שהוא STUDY DEDICATED (קל משקל ובעל זמן סוללה ארוך) - המחשב הנבחר לבסוף הוא הAsus c302ca chromebook , אחרי הרבה ביקורות החלטתי שאתמודד עם האתגר של מעבר למערכת הפעלה קצת שונה בקלות, ובגלל שאני צריך ברוב הזמן רק אופיס וגלישה, הוא מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בזו https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pelebit.postil

מהרגע שיש לי מספר מעקב ישראלי

מכווון לבדוק פעם ביום אם יש שינוי באופן אוטומטי

תודה! זה כמובן לשימוש עם המספר מעקב שהחבילה תקבל אחרי שתגיע לארץ כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם Asus וגם chromebook... למה? למההה?!?

הבחירה הכי גרועה שיכולה להיות. אני מאחל לך שתהיה היוצא-דופן המרוצה בסטטיסטיקה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה בדיוק כמו לקנות טאבלט אנדרויד עם מקלדת.

אפס יתרונות על פני טאבלט אנדרויד אחר,

אלא רק חיסרון אחד ומהותי - היצרן.

שוב, אני מאחל רק טוב ושיהיה בסדר, אבל הניסיון שלי ושל סביבתי עם אסוס הוא עגום.

עריכה:

לא צריך להרחיק אפילו מקארספורום, הארכיון מלא בשרשורים של המלצות, קנייה של אסוס בניגוד להמלצות (עקב המחיר הקורץ) והודעה לקונית על מפח נפש וקניית מחשב אחר כעבור פרק זמן ממוצע של 12 חודשים (לפעמים נוסף גם הלוך-חזור עם שירות הלקוחות).

עריכה אחרונה על ידי hans

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...