Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות I parcel בהזמנה מאמאזון, זה UPS? לא UPS? איך הם?

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוטה להאמין יותר לביקורות באמאזון וביוטיוב מאשר בארץ, במיוחד כשאני מזמין מחו"ל ואין לי צורך להתמודד מול אף חנות כאן..

דווקא הכרומבוק הופך את הטבלט לחסר יתרונות, אני לא מתכוון להתווכח למה הוא יותר טוב כי אני עדין לא בעלים של אחד, אני פשוט חושב שזה מספיק לשימושים שלי ואני לא זקוק לשום דבר מעבר.

המקלדת אגב זה אחד היתרונות הגדולים בשבילי, אני כותב הרבה דוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה chromebook נרכש, אבל ישנם מבוססי ARM ומבוססי X86, (אני בעד השני). החומרה של הכרומבוקים מוכתבת במדוייק על ידי גוגל (ליצרן אין שום שיקול דעת) והתוכנה, שהיא גוגלית מא' עד ת' (chrome-os זה לא אנדרואיד למרות הקרבה) היא לדעתי היתרון הגדול. המוצר המתקבל הוא מערכת יציבה וזריזה. כל הפיתוח מבוצע על ידי גוגל, וליצרנים (גם HP DELL SAMSUNG וכו') לא יכולים לבצע שינויים.

המכירות העולות (במערב) אומרות הכל (מכירות הכרומבוק עברו את המק, וזהו הסגמנט היחיד שגדל בשוק).

גילוי נאות: יש לי קשר עקיף לנושא, אבל אני לא נעלב :wink:

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yuvk נרכש הasus c302ca

המעבד שלו זה

http://ark.intel.com/products/88198/Intel-Core-m3-6Y30-Processor-4M-Cache-up-to-2_20-GHz

אחרי צפיה באינספור ביקורות מדובר כרגע על המעבד הכי טוב שקיים עבור כרומבוק, כאשר מתוכננות לאסוס הזה גרסאות M5 וM7 בעתיד הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ ... זה כמו להגיד מכירות קורולה דגם 2018 עברו את מכירות פורש 911 מהסדרה הקודמת.

ההשוואה לא ממש קשורה.

אפילו כשאתה מדבר על מחשב כמו הפיקסל (ואני מפרגן - כי רוב הכרומובקים שונים מאוד מזה במחיר ובמפרט) - זה לא ממש בר השוואה למקבוק הממוצע.

בארה״ב אגב רוב המחשבים האלו נקנים על ידי מערכת החינוך כתחליף זול יותר לאייפדים בסבסוד כזה או אחר מצד החברות המייצרות.

לא בגלל שזה כזה מחשב מדהים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור שום מפרט שמוכתב במדויק כאשר בקרת האיכות והייצור בפועל הופקדו בידי אסוס. זה טקסט שיווקי נטול משמעות.

להעמיד את הכרומבוק מול מערכת ההפעלה של מק (לא ios אלא osx, שמים וארץ) זה, בהיעדר תיאור הולם יותר, מגוחך.

אבל מזמן למדתי שאין דבר חזק יותר משכנוע עצמי, לא תעזור המציאות ולא יעזרו ערימות האסוסים המקולקלים שנגעתי בהם במו ידיי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רבים מהכרומבוקים הולכים למטרות educational.

לדעתי זה מוצר עם אחלה VFM, ובהחלט לא ראוי לקטילה. ההשוואה למק היא לא למוצר כי אם לסגמנט - הכרומבוקים התחילו כמוצר נישה ותופסים תאוצה, והשוק מקבל אותם בשמחה. לא פה, שם :wink:

יש לי כרומבוק ACER ישן, מבוסס אטום (!) והוא אחלה מוצר. אני לא מנסה לשכנע אף אחד, בטח לא את עצמי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, אבל זאת בדיוק הנקודה שהעליתי בשרשור ההוא, אנחנו פה ולא שם. אלא אם כן מדובר בעבודה בחברה שהעבירה את כל עיבוד המסמכים לגוגל וזאת המדיניות שלה, האינטראקציה היותר נפוצה היא עם משתמשי חלונות אחרים, בעברית.

יאללה שיהיה יום טוב, לא כועס על אף אחד. :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, אבל זאת בדיוק הנקודה שהעליתי בשרשור ההוא, אנחנו פה ולא שם. אלא אם כן מדובר בעבודה בחברה שהעבירה את כל עיבוד המסמכים לגוגל וזאת המדיניות שלה, האינטראקציה היותר נפוצה היא עם משתמשי חלונות אחרים, בעברית.

יאללה שיהיה יום טוב, לא כועס על אף אחד. :-)

תשמע הניסיון שלי עם אסוס הוא לטובה, לכל אחד זה שונה, אני מכיר אנשים שמרוצים ואישית החומרה שלי במחשב היא תמיד מבית ASUS, אם קיימת האפשרות (כרטיס מסך, לוח אם)

הכרומבוק הוא בשבילי וזהו, אני צריך להגיש עליו דוחות בוורוד ואקסל, אולי בעתיד גם מצגות, ככה שאופיס סוגר לי את הפינה, את הדברים הכבדים אם וכשיהיו אני אשמור לנייח להתמודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ,אני רק שאלה

השירות I PARCEL של אמאזון,זה אותו I PARCEL כשקונים בגדים מאתר ASOS ?

גם שמה יש לוגו של UPS,קוד עם מליוןתלאפים מספרים,וכשזה בארץ זה מופץ ע"י חברת HFD (יושבים בפ"ת)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה אותו iParcel.

הם לא מטפלים בחלק האחרון של השילוח (שיכול להיות שונה בין חברה לחברה ואפילו באותה חברה במקרה של אמזון - שעובדים עם כ ו ל ם) אלא רק בללוות את הליך השילוח והטיפול במכס.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רק אעדכן שהמכשיר הגיע היום, נשלח ב15 לספטמבר, משמע לקח לו 11 ימים סה"כ להגיע לידי מארה"ב.

מאוד מרוצה מהמכשיר ומאיכות החומרים וההרכבה, אם למישהו יש שאלות על הכרומבוק אשמח לענות בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...