Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שאלה] ביטוח לנהג חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה,

יש לי שאלה בנוגע לביטוח:

אני וחבר מתכננים לקנות יחד רכב, שנינו נהגים חדשים עדיין ( ולא עברנו 24 )

והקטע הוא שאין לנו מושג בנוגע למה אפשר לעשות בנוגע לפוליסת ביטוח...

אני בטוח שפוליסת ביטוח ל2 נהגים חדשים לאותו רכב יכול לעלות יחסית הרבה -

יש כזה דבר ביטוח לפי נהג ?

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח הוא לרכב, אבל אפשר לרכוש ביטוח לשני נהגים נקובים. מחיר הביטוח ייקבע לפי הנהג ה"מסוכן" ביותר (מבחינת הערכת הסיכון של חברת הביטוח) - במקרה שלכם לפי שילוב של גיל וותק בנהיגה של כל אחד מכם וותק ביטוחי, שאני מבין שאין לכם. תתכונן להוצאה של כמה אלפי ש"ח.

ד"א - ראיתי גם את הפוסט שלך בעניין רישום הרכב. רוצה לומר לך שרכב שיתופי מסוג זה הוא פתח לסכסוכים, כדאי מאוד שתסדירו את יחסי השימוש ביניכם, אולי אפילו איזה הסכם כתוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח הוא לרכב, אבל אפשר לרכוש ביטוח לשני נהגים נקובים. מחיר הביטוח ייקבע לפי הנהג ה"מסוכן" ביותר (מבחינת הערכת הסיכון של חברת הביטוח) - במקרה שלכם לפי שילוב של גיל וותק בנהיגה של כל אחד מכם וותק ביטוחי, שאני מבין שאין לכם. תתכונן להוצאה של כמה אלפי ש"ח.

ד"א - ראיתי גם את הפוסט שלך בעניין רישום הרכב. רוצה לומר לך שרכב שיתופי מסוג זה הוא פתח לסכסוכים, כדאי מאוד שתסדירו את יחסי השימוש ביניכם, אולי אפילו איזה הסכם כתוב.

לגביי הסכם שיתופי - כן, חשבנו על לעשות מסמך מסוים אם נעשה את זה בסוף, תודה על העצה!

לגביי הביטוח - הבנתי שזה 3000-4000 (לאדם) לחצי שנה ככל הנראה אבל הקטע שאני חייל והוא עומד להשתחרר ואין לנו ניסיון מעבר לשנה ( פחות משנה ) ובגלל זה אני כנראה אצטרך לשבת עם חברות ביטוח בשביל להסדיר משהו כי אין לי מושג אם יהיה אפשר נגיד לשלב בין שתי תוכניות ביטוח ( אחת לי והשנייה לחברי ) כי אני צריך תוכנית ביטוח של חיילים ( שתהיה זולה ) והוא רגילה.... יש מצב שאתה יודע על אם זה אפשרי?

ותודה על התגובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברה,

יש לי שאלה בנוגע לביטוח:

אני וחבר מתכננים לקנות יחד רכב, שנינו נהגים חדשים עדיין ( ולא עברנו 24 )

והקטע הוא שאין לנו מושג בנוגע למה אפשר לעשות בנוגע לפוליסת ביטוח...

אני בטוח שפוליסת ביטוח ל2 נהגים חדשים לאותו רכב יכול לעלות יחסית הרבה -

יש כזה דבר ביטוח לפי נהג ?

תודה לעונים!

סוף החברות מתקרב.

ענו לך כי הביטוח יהיה יקר כי שניכם ללא עבר ביטוחי וללא וותק בנהיגה וצעירים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...