Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחממות מנוע POLO 2006

ezana9
שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח למעט עצות והכוונה אנוכי נהג חדש ולא מבין גדול ברכבים.

התקלה התחילה לפני כחודש וחצי, המנוע מתחמם בעיקר במאמץ ובעליות (ירושלים) אך בכביש מהיר הילוך חמישי ומהירות גבוהה הרכב פחות נוטה להתחמם, ההיגיון אומר לי בגלל כמות הרוח שמגיע מלפנים ?

הוחלף מאוורר רדיאטור, נאמר לי שהמאורר פגום, אך מאז שנכנס למוסך הרכב מתחמם גם מדי פעם בעצירה מוחלטת ברמזור לדוגמא.

יש לציין כי בעמידה הוא מתחמם מעט ובנסיעה בעיר חוזר לטמפרטורה נורמלית, אך בנסיעה מאומצת המנוע מגיע ל3\4 מהחום וכמעט לפסים אדומים ואז אני נאלץ לסוע לאט והטמפרטורה חוזרת לנורמה שזה בדיוק באמצע.

אין נזילת מים, שופץ ראש מנוע לפני כשנה וחצי בערך ואני כקונה רכב ראשון לא בדקתי לעומק, אולי זה מה שגורם לכך ?

אשמח לעזרה, כרגע אני נוסע ברכב אך בודק שהטמפרטורה נשארת בנורמה אחרת אני מאט והיא חוזרת לנורמה לאחר מספר שניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה עלולה להגרם בגלל:

1. תרמוסטט תפוס במצב סגור.

2. מאוורר רדיאטור לא עובד בתיזמון נכון בגלל בעיה במודול הבקרה.

3. רדיאטור סתום.

4. כניסת גזים למערכת הקירור בגלל ראש מנוע לא תקין.

צריך המלצה על מוסך מקצועי ואמין ?

3.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה עלולה להגרם בגלל:

1. תרמוסטט תפוס במצב סגור.

2. מאוורר רדיאטור לא עובד בתיזמון נכון בגלל בעיה במודול הבקרה.

3. רדיאטור סתום.

4. כניסת גזים למערכת הקירור בגלל ראש מנוע לא תקין.

צריך המלצה על מוסך מקצועי ואמין ?

3.

אשמח, מהיכרות עם הפורום סביר להניח שתגיד לי מוסך רון ואכן הייתי שם מספר פעמים ללא קשר לתקלה הנוכחית והם מקצוענים בטירוף אבל אני ירושלמי ופחות יש לי זמן להתרחק מהעיר.

כמה הייתה חושד בראש מנוע ששופץ שגורם לבעיה ?

עד כה הוצאתי קרוב ל2400 ש"ח על כל דבר תקול שהתגלה בדרך אך לא לתקלה המקורית של החום מנוע, אני לוחם משוחרר ואני רוצה לסדר את התקלה הזאת עם כמה שפחות קריעה בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מלכתחילה התחמם בנסיעה כך שאין קשר למאורר האדיאטור ועובדה שלאחר שהחליפו אותו המצב לא השתפר אלא החמיר מה שאומר שזרקת כסף לחינם. האופציות העיקריות כרגע הן רדיאטור סתום חלקית או אפילו ברובו או בעיה בראש המנוע. תבדוק בזמן שמאוורר הרדיאטור עובד אם האויר שניזרק ממנו לכיוון תא המנוע הוא חם/פושר/קר. האם קיים חוסר של נוזל קירור מפעם לפעם? האם צינורות הרדיאטור העבים נפוחים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חברים תקלה חדשה שקראתי ונאמר לי ויכולה לקרות בגלל ראש מנוע כושל, היום בבוקר הנעתי את הרכב והוא רעד, לא הפסיק, לאחר כ30 שניות התחלתי נסיעה והתחושה הייתה שונה... נכבה לי הרכב ברוורס (ידני)...

לאחר כמה שניות של נסיעה הבהבה פעמיים או שלוש הנורת אזהרה של המנוע בצבע כתום, החנתי את הרכב בצד חיכיתי מעט ובדקתי שמן מים והיה תקין.

יש למישהו מושג איך אני מתנהל מכאן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעסה.. אבל זה מתחיל להשמע כמו ראש מנוע.

מאור שאל אם יש חוסרים של מים אם ישנה בעיה כלשהי בראש מנוע

אתה מיד תרגיש בחוסרים, ללא כל נזילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעסה.. אבל זה מתחיל להשמע כמו ראש מנוע.

מאור שאל אם יש חוסרים של מים אם ישנה בעיה כלשהי בראש מנוע

אתה מיד תרגיש בחוסרים, ללא כל נזילה.

לא היו חוסרים של מים ושמן, ולא הייתה "טחינה"

שופץ ראש מנוע בעבר, מה עלות שיפוץ כזה פעם שנייה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שאפשר?

מי אמר שזו אכן הבעיה?

חבר, תחסוך לעצמך הרבה כסף אם תתן למומחה לבדוק את האוטו.

העניין הוא שהייתי כבר ב2 מוסכים ואף אחד לא עלה על הבעיה של ההתחממות מנוע ושפכתי כסף לחינם, אם ככה מי מומחה בעניין ? אני ירושלמי למי לפנות כאן.

ואני יודע שלא הכי מומלץ בעולם אבל הרכב לא שווה יותר מדי כסף ומוסכים זה מלא כסף, אולי כדאי לאבחן אותו במוסך מומחה ולתקן במוסך של הבני דודים כשיודעים מה התקלה ?

החלפתי קלאץ דרכם והם עשו עבודה מעולה בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם שאתה מניע על מנוע קר ומיכסה מיכל עיבוי פתוח אתה שם לב לקפיצה של נוזל הקירור בדקות הראשונות? עלייה של המיפלס שלו בדקות הראשונות שעוד המנוע קר? בועות בנוזל קירור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה היית ומהיכן אתה בארץ

מוסך רון בישראל בק 18 תל אביב הוא הכתובת שלך

אני ירושלמי, מהיכרות עם מוסך רון הוא מעולה אבל טני לא חושב שהרכב במצב נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל עם בדיקה של כל מה שמרק רשם לך.

תרמוסטט תפוס זו אופציה פשוטה וקלה להחלפה שעולה גרושים יחסית לנזק שלא לטפל בזה. אם אין סימנים של נזק לראש מנוע התחל מתרמוסטט. תשריין לך יום שאתה נוסע לתל אביב למוסך רון - זה יהיה שווה את זה.

מתי עשו טיימינג? האם החליפו משאבת מים?? האם אתה מאבד נוזל קירור?

בצע בדיקה כימית לאיתור זליגת גזי פליטה למיכל עיבוי לשלול או לאשש בעיית ראש מנוע.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...