Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיע בשמשה

שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב אנשים טובים.

יום שישי לאחר חזרה מבילוי זכיכתי ביחס חם מילדים פושטאקים, בזמן שאני נוסע ב2 בלילה ברכב שלי בכביש ראשים במהירות של סביבות ה80+ זכיתי לקבל שני סלעים לתוך השמשה הקדמית, השמשה לא נסדקה/התנפצה והעצירה הייתה בצומת הבאה.

כמובן שהתקשרתי למשטרה דיווחתי וחזרתי למקום, מלא אנשים על הכביש(כנראה איני הראשון שקיבל את זה) ולא היה זכר לחבורת הטמבלים, המשטרה עשתה שם סיבוב כמוני ולא מצאה אותם ככל הנראה.

מה שכן קיבלתי כמה חריטות מכובדות על השמשה.

קיים איזה חומר שיכול למלא לי את החריטות האלה, אצרף תמונות אם תרצו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש לשמשות יכול לטשטש את השריטות. אבל חשוב לדעת לעבוד על שמשות.(חימום יתר יגרום לפיצוץ השמשה)

לגבי מילוי? יש כמה חברות שמתמחות בתחום שמחייב כלים/חומרים מתאימים לחימום האיזור לאיחוי החומר.

לא מכיר מישהו ספציפי רק שמעתי/קראתי על כמה פה ושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף שמשה ברכב ש4.5 חודש על הכביש?!

אצתרך שמשה מקורית+בטוח ההשתתפות עצמית תהיה גבוהה עבור שמשה מקורית ובטוח שהפרמיה של שנה הבאה תקפוץ לי יפה מאוד :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה שהרכב חדש (וזה נורא נורא מבאס!!) לא קשור לעניין.

לדעתי בביטוח שמשות זה חינם ללא השתתפות עצמית ולא אמור להגדיל גם את הפוליסה...

תעשה בדיקה, לא הייתי מתעסק עם שמשה

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אין השתתפות עצמית ואין הפסד הנחה במקיף בשנים הבאות בגין תביעת ביטוח שמשות, זה ביטוח ניפרד. בחלק מהרכבים צריך לשלם מחיר גומיה חדשה שלא נכללת בביטוח. לפעמים אפשר להעביר את הגומיה הישנה, לפעמים לא ( משתנה מדגם לדגם ).

השאלה, האם הם מחוייבים להתקין שמשה מקורית ברכב חדש או רשאים תחליפית. אם השמשה לא נסדקה/ התנפצה, לא בטוח שהביטוח יאשר החלפה. תלוי בגודל הנזק, ואת זה ניתן לבדוק רק כאשר מגיעים לזגג שעובד עם הביטוח.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי איזה חומר ביוטיוב לא יודע עד כמה זה אמיתי אבל כמו משהו ששווה לנסות לפני החלפת שמשה

זה אחד מהסרטונים

זה השני

הם לא לגמרי מעלימים אבל ממזערים נזקים לפי מה שנראה

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף שמשה ברכב ש4.5 חודש על הכביש?!

אצתרך שמשה מקורית+בטוח ההשתתפות עצמית תהיה גבוהה עבור שמשה מקורית ובטוח שהפרמיה של שנה הבאה תקפוץ לי יפה מאוד :\

אז תסע עם שמשה סדוקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מנוס מלהחליף. אפשר לסדר סדקים קטנים עם חומר מיוחד (resin) אבל שריטה ארוכה זה בעייה. זה יוצר נקודה חלשה ולחץ טרמי שאני בטוח שבחום ובקור הוא פשוט יישבר.

תחליף שמשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חריטות נקודתיות לא שריטות אורכיות,השמשה איזה סדוקה בדקתי עם פנס וגם באור שמש, מה שכן זה באמת עלול ליצור נקודות חולשה שהפרשי טמפ' יכולים להפוך את זה לסדקים.

אם אתם אומרים שביטוח שמשות לא פוגע בשום דבר שקשור לפריה בפוליסה אז אני לא דואג,אחליף בעת הצורך.

אם אני זוכר נכון בשנה הראשונה חייבים להשתמש בשמשה מקורית(עלות יצרן 11 אלף שקל :S )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני איתך, הייתה לי אותה בעיה ברכב שלי. יחסית חדש וזה מבאס מאוד.

אין מה לעשות עם זה פשוט לנסוע ככה ולא להתייחס.

הנה מה שקרה לי http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?631763-%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%94-%D7%9E%D7%90%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9F-2014&p=5437044#post5437044

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...