Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג פרטי

motorishta
שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכתבתי עסקה ליסינג סבירה. לא יקרה מדי . לאור החששות שהצגת בפתיחה אני חושב שזה פתרון טוב בשבילך.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת שמחיר נראה זול מכדי לכלול ביטוח ותחזוקה - באיזור חברת ליסינג מדובר? והאם יש לך הצעה בכתב?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי למאזדה.

2500 בלי חבילת הטיפולים נשמע יקר באופן חריג. אם זה כולל את החבילה, המחיר כבר יותר הגיוני.

ד"א, חשבת על הקשקאי בגרסת טקנה?

מערכות בטיחות מתקדמות, ריפודי עור, LED מלא וב-5000 ש"ח פחות מה-3008 פרימיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד.

ובכל זאת, הבדל של כ-600 ש"ח לחודש (אם מפקטרים את חבילת הטיפולים) הוא די מוגזם.

במיוחד בהתחשב בשוק של ה-CX5 המשומשים. כנראה יאבד פחות מ-40 אחוז ממחירו במהלך 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא cx5 אחרי 3 שנים עדיין עולה 124 אלף בדגם לקצ'ורי.

לגבי הקשקאי יש לשותף שלי את הרכב הזה בגרסת הטקנה, אחלה רכב, רק חסר לו כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפלא כי זה בדיוק מה שרשמתי. המאזדה מאוד מבוקש.

לגבי הניסאן, יש גם עם מנוע 1.6 טורבו דיזל.

צריך לברר אם יש אפשרות ל-'טקנה' עם המנוע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להעצים את ה-3008 אתה בוחר להקטין את ה-CX5 (תרתי משמע) אבל זה לא ילך לך.

תא הנוסעים של ה-CX5 מרווח לא פחות מזה של ה-3008 ומאחור אף יותר.

רוחב הספסל של ה-CX5 זהה לחלוטין לזה של ה-3008 אך יש קצת יותר מקום לברכיים ב-CX5 (שגם הוא לא מצטיין בזה).

מפתח הדלת הוא הגדול בחבורה על דלת שנפתחת ב-90 מעלות ומקלה על הכנסת ילדים.

רוחב המושב האחורי של ה-CX5 גדול משמעותית מזה של ה-3, אין בכלל מה להשוות.

לגבי ה-3008 שהוא כל כך אהב, לא ראיתי איפה הוא ציין זאת.

הוא ציין שאהב מאוד את ה-5008, שאף על פי שהן מאוד דומות הן גם שונות מאוד, בעיקר מאחור.

תא הנוסעים של ה-5008 הרבה הרבה יותר מרווח מזה של ה-3008 בשורה האחורית (שזה בעצם מה שמעניין את הבחור).

לגבי השוואה של ה-3008 הבסיסית ל-CX5 לקצ'ורי, גם היא לא נכונה.

אני מניח שאם הוא יבחר ב-3008 תהייה זו רמת הגימור פרימיום ולא האקטיב (לראיה הוא בחר ברמת גיור בינונית של ה-CX5 ולא הבסיסית והזולה משמעותית) ולכן ההפרש יהיה "רק" 15K ש"ח (שזה המון לדעתי ואני אישית הייתי בוחר ברמת הכניסה של ה-CX5).

לגבי מכירה עתידית של CX5, אין בכלל ספק שהיא תהיה הרבה יותר פשוטה ממכירה של 3008, גם אם במגרשי הליסינג היא תככב.

גם הסיכוי למכור אותה במחיר מחירון (שבכל מקרה יהיה גבוה יותר מ-3008 עקב שמירת ערך עדיפה) יהיה גבוה משמעותית מאשר למכור רכב צרפתי במחירון..

בקיצור, 3008 רכב נחמד מאוד אבל לא צריך להפחית בערכן של המתחרות בכדי "להעצים" אותו.

פות"ש,

העיקרון של חברת הליסינג שאתה תשלם כביכול רק את ירידת הערך והם ירוויחו על מכירת הרכב הוא יכול להיות נכון אך לא במקרה זה.

במקרה זה, דלק מוטורס עדיין לא מקצים רכבים לחברות הליסינג ועדיין לא ניתן למצוא אותו במסלולי ה-0 ק"מ ולכן אין להם הנחה משמעותית על הרכב.

בנוסף הם צריכים לממן לך את ה"הלוואה".

בכל מקרה זה לא מצדיק הפרש כזה, כך שלפחות לגבי ה-CX5 זה לא משתלם.

האם בדקת עוד רכבים, כאלו אשר ניתן למצוא במסלולי ה-0 ק"מ?

האם גם שם ההפרש כזה גדול לרעת העיסקה?

הוא "מעצים" ואתה "מרדד", העיקר שיתאים לתבנית הפרטית כנראה, החל מקביעה עבורו למה העדפת ה 5008 נטולת קשר ל 3008, עבור למחיר ה3008 בעוד שנים שמתעלמת מהעובדה שלפז'ו דנן הנעת דיזל אטרקטיבית שאין במזדה דנן, שבתורה גם מתחברת לחוסר היכולת לנבא שוק עתידי, וכלה כמובן ב"ידיעה" שהוא יבחר בגירסת הפרימיום של ה 3008, העיקר להפוך שתי מכוניות שאינן באותה קטגורית מחיר למתחרות לגיטימיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא "מעצים" ואתה "מרדד", העיקר שיתאים לתבנית הפרטית כנראה, החל מקביעה עבורו למה העדפת ה 5008 נטולת קשר ל 3008, עבור למחיר ה3008 בעוד שנים שמתעלמת מהעובדה שלפז'ו דנן הנעת דיזל אטרקטיבית שאין במזדה דנן, שבתורה גם מתחברת לחוסר היכולת לנבא שוק עתידי, וכלה כמובן ב"ידיעה" שהוא יבחר בגירסת הפרימיום של ה 3008, העיקר להפוך שתי מכוניות שאינן באותה קטגורית מחיר למתחרות לגיטימיות.

על איזה שתי מתחרות אתה מדבר, ה-3008 ו-CX5?

אז לא הבנתי, הן לא מתחרות לגיטימיות? כי אני דווקא חשבתי שכן..

לגבי הגירסת פרימיום, לא אני המצאתי את זה, זו הגירסה שהבחור התעניין בה (אם תקרא שוב את השרשור) וזו גם הגירסה שהוא קיבל עליה הצעת מחיר לליסינג..

לגבי זה שאין קשר בין 5008 ל-3008, תראה לי איפה כתבתי את זה.

מה שציינתי זה שהבחור "התלהב" מה-5008 ולא מה-3008 (וזה נכון) וככל הנראה בעיקר מהמרווח מאחור (מאחר והוא מתלונן על צפיפות במאזדה שלו) ובהשוואה זו ה-5008 מרווחת הרבה יותר מה-3008 שבעצמה קצת צפופה יותר מה-CX5 שעליה הוא חושב.

לגבי יחידת ההנעה של ה-3008 והאטרקטיביות שלה בשוק המשומשות בעוד מספר שנים, אתה חושב שהיא תהפוך את כל שוק הצרפתיות, אני חושב שלא. לגבי כך שאי אפשר לחזות את שוק המשומשות, זו טעות, בהחלט ניתן על סמך נתוני עבר. האם התחזית תהיה מדוייקת ובאיזו מידה זו כבר שאלה אחרת, אך אם ניתן לחזות חברים הרבה יותר מסובכים אני מניח שניתן לחזות גם את הסחירות וירידת הערך של פיג'ו על כל דגמיה בשוק שהוא מאוד מסורתי ומתנהל על פי סטיגמות.

בקיצור, מי שמסדר את הדברים בכדי שיכנסו לתבנית הפרטית שלו כנראה שבמקרה זה זה אתה ולא אני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע עם מאזדה 3 ספיריט (עוד חודשיים שנתיים על הכביש)

חושב כרגע על רכב יותר גדול מאחר שנוספו 2 ילדים למשפחה, ולא ממש נוח עם 2 בוסטרים.

motorishta, ניסיתי לשלוח לך הודעה פרטית לגביי ה3 ספיריט, התיבה שלך מלאה, אודה לך באם תחזור אליי.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה CX5 עולה 2390 שקל בליסינג פרטי לפני טסט מקדמה, כולל חבילת תחזוקה וביטוח.

לא הבנתי, 2390 לא כולל טסט ולא כולל מקדמה (7500 ש"ח)?

מה כולל הביטוח? כאשר אני בדקתי בעבר אז אמרו לי שזה ביטוח חובה וצד ג' וללא מקיף, כאשר במקרה של תאונה יש השתתפות עצמית גבוהה מאוד.

בכל מקרה אם מנקים את עלויות ביטוח החובה והטיפולים מהעיסקה, יוצא שעל שלוש שנים אתה משלם בערך 50% מעלות הרכב.

לדעתי אין סיכוי שה-CX5 החדשה תאבד מערכה כ-50% בשלוש שנים כך שאני לא בטוח שזה משתלם (זה נוח אולי, אך לא משתלם).

מה שיכול להפוך את זה לעיסקה סבירה זה ביטוח נהג חדש/צעיר (למי שצריך) כולל השתתפות עצמית סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח הוא ביטוח מקיף.

ההשתתפות העצמית גבוהה יחסית (לא זוכר בדיוק כמה)

הביטוח לא כולל שירותי גרירה.

הביטוח זול משמעותית מביטוח בחברת ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...