Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיזוק בלם יד, מרצדס SLK 280 2009

gil korach
שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מחזקים סתם ככה, אולי הוא נשחק, לבדוק קודם שהברקסים לא שחוקים, ואז לכוון.

כשהאוטו על D ואני שם בלם יד אז האוטו נוסע (בלי ללחוץ על הגז) אבל כאשר ממש הרמתי אותו חזק אז הוא לא זז

אבל כשהוא על N ובלם יד האוטו לא זז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחזקים סתם ככה, אולי הוא נשחק, לבדוק קודם שהברקסים לא שחוקים, ואז לכוון.

כשהאוטו על D ואני שם בלם יד אז האוטו נוסע (בלי ללחוץ על הגז) אבל כאשר ממש הרמתי אותו חזק אז הוא לא זז

אבל כשהוא על N ובלם יד האוטו לא זז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ להתעסק בשום דבר שקשור לבלמים לבד. גש למוסך על מנת שמכונאי מוסמך יעשה מה שצריך.

זאת דעתי לפחות :)

זה כולה לסובב אום שמותח את הבלם ראיתי ביוטיוב על מרצדס מדגם אחר וגם זה היה מתחת למושב האחורי אבל לא אין מושב אחורי אז פירקתי את כל הפלסטיקים של הבגז ולא היה שם כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו?

אז מה שחיפשת לא נמצא איפה שחשבת, מה שאומר שיש לך פחות מושג ממה שאתה חושב, ואתה עדיין מתוך עקשנות רוצה לעשות בעצמך?

תעשה טובה לעצמך ולכולנו שנמצאים איתך על אותו הכביש, לך למכונאי מוסמך שיעשה את זה כמו שצריך, אם אתה ממש שקדן אז תלמד ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בלם היד שלך הוא בלם תוף שנמצא מתחת\מאחורי דיסק הבלם האחורי אז אמור להיות שם מותחן קפיצי שאתה יכול להדק - אבל אתה קודם כל צריך לבדוק אם התוף או הרפידות נשחקו כי הסבירות שהמותחן השתחרר ושלא מדובר בשחיקה של רפידות\תוף היא לא גבוהה מאוד.

מה הקילומטרז' שהרכב הזה עבר? יש לך היסטוריית טיפולים?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בלם היד שלך הוא בלם תוף שנמצא מתחת\מאחורי דיסק הבלם האחורי אז אמור להיות שם מותחן קפיצי שאתה יכול להדק - אבל אתה קודם כל צריך לבדוק אם התוף או הרפידות נשחקו כי הסבירות שהמותחן השתחרר ושלא מדובר בשחיקה של רפידות\תוף היא לא גבוהה מאוד.

אני נאלץ לחלוק על דעתך.

במכוניות שבהן בלם היד מפעיל סנדלי תוף שנמצאים בתוך הדיסק האחורי, אין ולא אמורה להיות שחיקת סנדלים לאורך כל חיי הרכב. זה מהסיבה הפשוטה שבלם היד מפעיל כוח סטטי לבלימה,אין תזוזת חלקים ואין שחיקה.

האמור נכתב מתוך הנחה שבלם היד לא משמש לנעילת גלגלים תוך כדי נסיעה.

במכוניות שבהן בלם השירות ובלם היד אחודים בתוך הדיסק האחורי, תהיה שחיקת רפידות אבל קיים מנגנון כיוון אוטומטי שאמור להשאיר את ידית בלם היד בגובה אחיד.

ככה או ככה - ידית בלם יד גבוהה היא תוצאה של כבל שהשתחרר וצריך למתוח אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מרצדס SLK - הסבירות שהשתוללו איתה לא נמוכה - בכל מקרה צריך לבדוק את מצב הבלם.

וכן, מבין את התגובה שלך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקילומטרז' שהרכב הזה עבר? יש לך היסטוריית טיפולים?

108 קילומטר ויש לי מ2014 החליפו כל שנה רפידות לפני שנתיים צלחות רשמיות ולפני שלוש שנים צלחות אחריות את האוטו קניתי לפני חצי שנה ובבדיקה אמרו שצריך למתוח את הבלם יד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נאלץ לחלוק על דעתך.

במכוניות שבהן בלם היד מפעיל סנדלי תוף שנמצאים בתוך הדיסק האחורי, אין ולא אמורה להיות שחיקת סנדלים לאורך כל חיי הרכב. זה מהסיבה הפשוטה שבלם היד מפעיל כוח סטטי לבלימה,אין תזוזת חלקים ואין שחיקה.

האמור נכתב מתוך הנחה שבלם היד לא משמש לנעילת גלגלים תוך כדי נסיעה.

במכוניות שבהן בלם השירות ובלם היד אחודים בתוך הדיסק האחורי, תהיה שחיקת רפידות אבל קיים מנגנון כיוון אוטומטי שאמור להשאיר את ידית בלם היד בגובה אחיד.

ככה או ככה - ידית בלם יד גבוהה היא תוצאה של כבל שהשתחרר וצריך למתוח אותו.

זה גם מה שאני הבנתי וגם הבנתי שזה משהו פשוט מישהו יכול להסביר לי איפה מותחים בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...