Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 2008 2014 1.2 82 כ"ס אקטיב

Dragonjepp
שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים! בשעה טובה מכרתי את הבראבו שלי, לחבר פורום. לאחר בחינה של מספר גדול מאוד של רכבים מצאתי בסוכנות טרייד מובייל בגלילות את 2008 המדוברת. הרכב עונה על הדרישות שלי - מרחב פנימי סביר לאחר קיפול מושבים אחוריים, חסכוני מאוד בדלק. נתונים: יד ראשונה, פרטי, עבר 66,000 ק"ם, במצב חדש לחלוטין, כלומר ללא שריטה. ישבתי עליו קרוב לשעה במגרש, ללא ליווי של סוכן (מה שאהבתי במגרש הזה שכל הרכבים פתוחים - תעשה מה שבא לך, איש לא יציק לך) אך התקשיתי למצוא פגמים באשר הם. צבע מקורי ללא תיקונים כלל, ותאמינו לי, ביום שאתה רואה מאות רכבים שעברו "השבחה" זה מיד קופץ לעין המיומנת, שמשות מקוריות, אין ברגים שנפתחו או פאנלים או דלתות שפורקו. ריח של רכב חדש. היסטוריית טיפולים מלאה בלובינסקי, בעל הרכב ביצע טרייד אין לרכב חדש מאותו דגם, אבל טורבו אוטומטי. יש טסט עד יולי וטיפול אחרון בוצע במאי. פגמים לא מהותיים - צמיגים ומצבר מקוריים ודורשים החלפה. נסיעת מבחן לא העלתה שום דבר מעניין. בקיצור, אני כנראה לוקח אותו ביום ראשון. לאחר מיקוח לא ערוך מדי המחיר שהוצע לי הוא 47500, אחריות לשנה על גיר ומנוע. בדקתי ביד 2 ולא ראיתי הרבה רכבים עם נתונים דומים במחיר הזה. עכשיו לשאלות.

1. עד כמה המחיר שהוצע לי משקף את המצב בשוק? יש טעם ללחוץ אותם עוד?

2. מה באמת שווה האחריות של טרייד מובייל? יש למישהו ניסיון אישי?

3. מחיפוש על בעיות נפוצות בדגם עליתי על שרשור שדן על תקלות חוזרות בממיר קטליטי, בעיקר ב208, אך מבחינה מכאנית המכלולים בין 208 ו2008 די זהים. יש ממה לחשוש?

תודה לעוזרים!

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צודק לגבי החוויה, הם נותנים לך חופש מלא במגרש, רוב הרכבים מיד 1 פרטית במצבים מצויינים. אני בעצמי רכשתי מטריידמוביל לפני שבועיים רכב, גם כן יד ראשונה פרטית.

את האחריות הציעו לי בתשלום אבל העדפתי לוותר מה גם שהרכב שקניתי נמצא עדיין תחת אחריות קיה 7 שנים.

לגבי מחיר אם אתה רציני מאוד הם מתגמשים. אני פשוט נכנסתי ואמרתי יש לי את הכסף בשלוף, אני מאוד רציני ואני יוצא מכאן עם רכב. בסופו של דבר המחיר שרצו על הרכב שלי היה 51, אני הצלחתי לקנות ב48.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסתי לפני שבועיים רכשה מטריידמוביל 2008 2014 ידנית ACTIVE עם 30.000ק"מ,גם כן בצבע לבן.

הרכב פשוט חדש לחלוטין,הבחור בבדיקה היה בהלם,לא היה אפילו שפשוף בחלק הנמוך של הפגוש הקדמי,לא לחיצות במרכב התחתון,באמת רכב חדש.

שבאנו לבדוק את הרכב הגעתי עם מודד עובי צבע ובטעות בדקתי איתו 2008 לבן נוסף,לדעתי זה הרכב שאתה מעוניין לרכוש כי היו רק שניים,אם זה אכן הרכב אז תדע שלא היה תיקון צבע ברכב.

קח בחשבון שטריידמוביל גובים "עמלת גזילה" על העברת בעלות,אותנו זה מאד הרגיז ונתן תחושה מאד לא טובה !!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את דבריהם בערבון מוגבל, תדרוש שהכל יהיה כתוב וחתום.

לי יש עבר רע איתם תוכל לקרוא בתגובות ישנות שלי, אישית לא הייתי נכנס אליהם אפילו אם הרכב מצופה זהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה מחיר הסגירה הסופי? וכמה ה"עמלה" המדוברת?

לקחנו את הרכב ב50

העמלה היא 250 שח או משהו דומה,זה סכום שהוא פשוט גזלה והעקרון שגונבים אותנו בהחלט נתן לנו תחושה מרירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אתמול בבוקר התייצבתי בסניף. הרכב חנה בדיוק באותו מקום בו השארנו אותו אחרי נסיעת מבחן שלושה ימים קודם. פתוח. עברתי עליו עוד פעם ביסודיות והלכתי למשרד. אחרי מסע ומתן קצר מאוד סגרנו על K45, ומכיוון שהרכב הניע עם בוסטר התקינו לי גם מצבר חדש של שנאפ ללא תוספת תשלום. עמלת העברת בעלות של 285 ש"ח, שמורכבת מ215 שהדואר לוקח (זה מה ששילם מי שקנה ממני את הבראבו שעה קודם) ועוד 70 דמי טיפול שלהם. בעיני הוגן כי זה חוסך נסיעה לדואר והתעסקות מיותרת. ויתרתי על אחריות לשנה על גיר ומנוע שהוצעה לי תמורת 680 שקלים. לא ראיתי טעם, הרכב חדש יחסית ומטופל, הבלאי נמוך, ופגם ייצור, לו היה, כנראה כבר היה מתגלה. בסך הכל, מבחינת חווית קניה, יש לי רק דברים טובים להגיד. סוכן המכירות, אלעד מנשה, היה מקצועי וסובלני, עשה את עבודתו באופן ראוי להערכה. מבחינתי - יצאתי מרוצה.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נשמע לי מחיר לא רע לרכב די חדש.

אני אישית אשמח לשמוע איך המנוע (המעט צנום) מתמודד עם עליות, אם יתחשק לך לעדכן בהמשך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נשמע לי מחיר לא רע לרכב די חדש.

אני אישית אשמח לשמוע איך המנוע (המעט צנום) מתמודד עם עליות, אם יתחשק לך לעדכן בהמשך.

אני כבר אגיד לך שהמנוע הזה עולה עליות כמו גדול, אני מאוד מרוצה ממנו, המנוע הזה פותח בצורה כזו שהוא מנצל את כל המומנט כמו שצריך, בנסיעה רגילה (לא התגרזנות), קשה להבחין שמדובר במנוע צנום כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...