Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 2008 2014 1.2 82 כ"ס אקטיב

Dragonjepp
שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אך אם תקנה I30 שמורה בת 4 שעולה 70, לא תהיה לך בעיה למכור אותה עוד 3 שנים בסביבות ה58-60

אני בספק שתוכל למכור את הפיג'ו בעוד 3 שנים ביותר מ10-15

כמה שטויות אפשר לרשום בתגובה אחת??.

שנה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב,פותח השרשור, מבלי להכנס לטיב ה-2008(לא מכיר את הרכב כלל), לא מפריע לך שאתה קנית רכב מלוקק לגמרי, יד 1, ב-21 אחוז פחות מהמחירון ועוד קיבלת מצבר במתנה?

קצת מרמז על הרכב בעתיד, שגם אם הוא יהיה שווה במחירון 30 אלף נגיד, לא תקבל עליו יותר מ-20.

לא, לא מפריע. מה אכפת לי מה המחירון? אם הייתי קונה חדש הייתי בוכה על המחירון שצונח. אבל בתור מי שמאמין שרכב קונים בן 3 שנים (כי הוא כבר הפסיד חצי מחיר אבל עדיין מספיק "רכב") אני מרוצה שיש לי אופציה לקנות רכב יחסית חדש בזול. גם כשאני מוכר אני לא לא מסתכל על המחירון. קניתי בראבו ב36 כשהמחירון היה 45 ומכרתי ב20 כשהמחירון 28.8. אז מה? יש מחיר שוק, זה הדבר היחידי שמעניין אותי. יש רכבים שמחיר השוק שלהם קרוב למחירון, יש נדירים ששם הוא מעל, אבל לרוב זה לא המצב. מחירון זה לחברות ביטוח.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ו זה פח על גלגלים, מלא בעיות חשמל, בעיות מנוע, בעיות תיבת הילוכים, בעיות במזגן, בעיות בעץ ריח, הן גם מתלכלות הרבה יותר מהר מיפניות, שים אוטו צרפתי ליד יפני ותראה שהצרפתי מושך הרבה יותר אבק. לדוד שלי היה פג'ו בשנת 87 והיא הייתה כל היום במוסך אצלו, הוא מבין במכוניות רצח אבל עובד בתור אינסטלטור.

היית קונה יאריס רובוטית 2008 עם 240,000 קילומטר על השעון במקום!

קיצר יצאת פראייר.

לא מבין את אוסף השטויות ההכללות שהעלה הכותב בפוסט הנ"ל.

ועוד יותר מוזר לי כי שלושה מקרב חברי הפורום הנכבד -

הודו לכותב על ההודעה המועילה.

נראה לי כי בקרב חברי הפורם ישנם מספר חברים צעירים

שהבנה בתחום הרכב והתחבורה רחוקה מהם

וכל כוונתם להשתלח בכותבים רציניים.

רוכש הרכב פיג'ו 2008 פעל הגיונית לפי מיטב השיקולים המתאימים לו.

מה הטעם לציין "קיצר יצאת פרייר".

ולציין רכב ספציפי "היית קונה יאריס רובוטית 2008 עם 240,000 קילומטר על השעון במקום!"

אבקש את סליחת Alkash באם הפוסט שנרשם על ידו ושתקפתי כאן נכתב בציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, למה אץה מתרגש?

אני בעלים של פיג'ו וממש לא מזיז לי מה הבחור הזה כותב, לא חסרים כאלה בפורום.

פות"ש תתחדש, אתה תהנה מהרכב, הצרפתיות החדשות בעיקר הקטנות ולא הפרימיום, די אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעיון בפוסטים נוספים שפורסמו ע"י

Alkash ושל שלושה חברי הפורום

שהודו על הפוסט המועיל ובניהם גם רוכש הרכב עצמו.

הבנתי שהפוסט הנ"ל נכתב בציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין אם באמת לא הבנת שזה ציניות או שאתה ציני בזה שאתה אומר שלא הבנת.

אני בטוח שיש כאן הרגשתה של אלקשיות משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את אוסף השטויות ההכללות שהעלה הכותב בפוסט הנ"ל.

ועוד יותר מוזר לי כי שלושה מקרב חברי הפורום הנכבד -

הודו לכותב על ההודעה המועילה.

נראה לי כי בקרב חברי הפורם ישנם מספר חברים צעירים

שהבנה בתחום הרכב והתחבורה רחוקה מהם

וכל כוונתם להשתלח בכותבים רציניים.

רוכש הרכב פיג'ו 2008 פעל הגיונית לפי מיטב השיקולים המתאימים לו.

מה הטעם לציין "קיצר יצאת פרייר".

ולציין רכב ספציפי "היית קונה יאריס רובוטית 2008 עם 240,000 קילומטר על השעון במקום!"

אבקש את סליחת Alkash באם הפוסט שנרשם על ידו ושתקפתי כאן נכתב בציניות.

בתחילת המשפט הראשון גם התעצבנתי.

עד שנעצרתי ב"עץ ריח" ומשם התחלתי כבר לצחוק.

הבחור צעק ציניות בהודעה-הכל בסדר:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בזכות השרשור הזה גם אני התחלתי לשקול רכישה של רכב כזה כרכב שני. באותו השנתון.

אשמח לשמוע עוד קצת רשמים על הרכב מפותח השרשור.

שאלות ספצפיות:

בעיקר: מנוע וגיר.

האם הרכב נעים לנהיגה (הילוכים עוברים חלק, קלאצ׳ נוח?)?

עד כמה הרכב ״לא מהיר״?

האם מרעיש בשיוט של 110-120 קמ״ש? עד כמה הרכב מרגיש ״איטי״ בהתנהלות עירונית יומיומית? האם רועד בסרק כמו אצל אחרים עם מנועי 3 צילינדר?

וגם: איך מערכת המולטימדיה? הכל עובד? Bluetooth וכו.

בקיצור, אם אפשר, סקירה קצרה לאחר שימוש של כמה שבועות ברכב.

מתנצל מראש אם חפרתי.

תודה,

Musix.:wink:

עריכה אחרונה על ידי musix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה!

מכיוון שיש לי כבר רושם ראשוני של 1500 ק"מ אני יכול לתת חוות דעת מסוימת. אבל בוא נעשה את זה בעקביות.

יומיים לאחר הקניה נכנסתי ליום של התקנות. קודם כל הייתי חייב צמיגים. המידה - 195.60.16 לא מאוד נפוצה. המקוריים (והיבשים)- Goodyear Efficient Grip, נראו לי יקרים מדי יחסית לתמורה, כנ"ל גם קונטי שאני מאוד אוהב. היו כמה סיניים שלא עניינו אותי, פאלקן שאמורים להיות טובים אבל לפי כל הביקורות נגמרים אחרי 30K, מישלין, שוב יקרים... בסופו של דבר התקנתי kleber dynaxer hp3, בעלות של 370 שקלים לצמיג. אוחז לא רע ביבש, אבל בעיקר מחזיק קילומטראז' וחסכוני. התאים למה שחיפשתי.

עקב צורכי העסק התקנתי וו גרירה, נזק - 1800 ש"ח, לא נשלף. בבראבו עלה לי 2200, בסדר גמור. התקנה לקחה שעתיים.

באותו יום ממש הותקנו גם חיישני רוורס, לא שהייתי חייב כי יש מצלמה, אבל התרגלתי מהרכב הקודם לסובב את הראש הרבה תוך נסיעה לאחור, אז בא לי. 250 שקלים חדשים. המערכת עודכנה מגרסה 3.17 לגרסה 3.21 בתהליך פשוט של חמש דקות, תוכנה שהורדתי על USB. זהו בערך. לא עשיתי כלום יותר.

עכשיו הרושם:

כיוון שהגעתי מבראבו, מראש היה מדובר בטרייד אוף של כוח מנוע תמורת מרווח וחסכון בדלק. וזה די תיאור מדויק של מה שקיבלתי.

אופי הרכב - רגוע ונוח. זה לא שאי אפשר ללחוץ אותו קצת, בהחלט כן, פשוט איכשהו אני לא מרגיש צורך. בזמן שהבראבו כל הזמן ביקש "תן גז אחי!" פה אני משייט בנוחות ולא ממש ממהר לשום מקום. אפשר לייצר קצב תנועה לגמרי סביר, גם בעיר וגם מחוץ, אני לא נשאר אחרות ברמזורים, פשוט אין יותר רצון לקפוץ קדימה ו"לקרוע" את כולם. גמישות המנוע - נמוכה. צריך להיות ברצועת כוח כדי לקבל מומנט, נניח זינוק מהילוך שני חסר בשר. על שלישי אין מה לדבר בכלל. צריך להתרגל להיות בהילוך הנכון וכבר התרגלתי, די בקלות יש לומר, אבל בהתחלה זה יכול לעצבן. עם זאת, גורר עגלה בלי שום בעיה, בעליות צריך ללחוץ על הגז אבל הרכב מתמודד בכבוד. בכל הקשור לרעידות - אין רעידות מיוחדות בסרק, אולי ממש טיפה, לגמרי זניח. מתי יש רעידות? בסלד נמוך (1500 כזה). המנוע כאילו מבקש לא לרדת נמוך מדי. גמישות, כבר אמרתי.

הגיר יכול היה להיות יותר מדויק, ראיתי טובים וגרועים ממנו. מהלך די ערוך, בסה"כ הכל עושה את העבודה.

שיוט על 120 - 130 ללא שום בעיה. מנוע לא צורח, בידוד הרעשים סך הכל בסדר אם כי לא מדהים. באופן מפתיע ההגה נהדר, קטן וחד, נוח ביד ודי אינפורמטיבי יחסית למה שניתן היה לצפות. התנהגות צפויה, בולמי זעזועים פשוט מעולים - גולש מעל באמפרים בשקט ויש הרגשת נוחות כללית, כיסא נהג מרגיש לא מספיק קשיח אבל מתגלה כנוח.

מרחב פנימי - מ ע ו ל ה! עם מושבים אחוריים מקופלים נוצר חלל של 1300 ליטר, מאוד שימושי וכבר נוצל. כיף אמיתי.

צריכת דלק לא פחות מנהדרת יחסית למה שהייתי רגיל. 1 ל20 בבין עירוני, על 105 קמ"ש עם בקרת שיוט מופעלת, בעיר לא ירדתי מ1 ל13, משולב 1ל15-16. זאת הייתה הסיבה האמתית לקניית רכב, לנסוע הרבה ובזול.

מערכת ומסך - מסך באיכות גבוהה, רזולוציה ותמונה טובים, סידור התפריטים לא חכם ולא נוח, בעיקר מעבר בין תחנות רדיו. טלפון מתחבר מהר מאוד וללא בעיות, איכות השמע מהדיבורית טובה, ובכלל הרמקולים מפתיעים מאוד לטובה. קומפוננטים 6.5 בכל הדלתות, יכול היה להיות הרבה יותר גרוע. אני שוקל להתקין סאב וופר כי יש לי בבית. אבל לא לחוץ לי בינתיים. זהו בגדול. אני מרוצה מאוד מהקנייה, הרכב הרבה יותר חדש ממה שהיה לפניו, נחמד לי אתו, לגבי האמינות - נראה בהמשך. בכל אופן ממליץ לעשות נסיעת מבחן.

עריכה אחרונה על ידי Dragonjepp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש, תתחדש ותודה על הסקירה!

אני עד נוסף לכך שקיימת סטיגמה והכללה מטופשת לגבי צרפתיות. יש לי רנו סניק 2009. אחרי שנה ו-25000 קמ, אני יכול להגיד שהרכב הינו תמורה מעולה למחיר הנמוך. חוץ מטיפולים שוטפים ומפוח מזגן חדש, הרכב לא גרם לשום הוצאה. רכב נוח, מאוד מרווח, ובטיחותי. בחיים לא הייתי מחליף אותו במאזדה 3 או כל רכב יפני או קוריאני אחר מאותה שנה. ברצוני להודות לכל אלה שיצרו וטיפחו את הסטיגמה, ובכך איפשרו לי לקנות רכב מעולה במחיר בדיחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מיום ההתקנות, כולל מפלצת הסלעים בנגררי אבו מוך בבאקה אל גרביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...