Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מכון דיטיילינג ובחירת סוג הדיטיילינג.

שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי עם יעקב אלטר, אדם באמת מרשים בכמות הידע המקצועי שלו. למרבה הפליאה הוא דווקא המליץ שלא אבצע אצלו עקב המגבלות שהעלתי (תקציב וזמן). בעל מקצוע יוצא דופן ביושר שלו.

התקשרתי שוב לרומן אך הוא טען כי הוא עמוס עד אחרי החגים... בכל מקרה אקפוץ אילו מתיישהו בזמן הקרוב כדי שיסתכל ברכב ויתן הצעת מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אחת התמונות שהעלת יש לך דנט קטן, עלות ישור בPDR (ישור פח ללא חומרי פחחות אלא ע"י דחיפה ומשיכה) נעה מ200 עד 500 שקל.

לגבי פוליש, אכן יעקוב מאוד מומלץ, אך קצת מחוץ לתקציב שלך, לדעתי רכב כמו שלך אצל יעקוב יעלה לך באזור ה3K ~ ואם זה מחוץ לתקציב שלך הייתי מנסה לדבר עם שלומי אדרת שכלל הנראה יתן לך הצעת מחיר מעט קרובה יותר לתקציב שלך.

יש לך גם בחור מאשדוד NFSMW31 שגם עושה עבודות מעולות+ לדעתי הייתי פונה אליו גם(נסיעה של 20-30 ד' אולי תהיה שווה לך).

לגבי ציפוי יעלה לך בנוסף לפוליש בין 600 ל1000 לפלוס(תלוי בכמות השכבות וסוג הציפוי).

דיטייליג פנימי אם אתה אומר שהמצב בפנים דיי טוב הייתי קונה כמה מטליות מיקרופייבר סבירות APC וחומרי שמירה וחידוש עור ופלסטיק ועושה לבד. בעיקרון APC בדילוליו יכול להוריד לך את מרבית הכתמים מהעור וחומרי שמירה לעוד(קונדישיונרים למינהם) מלמעלה יאריכו חיים לעור.

שיהיה בהצלחה ותעדכן אותנו בהחלטה ותוצאות סופיות(אם זה אחד מהחבר'ה מהפורום ככל הנראה יעלו תוצאות לבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון קצר.

יבוצע הטיפול בסופ"ש הבא, פוליש וציפוי של Polish Angel Master Sealant וניקיון פנימי.

-יש משהו יחודי שצריך לבצע בשימוש עם Polish Angel Master Sealant?

-האם דרושה תחזוקה כלשהי אחרי הציפוי?

-איפה יש לי פגיעה? לא זכור לי משהו כזה (חוץ ממה שיש בדלת הנהג וזה דורש כנראה מילוי, לא חושב שניתן לבצע שם PDR)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון קצר.

יבוצע הטיפול בסופ"ש הבא, פוליש וציפוי של Polish Angel Master Sealant וניקיון פנימי.

-יש משהו יחודי שצריך לבצע בשימוש עם Polish Angel Master Sealant?

-האם דרושה תחזוקה כלשהי אחרי הציפוי?

-איפה יש לי פגיעה? לא זכור לי משהו כזה (חוץ ממה שיש בדלת הנהג וזה דורש כנראה מילוי, לא חושב שניתן לבצע שם PDR)

אני כבר הסברתי לך בפרטי על זה אבל לכל מי שמתעניין כמוך:

התחזוקה היחידה שדרושה היא שטיפה עם חומר ש"מחמיא" לציפוי עצמו. כלומר, בסוף השטיפה בזמן הניגוב הסופי אתה צריך לרסס ספריי פיניש שיש בו חלקיקי קרנובה או קראמיקה, או בקצרה, QED. בשימוש עם QED בעל יכולות דחיית מים ולכלוך גבוהה אתה לא תצטרך לשטוף את האוטו למשך יותר זמן ולכן גם לא תהיה "משועבד" לרכב.

ובלי קשר אני תיארתי תהליך שטיפה רגיל (אצלי לפחות) לכן יישום של ציפוי כזה לא ישנה את אופן התחזוקה בשטיפות שבועיות ובמקרה הנ"ל דו-שבועיות. ובגלל שזה דו-שבועי אתה יכול להרשות לעצמך לקנות חומר שהוא משמעותית טוב יותר תמורת התוספת מחיר עליו כי אתה משתמש בו פחות ולכן ישמר לך לאורך זמן רב יותר. אין הגיון בלעשות עבודה עם ציפוי כזה ואז לא לחשוב הלאה על השמירה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון קצר, הרכב הושאר אצל nfsmw31 לחג ובוצע בו פוליש וציפוי ב Polish Angel. לקחתי אותו היום (מאוד) מוקדם בבוקר ולא הספקתי לבחון אותו לעומק. ירדתי עכשיו להסתכלות קצרה ולקחתי תמונה אחת באור יום. קצת מסנוור. מה שמפריע לי אחרי כל הטיפול הזה זה שאני צריך לנגב את האבק מהלכה כל הזמן...

לא מצליח להעלות את התמונה משם מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...