Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מכון דיטיילינג ובחירת סוג הדיטיילינג.

שימו לב! השרשור הזה בן 2361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאתם מבינים מהכותרת הטיפשית אני כמעט לא מבין מספיק בנושא:? אע"פ שקראתי את הדביקים (ד"א, הם לא עודכנו בשנים האחרונות? קשה לי להאמין שניתן למצוא חומרים/ציוד מלפני 4 שנים). בגדול, מה שהבנתי הוא שדיטיילינג מחדש את מראה הרכב לרמה של רכב מהנילונים ושומר על מראה הרכב ע"י ציפויים יחודיים.

לעובדות: יש לי E350 שחורה (מטאלית, אמרו לי שהצבע נקרא "שחור חציל") בת 9. מבחוץ, מצב הצבע נהדר לדעתי. הרכב חנה תמיד בחנייה מקורה (למעט החודש האחרון, החלפתי מקום עבודה ושמתי לב כי לפעמים אני חונה ליד עצים) אין שיפשופים/שריטות (בשנתיים האחרונות נשרטתי קלות בפגוש האחורי ובכנף השמאלית, בשני המקרים בוצעה צביעה מלאה לחלק. אני פאדנט, במיוחד שאני לא זה שצריך לשלם...) ולא דהיות בצבע ולמעט "דקירה" בדלת הנהג המצב החיצוני מושלם. מבפנים, במצב דיי טוב. ישנם ריפודי עור בהירים (באחד מהם ישנה מריחה של גריז שחור שלא הצלחתי להוציא לבד) ןאני מנקה את הפנים מפעם לפעם עם סמרטוט רטוב ןאז מריחה של "Son of a gun". בסף הדלת נשברה חתיכת פלאסטיק מהמסגרת, יןזמן חדש בעתיד הקרוב. בסה"כ, למעט ניקוי הריפוד וניקוי קל בפנים, אני לא רואה צורך בדיטיילינג פנימי. מתנצל על האיכות של התמונות, יש על הרכב אבק של שבוע.

ולשאלות:

קודם כל, מהו הדיטיילינג שכדאי לי לעשות? ממה שהבנתי מדובר על פוליש דו-שלבי כהכנה ואז ישום של ציפוי כלשהו. מהו הציפוי הכדאי? אני מעדיף לשלם קצת יותר עכשיו ולקבל ציפוי שישרוד מכונות שטיפה וישאר מבריק לשנים אם אפשרי.

אצל מי כדאי לעשות? קיבלתי המלצה על רומן מטורבו-וואקס, נשמע בחור מבין אבל מדבר על סכום של יותר מאלפיים ש"ח ויותר מיום עבודה. מישהו נוסף מומלץ באיזור המרכז/דרום?

האם אמורה להתבצע בדיקת עובי צבע/לכה לפני הדיטיילינג?

מה לבדוק לפני שמבצעים את הדיטיילינג ומה לבדוק שמוציאים את הרכב?

עם המזל שלי איזה אידיוט ישרוט אותי שוב בשנים הקרובות, האם יראה הבדל בין הצביעה מחדש לבין הדיטיילינג?

IMG_20170916_095632.jpg

IMG_20170916_095615.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות הנוספות (CF לא איפשר לי להעלות יותר משתיים משום מה)

האצבע שלי מצביעה על ה"דקירה", אפשר לעשות משהו לטפל בזה או שאני צריך לחכות שישרטו לי את דלת הנהג?:-D

עריכה:לא מצליח להעלות את התמונות של הרכב מבחוץ:cry:

IMG_20170916_095356.jpg

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרכז (ליד צומת נחשון) ואני עובד ביבנה. המרחק פחות חשוב מאשר יכולת ההגעה, אם אני צריך להשאיר את הרכב אז כדאי שזה יהיה קרוב לתחבורה ציבורית כדי שאוכל להגיע הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם 2000ש לדיטיילינג חיצוני כולל פנימי שכולל פולש לאלומיניום/סמלים/אגזוזים/מדרכות ועוד כל ירידה לפרט בכל מקום חיצוני ופנימי

אז תרכוש חומרים ותעשה לבד.

כל דיטייליירים עובדים לפי שעה כולל חומרים(שוק מוצף בסוגי חומרים מהכי פשוטים וזולים עד פרי מיום ואקסטרא פרי מיום,כולל אוטמים,ואקסים,ציפויים שונים וגם קרמיים,לבכירתך ולתקציבך),וזה נא מ100ש ומעלה לשעה,אין 10ש,כמו שאתה מבקש.

אתה פדנט,אופציה לך לעשות לבד(תבדוק כמה שעות אתה משקיע,להשוואה)

כמו כן,יש חנויות למכירת חומרים עם הדרכה והדגמה של חומרים(גם אני),הכל לבחירתך ולתקציבך ולהרגשתך על מי אתה סומך.

מכווה שעזרתי לך ובהצלחה.

יעקב אלטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין 10ש,כמו שאתה מבקש.
תודה יעקב, אבל למרבה הצער לא הבנת אותי.

אני לא מהתחום ואני לא יודע מהו התמחור, כשאני מקבל הצעת מחיר בטלפון שמגיעה לסכומים כאלה אני בודק שלא עובדים עליי.

אני מתכנן להוציא כ 2000 ש"ח (פלוס-מינוס) והייתי שמח לדעת מה המיטב שאפשר לקבל בסכום שכזה. אני זקוק לדיטיילינג חיצוני כרגע (אשמח אם יהיה ניתן לנקות את הכתם במושב אבל לא אבצע דיטיילינג פנימי מלא לשם כך).

מה הציפוי המומלץ? (במגבלות המחיר שהזכרתי)

האם טורבו-וואקס הוא מקום איכותי?

מה אני עוד צריך לדעת לפני שאני מתחיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב לתת דעה,כי חלק מחברים יגידו שיש לי אינטרס לדיטיילר זה או אחר.(כי גם אני עושה)

(מכיר מקס,אם אנו מדברים שעובד בהוד השרון)קונה ממני חומרים ומקבל תמיכה

תכנית),בחור לא צעיר עם ניסיון,מחבב אותו.

לגבי יעוץ,עושה חינם,מוזמן אלי לקפה.

תודה ובהצלחה בכל מי שתבחר ואו בכל חומר שתבחר אצל מי שתבחר

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות לבד לא חושב שיש לך טעם , גם מדובר ברכב עם לכה שלא קל לעבוד אליה וגם אם אתה פדנט כמו שציינתה ,אז תצטרך לקנות מכונה איכותית שתעלה לך לבד כמו כל התקציב וגם אז לא בטוח תגיע לתוצאה שרציתה .

כיוון שהצבע במצב טוב לפי מה שציינתה אתה צריך טיפול של פוליש שיחזיר את הברק , את החיים לצבע ויוריד את הסוורלים ואחכ לישם ציפוי ננו כלשהו על מנת לשמר את המצב .

ב2000 שקל מאמין שתמצא כמה וכמה מקומות באזור שלך .

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סוג של ציפוי?

הבנתי שזה אמור להיות הכיוון והציעו לי כבר '"פוליש-ווקס" בחמשמאות ועץ רייח עלינו' בתחנת הדלק. מה שהבנתי שחשוב יותר הוא איכות ביצוע הפוליש וסוג הסילר שמושם עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סוג של ציפוי?

הבנתי שזה אמור להיות הכיוון והציעו לי כבר '"פוליש-ווקס" בחמשמאות ועץ רייח עלינו' בתחנת הדלק. מה שהבנתי שחשוב יותר הוא איכות ביצוע הפוליש וסוג הסילר שמושם עליו.

לא הייתי ממליץ לעשות בתחנת דלק באף מקום ... במחירים כאלה זה בדרך כלל יעשה יותר נזק מתועלת.

אתה זקוק למקום שיעשה פוליש איכותי שיגיע לתוצאה טובה ו"יחליש" כמה שפחות את הלכה מה הכוונה מקום שמשתמש בפולישים טובים ואיכותים ולא מגלח את הלכה .

ואחכ רצוי ציפוי על מנת לשמר לטווח ארול זה בעצם הסילר שאתה מדבר אליו .

קיים גם אופציה של אוטם /ווקס אבל זה עמיד הרבה פחות .

הכל עניין של תקציב ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות״ש - ממליץ בחום על יעקב אלטר. מדובר באמן דיטיילינג.

הייתה לי איביזה קופרה 2008 שהוכנסה אליו לדיטיילינג פנימי/חיצוני ע״י הבחור שקניתי אותה ממנו (חבר) כמה חודשים לאחר הביצוע.

הרכב יצא כמו חדש.

כאנשים שהתיישבו אצלי ברכב שמעו שמדובר ברכב בן 8 שנים הייתי צריך להרים להם את הלסת מהרצפה.

חד משמעית - זה שווה את הכסף.

כשאשים את הכסף בצד אגיע אליו לביצוע לקופרה הנוכחית שלי - יעקב עדיין לא יודע את זה אבל אני אגיע.

מצרף תמונות שצולמו כשנתיים(!!!) לאחר ציפוי הננו (שעדיין החזיק) - מתנצל שהאיכות לא גבוהה:

IMG_4137.jpg

IMG_4138.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תפרט במה השתמשת לציפוי.

אני יודע שזה היה ציפוי ננו כלשהו, לדעתי של ננולקס.

צריך לשאול את אלטר.

כמו שציינתי מקודם - הרכב נקנה מחבר שביצע את העבודה אצל אלטר מס׳ חודשים טרם מכר לי את הרכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...