Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4 מנורות נדלקו בפתאומיות והרכב רועד (עריכה: סיאט איביזה 2012 TSI)

whylikethis
שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם

היום בנסיעה נדלקו לי בפתאומיות 4 נורות צהובות: לחץ אוויר, מניעת החלקה, שמן ו-EPC

בנוסף האוטו רועד בחלק מהזמן, ולא מאיץ טוב.

עצרתי בתחנת דלק ומלאתי אוויר אבל זה כמובן לא עזר..

מישהו מכיר את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם היית מפרט איזה רכב זה, אולי מישהו היה יכול לעזור לך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות

יואב אתה זוכר בערך כמה עלה לתקן?

הרכב עשה 118 אלף ק''מ והיה בטיפול 15 אלף לפני שבוע וחצי...

נסעתי איתו בערך 20 דקות כדי להגיע הביתה.. תהיה בעיה לנסוע איתו 7 דקות למוסך בבוקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחוסר זמן ותקופה לחוצה נכנסתי למורשה צמפיון כשאני יודע שאני אקבל את האלמנט וזה עלה באזור ה1100 לחוט הצתה וארבע פלאגים.

נסעתי ככה בערך 10 דקות.

ממליץ לפנות למוסך רון (הרכב שלנו מטופל שם ) אם יש לך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והבעיה היא בטעינה של האלטרנטור. אם ברשותך רב מודד בדוק ערכי טעינה תחילה ומשם תתקדם. יכול להיות גם בעיית הצתה כמו שהוזכר כך שגם ניתן לבדיקה באופן עצמאי כמובן. מקווה מאוד שלא מדובר בבעייה של שרשרת תזמון/ מותחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוש, האוטו עבר טיפול לפני שבוע וחצי והחברים כאן מכוונים לתקלת הצתה.

אני לא מאמין בצירופי מיקרים, לשם התחלה נסה לבדוק שכל מודולי ההצתה במקום והקונקטורים שלהם מחוברים היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...