Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לאיביזה 14

Turbulence
שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנוע TSI 1.2, מישהו יכול להמליץ לי על צמיגים שאוחזים ברטוב ויבש וחסכוניים?

450 שקל לצמיג, רוצה להחליף רבעייה. תודה!

מידות 215-45-16

עריכה אחרונה על ידי Turbulence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת מצאתי את אותה התגובה שלך על שרשור קודם לפני פתיחת השרשור אבל הלינק לחיפוש לא עזר לי. יש שרשורים בודדים ובהם אין הדגש לאחיזה רטובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הצמיגים המובילים שעולים שוב ושוב בכל שרשור, יספקו את הסחורה.

מצא לך כאלו שעומדים בתקציב.

* ואין הרבה אפשרויות ממילא במידה הזו, ובטח בתקציב הזה, מה שמסתכם בטויו CF2 ואולי גודייר אפישנטגריפ פרפורמנס וגם לזה תצטרך למתוח התקציב קצת.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הצמיגים המובילים שעולים שוב ושוב בכל שרשור, יספקו את הסחורה.

מצא לך כאלו שעומדים בתקציב.

* ואין הרבה אפשרויות ממילא במידה הזו, ובטח בתקציב הזה, מה שמסתכם בטויו CF2 ואולי גודייר אפישנטגריפ פרפורמנס וגם לזה תצטרך למתוח התקציב קצת.

אז הטויו CF2 הכי טובים מבחינת התקציב? (עדיפות לרטוב, יבש, צריכת דלק, רעש - בסדר הזה)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים מה שעל הפרק זה קונטיננטל Contipremiumcontact 3 - טויו CF2 - או גודייר EfficientGrip Performance.

או .Falken ZE914

יש עוד? אולי אני לוקח מעל ומעבר בכלל למנוע 1.2? הנסיעה היא לרוב בין עירונית ולא אגרסיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פרימיום קונטקט 3. רק 2 או 5 (ו-6 בחו"ל כבר). יש אקו-קונטקט 3.

הם נכנסים בתקציב?

כולם יתאימו בעקרון.

מוזר. כנראה דגם שכבר לא מייצרים? מותקן לי ברכב ה3.

כביכול אני רק צריך אחיזה טובה ברטוב ויבש, וצריכת דלק טובה. רעש\וכו' לא חשובים לי. התקציב הוא 500 לצמיג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שוב. 3 יש כאמור רק אקו קונטקט.

אל תבנה על הצמיגים כמקור לחסכון בדלק. שמור על לחץ ניפוח תקין (או אף מעט גבוה מהמומלץ, למעט אם יש לחץ מוגדר ע"י היצרן גם לטובת חסכון בדלק).

הדירוגים האירופאיים של כל הצמיגים האלו זהים עד דומים מאוד. לא שזה אינדיקטור מחייב.

כולם מקבלים בסה"כ ביקורות חיוביות למדי, אם כמה יוצאי דופן פה ושם.

יחד עם כל זאת, כנראה שבחירה בגודייר תהיה המוצלחת יותר, ובתנאי שמדובר על ייצור אירופאי שאינו טורקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...