Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקישה קטנה בהעברה ל P, מיצובישי לנסר 2010

Smiley96
שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום

יש לי מיצובישי לנסר 2010 גיר רציף,

ישנה בעיה (לא תמיד) מוזרה

זה התחיל מלפני כמה חודשים, כשאני מעביר אחרי נסיעה או לפני למצב חניה (פארקינג) יש מין רעש של נקישה קטנה, לא משהו חזק רעש של "טאק", וזה לא תמיד ככה, לפעמים,

אמרו לי זה התחלה של בעיה בגיר, ואני נכנס לסרטים כי לשפץ או להחליף זה המון כסף, חשבתי לתת תרופה למכה ולמכור את המיצובישי, אמרו לי להמשיך לנסוע כי זה רק התחלה ויש לי עוד הרבה זמן עד שיקרה משהו,

היה חסר לי בערך ליטר שמן גיר קניתי פחית של 500 שקל כי אין של ליטר, אבל הצבע שלו היה ירקרק לעומת הפחית הקודמת שהיתה צהבהב וזה אותו פחית,

בקיצור יש פתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מי זה "אמרו לי"? יש לי אותו רכב כמו שלך מעל 3 שנים, מטופל כמו שצריך על השעון.

אני אחד שעל כל רעש קטן קופץ למוסך של חבר טוב שיבדוק את העניין, ובחיים לא התייחסתי לרעש הזה.

אני מאמין ומקווה שזה רעש טבעי לדגם הזה... אבל בינתיים נחכה לתגובה של אחד ממומחי הפורום :-)

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט זה להחליף שמן גיר ואם יש אצלך גם פילטר יש מצב שיפתור את הבעיה

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

הי אחי, הוחלף כבר שמן גיר של מיצובישי גיר רציף מיוחד, היה צסר לי ליטר בערך ונסעתי ככה חודשיים היום מלאתי את החסר, ומרווה שזה מסתדר.. זה בא לי פעם ב... וזה כשאתה בעמידה מעביר מדרייב ואיך שמגיע לפארקינג יש טאק כזה קטן וזהו..

השאלה מי זה "אמרו לי"? יש לי אותו רכב כמו שלך מעל 3 שנים, מטופל כמו שצריך על השעון.

אני אחד שעל כל רעש קטן קופץ למוסך של חבר טוב שיבדוק את העניין, ובחיים לא התייחסתי לרעש הזה.

אני מאמין ומקווה שזה רעש טבעי לדגם הזה... אבל בינתיים נחכה לתגובה של אחד ממומחי הפורום :-)

יש לי שכן מוסכניק אמר שזה לא תושבת גיר כי זה לא כל הזמן ה"טאק" וזה בעיה אחרת שזה אומר התחלה של בעיה בגיר... וגם עוד מוסכניק אמר שזה התחתה של בעיה ואני יכול להמשיך עד שהגיר מת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולי זה נשמע כמו השן שמשולבת בפארקינג ומונעת מהידית לצאת מהמצב הזה אם הברקס לא לחוץ.

אני קודם עושה פארקינג ועז אמבקרקס אבל זה לא תמיד עושה את הטיק הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אזכור אצלם היום סרטון, ככה נדע שאנחנו גם מדברים על אותו רעש.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אזכור אצלם היום סרטון, ככה נדע שאנחנו גם מדברים על אותו רעש.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

סבבה אחי,

ועוד מצב שממש מעצבן אותי ברכב הזה, בנסיעה איך שאני עוזב את הגז אני מרגיש בלימה מבלי ללחוץ על הגז,

אולי זה גם אצלך?

עם זה יעזור לכם לתיאור ברגע הבלימה הסלד נתקע ואז ברגע שהבלימה משתחררת לבד גם הסלד משתחרר,

אשמח פיתרון לזה גם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...