Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלון כרמים - מה עושים באיזור באמצע שבוע

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש המלצות מה עושים באיזור באמצע שבוע (הבנתי שיש איזה שהיא חנות יינות באיזור ) , אשמח לעוד רעיונות .

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר. אתה נשאר במלון ומתפנק.
אין מצב שאשאר שם כל היום. חייב לצאת להתאוורר.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שאשאר שם כל היום. חייב לצאת להתאוורר.

אוי, אתם הצעירים...לא יודעים להתפנק כראוי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בפנסיון מלא (ולא שומר כשרות), יש לך את אבו גוש שתי דקות משם.

עין חמד (אקווה בלה) קרובה.

גם ירושלים קרובה...

חצי פנסיון. אני שומר כשרות חלקית (אוכל כשר אבל אין לי בעיה לאכול משהו כשר במעסדה שמגישה שרצים וכו'). מה יש לעשות בעין חמד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, אתם הצעירים...לא יודעים להתפנק כראוי.

לגמרי. עד שסוף סוף מוצאים בית מלון שאסורה בו הכניסה לילדים (!) נכנסים ומסרבים לצאת.

למי שמתעקש אפשר פשוט לקפוץ לירושלים, מעבר למה שהוצע פה. אבל זה סותר את המהות של כרמים בכל אספקט אפשרי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכרמים כמה וכמה פעמים , אבל תמיד בחורף. יש שלג, כיף. אפשר לטייל בירושלים.

בגדול כשאני בכרמים\בראשית אני לא זז מהמלון, יש בכרמים הדרכות ייין שמלוות בטעימות, ספא מטורף, לא רואה סיבה לצאת מהמלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכרמים כמה וכמה פעמים , אבל תמיד בחורף. יש שלג, כיף. אפשר לטייל בירושלים.

בגדול כשאני בכרמים\בראשית אני לא זז מהמלון, יש בכרמים הדרכות ייין שמלוות בטעימות, ספא מטורף, לא רואה סיבה לצאת מהמלון.

כמה כבר אפשר להיות בספא? אנחנו שם שלושה לילות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כבר אפשר להיות בספא? אנחנו שם שלושה לילות..

לדעתי זה משתנה מאדם לאדם..באילת אני שבוע שלם כמעט לא יוצא מהמלון...נהנה מהמנוחה

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חזרתי. מלון בליגה אחרת. לכל מי שאמר שאין מה לעשות מחוץ למלון , מקווה שהוא לא פנסיונר :)

מיציתי את הספא והבריכה אחרי יום וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...