Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר נייד שלי על הרכב של ההורים מדוע?

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור כזה : היינו במסיבת יומולדת של אחיין שלי, להורים יש טויוטה ראב4 והם החנו בסדר ולא חסמו אף אחד ,ואחד השכנים שגר צמוד לאיפה שהם החנו צלצל למשטרה בטענה שהם חוסמים,אגב הסיבה העיקרית היא שהוא מחכה למשאית סמי טריילר עם מכולה עליה שהגיעה אחרי 20 דקות, שצריכה מקום להחנות לכן הטויוטה ראב4 וסיאט איביזה שהחנתה מאחורי הטויוטה ’’הפריעו’’. ואז מגיעה שיחה ממספר חסוי ואני עונה ואז מדבר איתי השוטר אומר לי שלום משטרה אתה הבעלים של הראב4 אז אמרתי לו שלא שהיא של ההורים שלי ומה פתאום המספר נייד שלי רשום על הרכב שלהם [emoji50] מפה לשם אבא הזיז את הרכב וכבר נסע הביתה.

מכל הסיפור השאלה שנשאלת מדוע הנייד שלי רשום על הרכב של ההורים שלי בעוד אני נוהג על קורולה?! שאלתי את אבא שלי שכשהוא הוציא את הרכב מהסוכנות לפני שנה האם נתת את הנייד שלי שיהיה רשום על הרכב אמר שלא. מה דעתכם למי עלינו לפנות להסדיר את העניין ?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח במשטרה חיפשו את אביך (לפי מספר הרכב ), אולי לא מצאו מה מספר הטלפון שלו, במחשב המשטרתי ראו מי קרוב המשפחה וככה הגיעו אליך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לאישתי משהו דומה, לפני 15 שנה היה לה נייד שבמקור היה רשום על שם אבא שלה, הרבה שנים וכמה עקוב אחריי אחרי זה היא מקבלת טלפון ממשטרת ישראל...

נסה להזכר אם יש סיכוי שלפני שנים המספר הנייד שלך היה רשום על שם אחד ההורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מטריד / מפתיע אותך שהמשטרה יכולה להגיע אל של אדם מסויים גם דרך נייד של קרוב ראשון שלו?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...