Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום אחזקה פורד פוקוס אקובוסט טיטניום

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 2387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כמו שהבטחתי אני מעלה סיכום של שנה ושמונה חודשים עם האקובוסט. הרכב נקנה עם 69 אלף ק"מ ונמכר עם 100 אלף ק"מ. טיפולים שבוצעו כמובן רק במוסך יבואן הם טיפול 75,90,105. עלות טיפול ממוצע הוא בסביבות 700. בוצעו רק טיפולים שוטפים , הרכב לא נכנס למוסך מעבר לזה. עלות טסט - 1800 שקלים. מצבר הוחלף לאחר שהמצבר המקורי של האוטו שבק חיים -550 שקלים. רפידות אחוריות פלוס צלחות מקוריות גם הוחלפו בעלות של 1000 שקלים. מבחינת צריכת דלק עם רגל כבדה (120 -140 , מזגן דולק תמיד) הצריכה הייתה בערך 1-12 . לאחר שחטפתי קנס 1500 שקל על מהירות לא עברתי יותר את המאה קמ"ש והצריכה עמדה על 1-13.5 . חלק גדול מהנסיעות שלי היו בפקקים. עשיתי לרכב פוליש ווקס שהחזיר לו את הברק (מחיר מעולה שקיבלתי מחבר - ברכב הושקעו בין 10-12 שעות עבודה ) . ביטוח מקיף עלה לי 4300 שקלים (נהג יחיד מעל 30 ללא תביעות). לרכב יש כח בכל הילוך שהוא והמנוע שלו פשוט גמיש וכיפי. בשיוט הסל"ד בהילוך שישי עומד על 2200 בערך. מהירות 140 הסל"ד הוא 3200. הרכב שקט ומבודד היטב , ורוב רחשי הרוח ששמעתי הם מהצמיגים הלא איכותיים שהיו לי. ללא ספק אתגעגע לרכב. במחיר שלו אין כאלה רכבים עוד.

כל שאלה שתרצו לשאול , מוזמנים. אם זה לא הפורום המתאים , אבקש להעביר.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! (אבל מותר ללחוץ על אנטר מדי פעם, זה בחינם).

אם אפשר לשאול, לנושא הכי מעניין לא התייחסת: למה מכרת? אם הרכב כל כך מוצלח (אמין, חזק, נח, שקט וכו'), לאן אתה ממשיך? לא שואל בציניות, יצא לי לעשות סיבוב קצר באחת כזו ודי התלהבתי, אז לא באמת מובן לי לאן יש להתקדם בתקציב שלא יהיה גבוה יותר משמעותית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! (אבל מותר ללחוץ על אנטר מדי פעם, זה בחינם).

אם אפשר לשאול, לנושא הכי מעניין לא התייחסת: למה מכרת? אם הרכב כל כך מוצלח (אמין, חזק, נח, שקט וכו'), לאן אתה ממשיך? לא שואל בציניות, יצא לי לעשות סיבוב קצר באחת כזו ודי התלהבתי, אז לא באמת מובן לי לאן יש להתקדם בתקציב שלא יהיה גבוה יותר משמעותית.

מכרתי את הרכב משלוש סיבות , אחת זה כי הוא צבר קילומטרז די גבוה. שתיים - התחלתי לעבוד בתל אביב בסמיכות לרכבת. שלוש- לא אשקר ואומר כי גם המחירון של אדון לוי יצחק אוהב רק יפניות , שריסק את המחירון לרסיסים , זירז את ההחלטה שלי למכור ולא להשאיר את האוטו לנסיעות בסופשים. הרכב הבא כנראה יהיה 208gti אם אמצא בצבע לבן .

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מגיעים לצריכת דלק הזו של 13.5 במאה קמש ונסיעה מרובה עם פקקים.

אני גם עם פורד, פיאסטה, 1.2 בלי טורבו ובלי נעליים, ידני, בטוח ששוקלת פחות שנת 2014. בנסיעה מרובה בפקקים ושכבר אין משתדל לא לעבור 110, לא מגיע ל 1:13 (גם אצלי מזגן דולק תמיד).

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי את הרכב משלוש סיבות , אחת זה כי הוא צבר קילומטרז די גבוה. שתיים - התחלתי לעבוד בתל אביב בסמיכות לרכבת. שלוש- לא אשקר ואומר כי גם המחירון של אדון לוי יצחק אוהב רק יפניות , שריסק את המחירון לרסיסים , זירז את ההחלטה שלי למכור ולא להשאיר את האוטו לנסיעות בסופשים. הרכב הבא כנראה יהיה 208gti אם אמצא בצבע לבן .

קצת חוכמה שבדיעבד, פשוט לא מתחברים לי השיקולים - המחיר כבר ירד, הק"מ העתידי הצפוי הולך לרדת, למה לקנות רכב יקר יותר ולחטוף שוב ירידת ערך גבוהה? כלומר, זה אחלה בחלה אם בא לך 208gti, אבל מבחינה כלכלית זה פשוט לא צעד נכון.

תתחדש בכל אופן! ואם אתה מכיר מישהו אחר שמוכר, אשמח לשמוע בפרטי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת חוכמה שבדיעבד, פשוט לא מתחברים לי השיקולים - המחיר כבר ירד, הק"מ העתידי הצפוי הולך לרדת, למה לקנות רכב יקר יותר ולחטוף שוב ירידת ערך גבוהה? כלומר, זה אחלה בחלה אם בא לך 208gti, אבל מבחינה כלכלית זה פשוט לא צעד נכון.

תתחדש בכל אופן! ואם אתה מכיר מישהו אחר שמוכר, אשמח לשמוע בפרטי.

המחיר ימשיך לרדת , ואני רוצה רכב עם פחות ק"מ. למה לא נזכרת לפני שמכרתי? [emoji2]

בכל מקרה אם אשמע משהו אגיד לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מגיעים לצריכת דלק הזו של 13.5 במאה קמש ונסיעה מרובה עם פקקים.

אני גם עם פורד, פיאסטה, 1.2 בלי טורבו ובלי נעליים, ידני, בטוח ששוקלת פחות שנת 2014. בנסיעה מרובה בפקקים ושכבר אין משתדל לא לעבור 110, לא מגיע ל 1:13 (גם אצלי מזגן דולק תמיד).

ליאור.

אולי בכל זאת משהו לא נכון בנהיגה.

אצלי ברכב זהה בנסיעה משולבת עם מזגן הרכב נע בין 14.5 ל15.5.

כיום כאשר אופי הנסיעה עבר לעיקר בינעחרוני מלא רמזורים עם קצב של 110-120 ביניהם וממוצע של 3 אנשים ברכב אני עדין סביב ה1 ל15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע על התנהגות הרכב (במידה ולקחת אותו לקצה), זוויות גלגול, מגבלות אחיזה, הנאה מטיולים וכד'
הרכב נסע נסיעות מנהלתיות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...