Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Restorfx

שימו לב! השרשור הזה בן 2355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רמת הלכה שלי מאוד נמוכה ואני מיישם ווקס כל חצי שנה כדי לשמור על המעט מאוד לכה שנישארה על הפח של האוטו,לא בא לצבוע את הרכב בכלל אבל בא לי לחדש את הצבע,הדרך שהחברה הזאת מציגה את החידוש של הצבע ניראית ממש טוב,מה דעתכם יש מישהו פה שניסה וממליץ?

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש - יש פה ביקורת בשני חלקים לגבם פעם אחת כאשר רק פתחו את העסק והשבו נזק לרכב ופעם שניה כאשר הם תיקנו לחלוטין את הנזקים וצברו ניסיון עם השיטה.

סה"כ הביקורות טובות והעניין נראה כאופציה נהדרת לשמירה על צבע הרכב ללא ביצוע עבודת צבע מחדש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יש לך , מאיזה אזור אתה , למה אתה חושב שרמת הלכה נמוכה .

והמלצה נוספות ווקס מיישמים מדי חודש חודשים או תרסיסים מדי שטיפה תעבור לאוטם צבע

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יש לך , מאיזה אזור אתה , למה אתה חושב שרמת הלכה נמוכה .

והמלצה נוספות ווקס מיישמים מדי חודש חודשים או תרסיסים מדי שטיפה תעבור לאוטם צבע

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

סליחה על חוסר הדיוק,היישום היה מנזרנה PL לא ווקס,והלכה הנמוכה זה מלפני שנתיים שבדקתי היה 89 מיקרון משהו בסגנון הזה על ידי מדידה של יעקב אלטר

יש לי מאזדה 3 2008 אני מתל אביב

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצבע ברמה טובה/סבירה? ללא קילופים? הייתי מיישם ציפוי איכותי ומחזק אותו מדי פעם.

לא הייתי נכנס להרפתקאות עם Restorfx (הם מתאימים ללכה במצב אקוטי,גם לא בטוח...)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מישהו יודע אם הם מבצעים תיקוני PDR?

קיבלתי מתנה ביום הכיפורים,לא מעיכה רצינית אבל ניראית לעין

והאם אתם מכירים פחחים מהמרכז שעובדים במשיכת מכות ללא חור בפח אלא עם האלקטרודה

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אתם חושבים שזה פתרון טוב לרכבים עם לכה דקה.

איך מדדת? עם אמצעי מדוייק? האם בדקת איתו עוד רכבים?

אם אתם חושבים שהם לא מבצעים שלייף/פוליש בתהליך הנ"ל אתם טועים.

הם לא מורחים את החומר וזהו.

אם באמת יש לך לכה דקה לך לפחח שיתיז לך לכה בלבד,לדעתי הרמה עוד לא כ"כ נמוכה ואתה סתם דואג.

תיישם ציפוי טוב ויהיה בסדר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי לדור בה"פ:

במיוחד במצבים של לקה דקה ו/או צבע רך שקיים במיוחד אצל רכבים יפניים. במקרה שלך דור אתה ממלא את 2 הקטגוריות האלה.

ישנו מוצר שנועד במיוחד למקרים כאלה.

Kamikaze Collection Artificial Clear Coat:

[video=youtube;SO-QP4WLY_s]

זה לא פוליש. זה ציפוי בסיס. בתכלס זה גלייז מהולל שמתחיל להתקשות כשמחממים אותו עם פאד מיוחד ומכונת פוליש אקצנטרית עם מרחק תנועה (throw) קטן יחסית (מקסימום 12 מ"מ).

הוא ממלא בין 3 ל 5 מיקרון על הצבע פר ריסוס. כשזה מתקשה זה נהיה 3H.

בגלל שזה שכבת בסיס העמידות שלו ללא שכבה עליונה הוא קצר מאד. בערך 3 חודשים אולי פחות.

אבל! אם מיישמים מעליו ציפוי אז העמידות שלו תהיה אותה העמידות של הציפוי מעליו.

העדיפות היא ליישם ציפוי של Kamikaze מעליו כי זה מאותה המערכת וזה יעבוד ביחד 100% אבל אם רוצים אפשר ליישם מעל גם ציפוי אחר אבל לא ניתן לדעת בוודאות שתהיה התאחות מלאה בין 2 החומרים.

זהו. אי אפשר פוליש? לא צריך. לא בטוח אם רסטור יעבוד במקרה הזה? גם זה בסדר. יש עוד פתרונות. העולם הזה מתפתח כל הזמן רק צריך לחפש קצת :)

מה שכן היישום של החומר צריך להעשות על ידי מישהו שיודע מה הוא עושה כי צריך תנאים ספציפיים לציפויים של Kamikaze.

להלן דוגמא של דיטיילינג על type r 2016. צבע רך ברמות לא הגיוניות.

פוליש -> שכבת בסיס -> ציפוי.

עריכה אחרונה על ידי nfsmw31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתשובה לשאלה השנייה שלך: אם אתה רוצה pdr אז יש לי בשבילך בן אדם שעושה עבודה מצוינת. צור קשר בה"פ ואני אמסור לך את הפרטים שלו. אם אתה צריך למלא צבע בנקודות זה לא בעיה כל עוד אפשר להשיג צבע לפי הקוד צבע מקורי שיש באוטו.

ובשאלה המקורית שלך אתה תארת בעיה שאתה לא יכול לעשות פוליש ולא בטוח אם אתה רוצה restor אז אני הראתי לך דרך נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לך פרטית

אשמח בכל אופן להמלצות על תיקונים כאלה כי החלטתי בסופו של דבר לא לגשת למוסך פחחים כי הם עובדים עדיין עם חורים בפח ושפכטלים ואני לא אוהב את זה,בעזה משתמשים בזה לא בישראל בשנת 2018

מי שמכיר אדם בעל ניסיון והוא מקצועי אשמח לקבל פרטים שלו בהודעה פרטית,שנה טובה

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי התהליך הוא כזה ותקנו אותי אם יש לכם הצעה שונה

PDR במכה האחרונה מיום כיפור ועוד נקודה קטנה על הרכב,תיקון ומילוי שריטות עמוקות עד לצבע הבסיס שאמרו לי שיתקנו ברסטור את זה לפי קוד צבע,ולאחר מכן הציפוי המפורסם של הרסטור אפ איקס שהובטח שהוא יביא איתו תרומה של 20 מיקרון לכה לרכב,מה אתם אומרים?

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מלבד לכה יש לך גם תיקוני צבע לעשות - אל תעשה אותם אצל ריסטור.

הם עשו לי תיקון צבע מקומי וזה יצא על הפנים (ממש בולט, כאילו לא השתמשו באותו קוד צבע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...