Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליטה מההגה לא עובד מאזדה 6 2009

Therabrab
שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי מאזדה 6 2009 לאחרונה החלפתי לה מערכת שלמה (דאבל דין, מגבר, קומפוננטים,סאב)

עכשיו במולטימדיה הקודמת שהייתה לי השליטה מההגה עבדה מצוין ועם החדשה היא לא עובדת המתקין ישב הרבה זמן וניסה לסדר ולא הצליח גם עם התעייצות עם מומחים של jvc החברה של הדאבל דין שלי רציתי לשאול אם מישהו פה מכיר מקום באזור אשדוד שיכול לסדר לי את זה בוודאות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח דפי זהב וחפש בתי עסק. או בצע חיפוש בפורום.

אם אתה רוצה נסיון שלנו להכווין למקור הבעיה, מאחר וזה פורום אודיו ולא פורום טלפתיים, תצטרך לציין מה היה דגם המערכת הקודמת ומה הדגם הנוכחי והאם הוחלף/הוצא מהרכב מתאם אחר כלשהו (אולי כחלק מהצמה בהתקנה הקודמת).

בגדול - חלק מהמערכות כוללות מתאם מובנה שעובד ע"ב הבדלי התנגדות. אם מערכת השליטה בהגה ברכב עובדת ע"ב אחר (למשל CANBUS או מערכת תקשורת אחרת), השליטה המובנית לא תעבוד ונדרש מתאם חיצוני, שיפתור כנראה את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מתאם ניסינו אני והמתקין לסדר את זה ללא הצלחה המערכת הקודמת הייתה של Pulse audio ועכשיו של jvc האפשרויות דרך המערכת עצמה כן פתוחה להגדרה אבל כשלוחצים על הכפתורים על מנת להגדיר שום דבר לא עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לאפשר התקדמות לאנשהו, ציין דגמים מדוייקים של המערכת והמתאם (המתאם מחובר כעת?).

אם ידוע לך, ציין גם איך התחברתם בצד הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.al-galgalim.co.il/catalog.php?id=5482

זה הדגם שברשותי המתאם שיש זה המתאם שהגיע בערכה יוצאים שתי חוטים חום וירוק אם אני לא טועה מההגה מתחבר למתאם אני לא זוכר בדיוק איך חיברנו למינוס ומה לאן אבל אני כן יודע שניסנו כמה אפשרויות שונות אחרי התעייצות עם המומחים של היבואן שאיתו המתקין עובד וכרגע המתאם מנותק

עריכה אחרונה על ידי Therabrab
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחידה הזו לא אמורה להגיע עם מתאם. משמע מדובר במוצר אחר כלשהו. האם לא ידוע מי היצרן שלו ואיזה דגם זה? לא כתוב עליו כלום?

ביחידת ראש יש כבל בודד (אמור להיות מתוייג כ-"Steering Wheel Remote", לא יודע הצבע). הוא אמור להתחבר בתורו לאותו מתאם שליטה מהגה (שצריך להיות מותאם לעבודה עם ה-JVC מצד אחד ועם הרכב מצד שני).

בנימת אגב, המכשיר משנת 2012. אני מקווה שהסכום בלינק הוא לא זה ששולם.

(מזל שהתשובה שכתבתי עבור הדגם הקודם שצירפת בלינק תקף גם לזה המתוקן אחרי העריכה שלך. :?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח זה בעיה מעצבנת שאין לי זמן ללכת לבעל מקצוע אחר לבדוק אותה לבינתיים אני מסתדר עם השלט והאמת שניסנו גם להחליף מתאם היבואן אמר שגם מתאם של פיונר יעבוד וזה לא עבד בכל מקרה תודה אני אבדוק את זה מתי שיהיה לי מנוחה קצת מהעבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...