Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תושבות זרוע לטוויטרים - חיפשתי וחיפשתי (כולל בחיפוש של הפורום) ולא מוצא משהו שיתאים.

ymalool
שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא סיאט לאון 2012 , הטוויטרים בגודל של 1" של זיטק שלא אחליף עבור אף טוויטר אחר בעולם כל עוד הם עובדים - אני פשוט מאוהב בהם!

אה מה מה - אין לי תושבת נורמלית עבורם כדי שאכוון אותם אליי כמו שצריך , כרגע משתמש בתושבות של מורל אבל יוצא שהם מכוונים בזווית גבוהה שמחטיאה את הראש שלי.

חשבתי למצוא תושבת עם מפרק כדורי ולמקם אותם בצורה כזאת לקורת A ומשם לשחק עם הכיוון - לא מצליח למצוא שום דבר ראוי באיביי \ אמזון וכו.

אודה לכל עזרה במציאת פיתרון פשוט וקל לנושא.

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חיפשת אם לא נתקלת בזה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?591485-פרוייקט-התקנה-סיאט-לאון-2013/page5

בחור בשם וואלרי באיביי מוכר כאלה לפי הזמנה.

עריכה:

במקרה ואתה מתקשה עם חיפוש באיביי

https://m.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=Aluminum+tweeter+pod

עריכה אחרונה על ידי ReZ0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי גם ראיתי... לא מצליח לחלץ קישור \ שם המוצר מהת'רד המדובר - יש אפשרות להוסיף קצת פרטים בנושא? אשמח!

בלי שום קשר - יוםי של התקנה ויופי של רכב.

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,זה ולרי, יותר טוב ברוסית לכתוב במייל פרטי שלו,עובד יפה,יש לך חברים רוסים?

Amp Butler TD1500 Amp: LUXMAN CM 4050 Focal Utopia 6w1 : Focal Utopia Be TBM berilliym: Sub: Focal Utopia 33wx2Focal Utopia 4w2    

JL AUDIO HD 750/1  RESOLUT T DSP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את ואלרי NEMEZ11 בEBAY

יש סדנה גרמנית נוספת - גיא SHARKOL הזמין מהם פודים למרצדס שלו וגם את זה ניתן למצוא כאן בחיפוש.

יש גם את יוסי אלפיין שבהחלט יכול לייצר לך פודים מכל חומר וצורה.

ויש גם אפשרות לשרטט בתלת ממד ולשלוח להדפסה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חלק קטן מאוד עבודות

שלו ב eBay ,אני ראיתי הרבה עבודות שלו, זה טירוף , :shock:אין מילים

Amp Butler TD1500 Amp: LUXMAN CM 4050 Focal Utopia 6w1 : Focal Utopia Be TBM berilliym: Sub: Focal Utopia 33wx2Focal Utopia 4w2    

JL AUDIO HD 750/1  RESOLUT T DSP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ועדיין לא הסתדרת יש לי תרומה של פודים בשבילך, עם ציר אחד. אפשר לכוון זווית למעלה למטה.

במידה ותיהיה מעוניין מחר אשלח תמונה.

( טוויטרים של מורל mt23 נכנסו בפנים ללא בעיה, ככה אני חושב שיתאימו במידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...