Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה פנימית משוחחרת בגלל שמותקנת עליה תוספת מראה פנורמית

ohadc
שימו לב! השרשור הזה בן 2404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים חמים המראה הפנורמית שהורכבה על המראה המקורית של הרכב כנראה מכבידה עם המשקל שלה ובדקות הראשונות של הנסיעה (עד שהמזגן מקרר חזרה את הרכב) לא ניתן להשתמש במראה, צונחת מטה.

מחפש פתרון יצירתי.. הפנורמית היא לאישה אגב, לא מסוגלת לנהוג בלעדיה אז להסיר אותה בלתי אפשרי.

https://streamable.com/r92dc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים חמים המראה הפנורמית שהורכבה על המראה המקורית של הרכב כנראה מכבידה עם המשקל שלה ובדקות הראשונות של הנסיעה (עד שהמזגן מקרר חזרה את הרכב) לא ניתן להשתמש במראה, צונחת מטה.

מחפש פתרון יצירתי.. הפנורמית היא לאישה אגב, לא מסוגלת לנהוג בלעדיה אז להסיר אותה בלתי אפשרי.

https://streamable.com/r92dc

על פניו זה נראה שהחלק החלש הוא המראה המקורית. אמור להיות לה בורג חיזוק. תנסה לחזק את הבורג הזה בציר שלה. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי ברכב זה ככה, התפוח שעליו יושבת המראה המקורית התחלש עם השנים והוא לא מצליח להחזיק את המראה הגדולה.

בעקבות זאת לצערי וויתרתי על הגדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בורג חיזוק מאחור כנראה הוא חלש

גמאני אוהב מאוד את המראה הפנורמית ברכב יש יותר שדה ראייה נוח לנהוג איתה

המראה הפנורמית היא לא הבעיה כי היא מתלבשת על המראה המקורית תבדוק מאחורי המראה המקורית אם אפשר לחזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שקיים בורג חיזוק, אציץ שוב אולי פספסתי

כפי שנרשם מעל, הציר (תפוח) שעליו יושבת המראה נחלש בחום וחוזר לעצמו שוב כשהרכב מתקרר (אגב זה קורה גם כשהפנוראמית לא מחוברת)

יש דרך לחזק את התפוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שאין בורג להקשות את המראה, יש אפשרות מדוגמה אישית שלי והיא להרים את המראה למעלה עד הסוף ולתפוס אותה עים משהו כלפי מעלה.. ולעשות נקודות של דבק שלוש שניות על חלקו התחתון של הכדור שמתחבר למראה וכך מתבטל החופש ונהיה קשה יותר.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום כל מיני קומבינות, הגיע הזמן להסיר את המראה הפנורמית ולכוון מראות כמו שצריך (היה שרשור רק לאחרונה שדן בנושא, שוב).

כך אפשר לצמצם כמעט לחלוטין כל שטח מת מבלי להעזר באביזר שגם מעוות את התמונה הנראית וגם עשוי להתנתק ולפגוע בנוסעים בעת תאונה חס וחלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראות מימין ומשמאל מספיקות .

גם המראה הפנימית חשובה, היא פשוט לא צריכה להיות פנורמית.

זה נדמה כאילו רואים הרבה יותר, אבל בגלל הסתרות שמקורן במבנה הרכב (שכן מדובר במראה פנימית), הרווח ה"נקי" בשדה הראיה - זעום. רוב מה שרואים זה את הצד הפנימי של מסגרת החלון האחורי וחלקים מהגג והמדף האחורי.

החסרונות גדולים בהרבה. המשמעותיים שבהם הם ההפרעה לסוככים ולהבחנה בתמרורים, והסכנות שהמראה הפנורמית מציבה בזמן התנגשות.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתי היתה שהמראה הפנימית המקורית מספיקה . היא ושתי המראות החיצוניות נותנות כיסוי הולם ומיותר להרכיב מראה פנימית פנורמית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתי היתה שהמראה הפנימית המקורית מספיקה . היא ושתי המראות החיצוניות נותנות כיסוי הולם ומיותר להרכיב מראה פנימית פנורמית .

המראה הפנורמית לא מיותרת בכלל

יש יותר שדה ראייה מהחלונות האחוריים אצלי למשל אני מסתכל במראה השמאלית ובמראה הפנורמית לא מסתכל במראה הימינית

אולי רק לצורך חניה ברוורס וכאלה

אבל כן יש לה משמעות והיא עוזרת מאודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה הפנורמית לא מיותרת בכלל

יש יותר שדה ראייה מהחלונות האחוריים אצלי למשל אני מסתכל במראה השמאלית ובמראה הפנורמית לא מסתכל במראה הימינית

אולי רק לצורך חניה ברוורס וכאלה

אבל כן יש לה משמעות והיא עוזרת מאודד

תכתוב "אני לא יודע לנהוג", בשביל מה כל החפירה?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכתוב "אני לא יודע לנהוג", בשביל מה כל החפירה?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

מה הקשר לא יודע לנהוג יש לי רכב חמש שנים והיה לי גם רכב חברה

ברוך ה' לא הייתי מעורב בתאונות

פשוט יותר נוח לנהוג עם המראה הפנורמית יש יותר שדה ראייה זה הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...