Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכב אופניים שטען שפגעתי בוא

שימו לב! השרשור הזה בן 2415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

המקרה שלי הוא כזה: הייתי בחנייה עם רכב מונע ואורות דולקים כאשר אני מאותת ימינה לצאת מהחנייה.

במראה ראיתי רכב מתקרב , נתתי לו זכות קדימה ואז יצאתי ופתאום הגיח רוכב אופניים מרכיב רוכבת ובלמתי - אני לא בטוח אם פגעתי ברוכבת שישבה מאחורה בכלל ואין לה שום סימן אך היא טוענת לכאבים (כנראה רוצה להוציא כסף).

חשוב לציין שהיה רחוב חשוך והוא נסע בלי אורות מקדימה אך אין לי הוכחה לכך מאחר שהייתי עם משפחתי ברכב ואמא שלי התחילה לצעוק והבחור היה נראה עצבני וקילל ולא רציתי להסתבך פשוט נסעתי והוא שרק אז עצרתי הוא צילם את המספר ונסעתי.

יש להם בכלל עילה לתביעה? ואם כן מה שווה המילה שלי אל מול שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא מתלוננת על כאב - דבר ראשון גש ודווח למשטרה. עדיף שהדיווח הראשון על התאונה יבוא ממך ולא מרוכב האופניים, שכן אתה עלול להכנס לקטגוריה של פגע וברח. כמובן שעליך להדגיש שלדעתך מדובר במתחזה.

הדיווח השני - לביטוח. עשויה להיות תביעה נגד ביטוח החובה שלך (אם הגברת תפנה לניון היא לא תרצה לשלם מאות שקלים מכיסה).

לאשתי היה סיפור דומה עם הולכת רגל שדפקה לה על הבגאג' וטענה שפגעה בה (היתה נייחת לחלוטין). דווח למשטרה והתיק נסגר תוך ימים, דווח לחברת הביטוח ולא שמענו יותר על הסיפור.

מעבר לכך, יש הולכי רגל ורוכבי אופניים שעושים הצגות שלפגיעה לע מנת לסחוט את הנהג וחברת הביטוח. כבר כתבתי היום על מקרה כזה שהייתי עד לו - רוכב אופנים חשמליים שהתפרץ למעגל תנועה כמה מטרים לפני רכב, הקפיץ את האופנים באויר ועשה הצגה כאילו נפגע - למרות שהיה מרחק של לפחות 2 מ' בינו לבין חזית הרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה פגע וברח? עצרתי , הבחור אמר שאין לה כלום אז נסעתי ואז צעק אז עצרתי שוב והוא צילם את הרכב וזהו

אם אלך לתחנת משטרה איזה פרטים אתן להם? אין לי את הפרטים של ה"נפגעת".

אשכרה אנשים רעים שמנסים להוציא כסף על חשבון אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן את פרטי המקרה מקום שעה וכו' וציין שייתכן ולא יהיה לזה המשך,, אבל...

ייתכן והם כן יופיעו להתלונן ואז יש את ההודעה שלך במשטרה שתגן עליך מפני פגע וברח.

היא לא תסייע לך ככל שלתלונה שלהם יש בשר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן את פרטי המקרה מקום שעה וכו' וציין שייתכן ולא יהיה לזה המשך,, אבל...

ייתכן והם כן יופיעו להתלונן ואז יש את ההודעה שלך במשטרה שתגן עליך מפני פגע וברח.

היא לא תסייע לך ככל שלתלונה שלהם יש בשר.

למה פגע וברח? דבר ראשון לא יכלתי לברוח כי זה היה בצד שמאל של הטמבון הקדמי

דבר שני אחי הקטן עכשיו סיפר לי שהבחור גם שעל מה שמי והוא ענה לו את שמי מה שמוכיח שלא ברחתי לשום מקום

ומה הכוונה שלתלונה שלהם תהיה יותר בשר? מספרים מה שקרה - אתה רוצה לומר שהם ישקרו ?

משגעת אותי התרבות כאן - לא יאומן שאשכרה עושים כאילה דברים לאנשים , הייתי עם חלון פתוח אם היית אפילו נגיעה הכי קטנה הייתי שומע ולא היה כלום איזה איזה 50 סמ' ביני לבין האופניים

הם גם היו בלי קדסדות , בלי תאורה ו2 על אופניים 1 שהבנתי שגם זה לא חוקי

אני ממש מפחד להסתבך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תירגע

מצב של פגע וברח חמור מבחינת חוקי התעבורה, לכן דיווח שלך על המקרה מסיר את החשש הזה.

במידה והצד השני יבוא להתלונן על פגע וברח אתה כבר מכוסה.

במידה והצד השני יבוא להתלונן על הנזק שנגרם לו זו גירסה מול גירסה, והמשטרה בודקת ומחליטה אם להאשים מישהו.

כן, אנשים משקרים חופשי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך, יש הולכי רגל ורוכבי אופניים שעושים הצגות שלפגיעה לע מנת לסחוט את הנהג וחברת הביטוח.

ויש רוכבים שנפגעים והנהג בטוח שלא נגע בהם.

בעצמי קיבלתי "נשיקה" מנהג שלא הרגיש את הפגיעה. היא היתה מאוד קלה ובסוף התברר שאין נזק. אבל אחרי ההלם הראשוני הוא היה הגון מספיק לתת לי את פרטיו. בסוף לא יצרתי איתו קשר כי התברר שאין נזק לא לי ולא לאופניים. זה לא משנה את העובדה שהוא אכן פגע בי ולא הרגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...