Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרפיקאים: מה זה קובץ DXF ואיך אני ממיר קובץ PSD לאחד כזה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 2379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש איזה מפעל מעצבן שמבקש ממני לשלוח לו קובץ DXF עם מילה שאני רוצה שהוא יחרוט לי

אני בסך הכל צריך לכתוב מילה ולשלוח לו אותה.

מישהו יכול להסביר איך אני ממיר קובץ פוטושופ רגיל ל DXF?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובץ DXF הוא קובץ וקטורי בעוד קובץ PSD הוא קובץ היברידי (וקטור ו-Bitmap).

אתה יכול לנסות להמיר את הקובץ באמצעות שירות כמו זה, אבל אם הקובץ המקורי הוא Bitmap התוצאה כנראה לא תהיה מה שאתה מצפה.

הדרך הטובה ביותר היא לעבוד עם תוכנה וקטורית כמו Illustrator, CorelDraw או InkScape ואז ליצא את השרטוט ל-DXF.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורמט DXF נוצר על-ידי הייצרן של התוכנה הפופולארית אוטוקאד על-מנת לאפשר להעביר קבצים בין תוכנות שונות. גם עם תוכנת VISIO של מיקרוסופט שהיא לפעמים חלק מחבילת OFFICE ניתן גם לבצע זאת.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מצליח להמיר PSD ל-PDF, כל שרטט אוטוקאד יוכל להניח את הגרפיקה שאתה רוצה ולהוציא ממנה קובץ DXF.

תעלה פה JPEG של המלל שאתה רוצה, אם זה לא פונט מורכב או גרפיקה מסובכת וייקח רגע - אעשה זאת עבורך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מצליח להמיר PSD ל-PDF, כל שרטט אוטוקאד יוכל להניח את הגרפיקה שאתה רוצה ולהוציא ממנה קובץ DXF.

תעלה פה JPEG של המלל שאתה רוצה, אם זה לא פונט מורכב או גרפיקה מסובכת וייקח רגע - אעשה זאת עבורך.

תודה רבה, זה בכלל לא מסובך, מדובר בכמה אותיות (4 אותיות) בפוסט הכי פשוט TIMES NEW ROMAN

שאני צריך לשלוח למפעל שידפיס לי.

הזוי שהמפעל עצמו לא יכול לעשות את זה בעצמו. מדובר במפעל ע-נ-ק.

הורדתי אילוסטרייטור ועשיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכותיי, בחרת בפונט השני הכי מכוער שקיים. :-(

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהרוני הוא פונט די טוב לשימושים שלו. בכלל, כל הפונטים שמיקרוסופט גנבו לחבילת האופיס הם מוצלחים (לטעמי)

הפונט הכי מכוער הוא comic sans

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...