Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתור תקלה סיאט לאון 2017 גיר DSG7

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שרשום נקנה לפני חודשיים חדש מהחברה אחריות גיר מנוע שנתיים בלבד,

גיר DSG7 המוכר והארור, בתחילת נסיעה נשמע רעשים מוזרים והדבר הראשון שעולה בראש זה הגיר, קצת קשה לתאר את הרעשים אבל זה כמו ברכבים ישנים שיש את הרעשים האלה שהרכב עולה על באמפרים וכאלה(עייפות החומר) בכל מקרה הרכב ילך למוסך בהקדם, אבל בכל מקרה אני רוצה לדעת אם מישהו חווה את זה גם.

גששתי קצת בפורום ויש הרבה נושאים על הגיר אבל לא מצאתי משהו שדומה למה שאני חווה

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גיר DSG7 המוכר והארור, בתחילת נסיעה נשמע רעשים מוזרים והדבר הראשון שעולה בראש זה הגיר, קצת קשה לתאר את הרעשים אבל זה כמו ברכבים ישנים שיש את הרעשים האלה שהרכב עולה על באמפרים וכאלה(עייפות החומר) בכל מקרה הרכב ילך למוסך בהקדם, אבל בכל מקרה אני רוצה לדעת אם מישהו חווה את זה גם.

מאד מעניין, האם זה רעש מתכתי? (מעין קלנק?)

תעדכן אותנו מה המוסך מצא

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה של השנתיים אחריות אם זה נקנה לפני חודשיים? יש לך אחריות, כנס למוסך שיבדקו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש הוא כמו ברכב ישן שיש קרקושים בנסיעה אז ככה זה מהכיוון של הגיר בעיקר בהילוכם נמוכים, וגם ברוורס

הרעש הולך וא לסירוגין.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה חדשה שקיבלנו בעבודה רועדת בתוך העיר עד כדי כך שהבנאדם שנוהג בה אומר שהגיר יותר גרוע מהפוקוס ליסינג הקודמת והגיר הדפוק שלה

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פה בליסינג יש תלונות על החדשה, רעידות בזחילה, ורעש מתכתי, העיקר שממשיכים לקנות מצמפיון את הרכבים הנהדרים האלה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ברשות אחי הגדול, הכל אותו הדבר, לא נמצא זמן להכנס למוסך, טוב לציין שנציגה צמפיון שלחה לי הודעה וחזרה אל אחי אבל לא היה ברשותו זמן לענות, בכל מקרה אעדכן שהיה על מה

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...