Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתור תקלה סיאט לאון 2017 גיר DSG7

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 2357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפורד וולוו המון בעיות גיר. ניסן עם קשקקה וג'וק אותו סיפור. לפחות בואג הגיר מתפקד מצויין כל עוד הוא תקין. כולם כבר רגילים שגם גירים נשפכים בתדירות המנועים. כי לאף אחד לא איכפת מה יהיה אחרי 3 שנין שתקופת הבלון/הלןןאה/ליסינג ייגמר. ומי שקונה כזה רכב יד שניה אוכל אותה. האם זה בסדר או לא זה משהו אחר. אבל זה חלק מקידמה . שום קורולה או ניסן אלמרה לא יסעו כמו לאון 1.0 טורבו או אוקטביה. שוק חופשי שכל אחד יבחר מה שמתאים לו. להגיד וואג זה זבל זו כנראה טעות כי היצרן רק מעלה מכירות משנה לשנה. במיוחד חטיבת סיאט. או שחלקכם הטוענים שמוצרים שלהם זבל או ששאר מיליוני רוכשים טועים. ומעניין למה אנשים שרכשו dsg7 בעבר עדיין ממשיכים לרכוש גם רכב שני וגם שלישי עם אותו גיר? מפגרים אה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יפה שהחלטת שכל המכוניות בעלות דפקט בגיר למרות שלא כך המצב.

כמו כן יפה שהחלטת שכך גם במנועים.

עוד יותר נחמד זה כאשר אתה מעריך שכולם בעלי שיקולי קניה של לקנות חדש ולזרוק אחרי x שנים.

אפשר גם לציין לעילה את האמונה שלך שכל רוכשי הרכב מודעים לבעיות שלו ושסוכני המכירות אפילו מתנדבים לפרט על התקלות פרטים.

בחייאת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפורד וולוו המון בעיות גיר. ניסן עם קשקקה וג'וק אותו סיפור. לפחות בואג הגיר מתפקד מצויין כל עוד הוא תקין. כולם כבר רגילים שגם גירים נשפכים בתדירות המנועים. כי לאף אחד לא איכפת מה יהיה אחרי 3 שנין שתקופת הבלון/הלןןאה/ליסינג ייגמר. ומי שקונה כזה רכב יד שניה אוכל אותה. האם זה בסדר או לא זה משהו אחר. אבל זה חלק מקידמה . שום קורולה או ניסן אלמרה לא יסעו כמו לאון 1.0 טורבו או אוקטביה. שוק חופשי שכל אחד יבחר מה שמתאים לו. להגיד וואג זה זבל זו כנראה טעות כי היצרן רק מעלה מכירות משנה לשנה. במיוחד חטיבת סיאט. או שחלקכם הטוענים שמוצרים שלהם זבל או ששאר מיליוני רוכשים טועים. ומעניין למה אנשים שרכשו dsg7 בעבר עדיין ממשיכים לרכוש גם רכב שני וגם שלישי עם אותו גיר? מפגרים אה?

מצחיק.

שפיג'ו היה בעיה בגיל AL4 נהיה לה סטיגמה, אבל סיאט עם הגירים שבאמת נדפקים אין סטיגמות וכולם קונים.

שלא לדבר על המנועים עם המותחנים שמתפגרים.

בכל מקרה לא באו לסיאט בטענות כי כל קבוצה משתמשת בגירים האלה, הגיר הזה מחלה אין מה לעשות, להגיד שסיאט זה חברה לא טובה זה לא נכון כי תאכלס זה אותה קבוצה של מנועים וגירים.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמותג מוכר הרבה מאוד יחידות שנים על גבי שנים (סקודה המותג האירופאי הכי נמכר בארץ כבר כמה שנים וסיאט מככבת עם האיביזה), אולי ניתן להניח שאחוז התקלות לא כזה גדול ביחס למכירות כפי שכולם פה חושבים?

הרי הפורום לא באמת משקף קנה מידה אמיתי ואיכותי. גם אם נמצא פה 5000 אשכולות על תקלות זה אחוז קטן מסך המכירות.

ב2016 צ'מפיון מכרו 41,000 יחידות, ב2015 30,700 יחידות ואפשר לומר בקלות רבה שצ'מפיון מכרו מעל 150000 יחידות מאז שהDSG הגיעה לארץ. נכון גם שלא כל ה150K הם בעלי DSG7, אבל תסכימו שהם מהווים את החלק הארי. בואו נגיד 100K?

5000 מתוך 100K זה 0.05%.

יחד עם זאת, ב2013 היה ריקול ל30,000 רכבים בנוגע לגיר (ללא קשר בהאם הלקוח התלונן או שקיימת בפועל בעיה) שזה כבר מספר עצום לכל הדעות. אבל אם כמות התקלות הייתה ככמות הרכבים שהוזמנו לריקול אז צ'מפיון ממזמן היו פושטים רגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה שמגיעים לפורום הם קמצוץ . הריקול היה ב 2013. פולקסווגן קראה ל 1.6 מיליון רכבים עם dsg7 בשנים 2008-2011. סך המכירות השנתי שלה (כולל גיר dsg6, ידני ואחרים) עמד בתקופה זו על כ6-7 מיליון רכבים לשנה. אל תתן לעובדות לבלבל אותך. זה אחוז תקלות חריג בתעשייה. זה הריקול הכי גדול של פולקסוואגן מאז 1972 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלו המספרים אני בהחלט מסכים. השאלה אבל כמה רכבים מאז הריקול חזרו למוסך.

אני לא מתמם ולא חושב שהגיר מושלם (גילוי נאות - ברשותי DSG7 אבל לא הייתי קונה לולא הייתה לי אחריות מורחבת עד 2019), פשוט לדעתי לא מדובר במספר גדול כל כך של תקלות חוזרות. או שכל הלקוחות של VAG בישראל ובעולם מפגרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטיסטיקה או לא, קלאץ לא אמור להתקלקל אחרי ק"מ כ"כ נמוך. אני גם לא בעד על העניין של הDSG7, למרות שאני עם DS7 אבל עם אחריות מורחבת עד 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך. נורא רוצה להגיד שיבואן נורמלי היה נותן 5 שנים אחריות לגיר לכל רכב חדש שנקנה מהם ולדעתי זה היה נותן להם הרבה לקוחות חוששים מהעניין, אבל המכירות שלהם ממשיכות לגדול שנה אחר שנה אז למה שיעשו את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך. נורא רוצה להגיד שיבואן נורמלי היה נותן 5 שנים אחריות לגיר לכל רכב חדש שנקנה מהם ולדעתי זה היה נותן להם הרבה לקוחות חוששים מהעניין, אבל המכירות שלהם ממשיכות לגדול שנה אחר שנה אז למה שיעשו את זה?

אני חושב שזה נובע מאנשים שאומרים "אני לא יהיה חלק מסטטיסטיקה" ומסתכלים על התמורה למחיר שסיאט וכו' מציעים.

שוב, אני עם איביזה 14 והחלפתי קלאץ רק פעם אחת ב2014 שהרכב נקנה, וכביכול הדגם של 2014 הוא הדגם "הבעייתי" עם הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מפרסומת מצויינת, ל"דלק", הייתה לך גם כוונה לעזור לפותח השרשור?, או סתם לגרום לו להצטער על הקנייה...

ראה הודעה מספר 19 ברשותך

ומה לעשות שמאזדות זה רכבים ליגה וסתם זרקתי לשרשור את דעתי על הדרך וחבל שלא כך עשה מהתחלה פותח הדיון מתבאס בשבילו זה הכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך למה הם ממשיכים לקנות כי הם שפוטים הם רובוטים שהולכים אחרי עדר DSG אנשים לא יכולים לישון בלילה בלי הגיר החלומי הזה...

ועכשיו ברצינות הרכבים האלה הם מדהימים שהם עובדים חלק הגיר והמנוע באמת שילוב קטלני זה נסיעה שהיא אליפות..

אבל כמות הבעיות בגיר הזה פשוט לא שווה את הסיכון ואת ההשקעה שעוד שעה אני פשוט אתקע איתו באיזה צומת בגלל שהגיר הפסיק לעבוד.. זה נורא לנהוג על רכב שאתה לא יודע מתי הוא יתקע לך וזה עוד במודה אתה כאילו מצפה שזה יקרה זה הזוי ופתטי!

בגלל זה אני לא ממליץ לקנות את הרכבים האלה , אפרופו גיסי עם גיטה מליסינג שנת 2014, לפני שעתיים חזר מהעבודה ונתקע באמצע רחוב שינקין בתל אביב כי הגיר החליט שהוא מפסיק לשלב הילוכים . חיכה לגרר ונתנו לו רכב חלופי , אתה מבין את המצב ברוך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה נובע מאנשים שאומרים "אני לא יהיה חלק מסטטיסטיקה" ומסתכלים על התמורה למחיר שסיאט וכו' מציעים.

שוב, אני עם איביזה 14 והחלפתי קלאץ רק פעם אחת ב2014 שהרכב נקנה, וכביכול הדגם של 2014 הוא הדגם "הבעייתי" עם הגיר.

אני גם עם איביזה 14 ועדיין לא הוחלף ואין תקלות תודה לאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמותג מוכר הרבה מאוד יחידות שנים על גבי שנים (סקודה המותג האירופאי הכי נמכר בארץ כבר כמה שנים וסיאט מככבת עם האיביזה), אולי ניתן להניח שאחוז התקלות לא כזה גדול ביחס למכירות כפי שכולם פה חושבים?

הרי הפורום לא באמת משקף קנה מידה אמיתי ואיכותי. גם אם נמצא פה 5000 אשכולות על תקלות זה אחוז קטן מסך המכירות.

ב2016 צ'מפיון מכרו 41,000 יחידות, ב2015 30,700 יחידות ואפשר לומר בקלות רבה שצ'מפיון מכרו מעל 150000 יחידות מאז שהDSG הגיעה לארץ. נכון גם שלא כל ה150K הם בעלי DSG7, אבל תסכימו שהם מהווים את החלק הארי. בואו נגיד 100K?

5000 מתוך 100K זה 0.05%.

יחד עם זאת, ב2013 היה ריקול ל30,000 רכבים בנוגע לגיר (ללא קשר בהאם הלקוח התלונן או שקיימת בפועל בעיה) שזה כבר מספר עצום לכל הדעות. אבל אם כמות התקלות הייתה ככמות הרכבים שהוזמנו לריקול אז צ'מפיון ממזמן היו פושטים רגל.

אתה מדבר על שנתונים 15-16, שזה ממש שנה שעברה ולפני שנתיים! למה רכב צריך להתקלקל ככה?

מה עם שנתונים 14-12-11 וכו...

בטח להם יש יותר בעיות, וגם לא כולם פה בפורום, תאמין לי שזה עבודה בעניין שנותנים רק שנתיים אחריות זה כאילו להתנער מזה...

בכל מקרה הגיר והמנוע עובדים מאוד טוב וחלק ביחד, עד שצרות באות בצרורות...

מצחיק שכולם חושבים שסיאט זה גרמני אבל רשום ברישיון שזה מיוצר בספרד חחח

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט זו חברה ספרדית בבעלות פולקסווגן ועל כן כל המכלולים שלה הם תוצרת פולקסווגן, כי זה לא משתלם לפתח רכיבים בנפרד כאשר יש לך חברת אם עם חטיבת פיתוח גדולה.

אגב להרבה חברות יש מפעלים במדינות שונות, לא הייתי משליך לפי ארץ ייצור, כמו שחלק מהסוזוקי מיוצרות בהונגריה, אאודי שמיוצרות בספרד וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...