Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה תוצרת גרמניה

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם סוג של פריק של ייצור בגרמניה, בזמנו הלכתי על מותג גרמני זול יחסית - Bauknecht, תשע שנים כבר ללא שום בעיה (רק שלא יתקלקל אחרי שכתבתי את זה:roll:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה לי ניסיון מצוין עם מיבש של באוקנכט - החזיק איזה 15 שנה אם לא יותר, כולל מקלחת חמה שקיבל (צינור היציאה של המחים החמים מדוד חשמל שהיה תלוי מעליו נקרע וכל המים החמים משפו על המייבש).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אם אני מבין נכון, הקונסטרוקטה שלך עלתה כמו הבוש הבכירה ברשימה שלי וזה תוך כדי שלקונסטרוקטה אפשר להרחיב אחריות רק ל-3 שנים. למה בעצם לקחת אותה ולא את הבוש?

נראה לי שבדקת מחירים אצל היבואן המקביל,אלכס.לא בדקתי את המחירים מוצרים והתנאים

שלו.

קונסטרוקטה ובוש זו בדיוק אותה גברת באותה אדרת וגם אותו יבואן ואני מתכוון ליבואן הרשמי לא המקביל. אצל המקביל אגב יותר זול ובתנאים אחרים.

הבדלי המחיר בינהם הוא זניח (כ 100 ש''ח לטובת הבוש) ולגבי האחריות,

שניהם מקבלים שנת אחריות

עוד 4 שנות אחריות (מלאה) בתוספת 200 ש''ח

10 שנות אחריות על המנוע.

למה לא לקחנו את הבוש,אשתי אהבה יותר את הצורה של הקונסטרוקטה,

ממש לא עקרוני בעיני.

שוב אני חוזר וממליץ להשוות מחירים ותנאים בין הרשתות ולהיצמד למכונה או שתיים בסקר

כדי שלא יערבבו לך מותגים ויבלבלו אותך.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפליא אותי שאנשים פה מגיעים לסחיטה במהירות כל כך גבוהה.

גם אישתי ואם אמא שלי לא עוברים את ה700 סלד וגם זה רק במגבות. (הורס בגדים מקמט וכל מיני כאלה)

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

המייבש מזיק הרבה יותר מהמכונה.

בבגדי ילדים ובמיוחד תינוקות יהיו קטנים מדי הרבה לפני שיהרסו.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מניסיוני. שוב לא סטטיסטיקה רחבה ואפילו לא משהו מדעי, אבל הרושם שלי הוא שבגדים עומדים היטב בייבוש במיבש.

יותר מזה - השבוע ייבשתי מגבת בשמש. אחרי שהתרגלתי למגבת רכה מהמייבש היא היתה קרש.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל המרגל יודע הכל... הרגע בצד ימין רצה לי פרסומת של מכונת כביסה זימנס.

למה מרגל? הדף ציבורי, כל בוט יכול לסרוק את תוכנו, מופיעים בו מילות המפתח המתאימות בתדירות מכריעה. יש בבנק הפרסומות מישהו שמנסה לפרסם מכונת כביסה? הופ, התאמה מושלמת לקהל היעד.

לא כל דבר שלא מובן בשנייה הראשונה הוא כישוף או ריגול.

לגבי הופעה של פרסומות למכונות כביסה גם כשאתה גולש מחוץ לקארספורום - זה כבר סיפור אחר, אם כי גם הוא קיים מתחילת ימי האינטרנט. :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]494039[/ATTACH]

מחזק את מה שאייל כתב.

יש לנו מכונה זהה, פרט לסל"ד סחיטה (1,000), במקום 1,200 סל"ד בדגם שהוא הציע.

הדגם שלנו הוא WAW20460IL:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=895013

המכונה מנקה מצוין, שקטה מאוד (גם בסחיטה), משאירה בגדים ריחניים ורכים.

יש לנו תינוקות וילדים קטנים בבית, והם יודעים ללכלך היטב :)

אנחנו מקבלים גם בגדים מחברים ומשפחה, וההבדל בין בגד שעבר כביסה אצלנו לבין אחרים הוא גדול מאוד.

הבגדים שעברו כביסה אצלנו נשארו רכים, נעימים וריחניים, לעומת בגדים קשים ובלויים קצת אצל אחרים.

אמנם זאת מכונת כביסה ולא קוסם, צריך לקחת את זה בפרופורציה נכונה.

זה לא עושה משהו אחרת, זה פשוט עושה את אותה הפעולה רק טוב יותר.

וכמובן שעדיין צריך לדאוג למכונה - לנקות שאריות של אבנית וחומרי כביסה (עושים את זה פעם בכמה חודשים - מכונה ריקה על 90 מעלות, וחומץ במקום החומרי ניקוי. זה יבריק את המכונה, ינקה אבנית מהדוד ויסלק ריחות רעים).

בדיעבד היום הייתי משקיע במכונה שסוחטת בסל"ד גבוה יותר. זה משפיע על זמן הפעולה של המייבש כביסה.

זה לא מהווה בעיה והבגדים לא יוצאים רטובים, אבל זה חוסך מזמן הפעולה ( = חשמל = כסף) של המייבש.

מעבר לזה - מכונה נפלאה, אצלנו שנתיים (במקום פתוח) ועובדת ללא דופי.

צירפתי גם תמונה של המדבקה על המכונה שבאמת מאשר את זה שהמכונה מיוצרת בגרמניה עצמה.

שמח לשמוע שהיא מחזיקה, זו באמת אותה מכונה עם עוד סטפ אחד בסל"ד.

אני דוווקא מכבס במקס ' 800 סל"ד, הלכתי על ה1200 במחשבה שהיא עמידה יותר עקב כך.

ממליץ לנצל את המבצע של הארכת אחריות ל5 שנים בעוד 199 ש"ח כל עוד הוא קיים, לדעתי מסתיים בסוף החודש. בפעם הקודמת פספסתי אותו ונאלצתי להמתין 3-4 חודשים עד שהיה אותו שוב.

לאחר שביקשתי להאריך, שלחו לי הביתה תעודת אחריות מלאה בלי כוכביות ל5 שנים מלאות.

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ

בדיעבד היום הייתי משקיע במכונה שסוחטת בסל"ד גבוה יותר. זה משפיע על זמן הפעולה של המייבש כביסה.

זה לא מהווה בעיה והבגדים לא יוצאים רטובים, אבל זה חוסך מזמן הפעולה ( = חשמל = כסף) של המייבש.

אמור להיות עוד כפתור שנותן תוספת סחיטה של 15 דק' תבדוק את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כדי הגיעה המכונת כביסה קונסטרוקטה שקנינו.שרות מצויין מייד הגיעה והטכנאי הגיע אפילו יותר מוקדם. לא ניסה להשחיל לנו מוצרים נילווים והיה אדיב מאד. והמנה העיקרית המכונה עצמה 1200 סלד 8 ק"ג שקטה עם כל מיני פיצ'רים שלא הכרתי בכלל כגון אפשרות לתכנת לבד ובקלות מעלות זמן וכו" אפשרות להוסיף עוד 15 דק סחיטה ולהבדיל ביטול סחיטה ועוד ועוד.ואפילו הקלעפטה שלי שלי ישבה במשך מחזור של שעה של המכונה וחיפשה רג'קטים כהרגלה הפעם לשם שינוי לא מצאה. בנוסף קיבלנו גם 1200 שח תלושי קניה בגדים שסגרו לנו את החג יופי.

היכן יש מבצע של תלושים בקנית מכונת כביסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב נזכרתי,

לכל מי שרוכש מכונת כביסה חדשה יש חוק חדש שספק השרות

מחוייב לפנות מהבית את המכונה הישנה ללא עלות.

זה כולל כל מוצר חשמלי לרבות מקרר.

http://www.consumers.org.il/item/environmental_care_issue

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק חדש? נכנס לתוקפו ב-1.1.14, כלומר כמעט 4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ!

מחפש מכונת כביסה 7 ק"ג פתח צדדי,

האם כדאי להשקיע במילה וכו או עדיף לקחת מכונה בסיסית ביותר באלף וקצת ולזרוק לפח עוד כמה שנים כשתתקלקל?

שמעתי שהמכונות של בוש מיוצרות בגרמניה רק בדגמי ה-8 ק"ג ומילה על שלל דגמיה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, עדיף לקנות מכונה של בוש / סימנס 8 ק"ג תוצרת גרמניה ( המידע שלך לגבי מדינות הייצור נכון ) - עדיין זה יוצא זול יותר מאשר מילה 7 ק"ג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...