Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה תוצרת גרמניה

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי מפה תבוא הישועה 8)

אני מעוניין לרכוש מכונת כביסה חדשה, ככר עברתי על הפרטים

ו7קג / 1200 סלד זה משהו שאני צריך.

ראיתי שיש את בוש,סימנס וקונסטרוקטה בגזרה הגרמנית... כולם עם סיומת il בסוף הדגם

מה שאומר שהדגם מיועד לשוק הישראלי (יבוא רשמי), אבל איך אני יודע

איפה מייצרים את המכונה? זה לא מופיע באף אתר. אם יש המלצות לדגמים ספציפיים

אשמח לקבל. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את המחיר תרגיש בכיס, בוש שמיוצר בטורקיה בד"כ זול ב1,000 ש"ח כמעט מהייצור הגרמני. אני הייתי ממליץ על מילה או סימנס, יש לנו את שניהם, והם מעולים. בד"כ יהיה רשום ייצור האיחוד האירופאי מבלי לציין את המדינה הספציפית זה בנורמה בזמן האחרון.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחנו את הקונסטרוקטה הגרמנית שבוע שעבר.

היא עולה 3200 1200 סלד 8 קג.

כולל הובלה הביתה וכולל תלושי קניה לבגדים סך 1200 שח יוצא עיסקה כדאית מאד ועוד ב 24 תשלומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד/סימנס /קונסטרוקטה מיוצרים בכל מיני אתרים (לי יש מכונת כביסה לייבש מפולין מסלובקיה, לא זוכר איזה מאיפה) ללא בעיה של בקרת איכות. גם השירות טוב.

כיון ששלושת המותגים מיובאים על ידי אותו יבואן ונותן שירות, ויש דגמים זהים (עד כדי מדבקות ועיצוב הכפתורים), בחר בזול מבין הדגמים המתאים לצרכיך. הפרש המחיר עבור מוצר זהה בחנות השכנה בשם אחר עשוי להיות עצום, נתקלתי בהפרש של 50% לתנור אפיה בין חנות שמכרה בוש לשכנתה שמכרה סימנס זהה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הסימנס בדיוק סגרה עשור של פעילות עם אפס תקלות. מאוד מרוצה.

כשקניתי אותה אמרו לי שהיא מיוצרת בגרמניה (זה היה דגם יקר יחסית) אבל מעולם לא בדקתי את העניין בעצמי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש / סימנס/ קונסטרוקטה תוצרת גרמניה אלה מכונות של 8 ק"ג, והמחיר יקר יותר בפער גדול המכונות 7 ק"ג שלא מיוצרות בגרמניה ( לפחות אלה שנמכרות בארץ ).

ממליץ להגדיל אחריות ל 5 שנים ( בחלק מהדגמים זה אפשרי תמורת כ 200₪).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מכניסים רק גרמני ויוצא הכי זול לטווח רחוק,

כל מקרה אם משווים מחירי מכונת כביסה רצוי מאד ''להינעל'' על מכונה ספיציפית

אחת או שתיים ולהשוות מחירים וזה מה שעשינו,אחרת כל רשת תבלבל אותך עם המותגים

השונים שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן טעות בסיסית בהבנת הענין.

דגם X של סימנס למשל, המיוצר בפולין, לשם הענין, אינו מיוצר גם בגרמניה. בגרמניה יהיה מיוצר דגם אחר.

אין 2 פסי ייצור לאותו הדגם.

אני - כמו תמיד בשרשורים אלה - ממליץ לקרוא את מה שכתבתי לפני מספר שנים. לדעתי עדיין רלוונטי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?409990-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C-quot-%D7%9C%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D-quot-%D7%90%D7%95-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2-%D7%94%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C-%D7%9C%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%A9-%D7%94%D7%A2%D7%AA%D7%99%D7%93%D7%99&highlight=%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA+%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A1%D7%94+%D7%9E%D7%A8%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ירחמיאל פגשתי לאחרונה מספר פעמים את העניין הזה של תוצרת גרמניה של אותו הדגם בתוספת X מחיר. בנוסף האחריות שונה לפעמים ארוכה יותר.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מכניסים רק גרמני ויוצא הכי זול לטווח רחוק,

כל מקרה אם משווים מחירי מכונת כביסה רצוי מאד ''להינעל'' על מכונה ספיציפית

אחת או שתיים ולהשוות מחירים וזה מה שעשינו,אחרת כל רשת תבלבל אותך עם המותגים

השונים שלה.

מצטרף להמלצה. היקר יוצא הרבה פעמים הכי זול.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה עניין של יבוא מקביל?

בצמיגים למשל, יש בהחלט את אותו דגם צמיג מארץ המקור האירופית ובמקביל גם מפס ייצור בעולם שלישי, הבדלים משמעותיים במחירים ועפ"י אנשים שהתנסו, הבדלים גם באיכות.

בכל מקרה, מנסיוני האישי במכונות כביסה ומייבשים, ההבדל באיכות (כמעט לא קיים) ובמחיר (גדול מאוד) מצדיק את הקניה של מוצרים זולים (לא מוצרי פח).

בעיקרון, אתה אומר, אז לא יחזיק 15 שנים, יחזיק 5, נחליף אח"כ למכונה אחרת, רק שהלכה למעשה, הגרמניות לא מחזיקות 15 שנה והפשוטות מחזיקות הרבה יותר מ 5.

בבסיסה, מכונת כביסה (ועוד יותר מייבש) הם מוצרים פשוטים ואמינים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בגישה של bagira,

מנסיון של 2 כאלה (אצל ההורים ואצל אחי) אחלה מכונה במחיר מעולה. שקטה עם 10 שנים אחריות על המנוע. כל שאר החלקים זה גרושים גם אם יתקלקל.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=923138

כשהBEKO שלי (בת 8 עם תיקונים פה ושם) תמות, אני גם אקנה את הLG .

לדעתי תוספת של 200 סל"ד לא מצדיקה מחיר גבוה פי 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנת אחריות כבר אתה לא תתקן,אם מכונה זולה מתקלקלת

טכנאי שמגיע הביתה יחד עם חלק יעלה כ 400 ש''ח בסיכום הכולל

שליש ממחיר מכונה חדשה לא משתלם לתקן,

אגב,

יש לי חבר ששנים התעסק עם תיקוני מ''כ מספר לי שאין לו כבר הרבה זמן

עבודה ובכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם LG בדיוק כזו (זו כבר ה-LG השלישית שלי), עושה עבודה לא רעה, בלי שום תקלות כבר 7 שנים. גם הקודמות היו מצויינות (אבל יותר יקרות מזו). ממליץ בחום.

אתמול שמעתי את הקונסטרוקטה של ההורים שלי עובדת (לא יודע מאיזה דגם או ארץ ייצור), ה-LG הרבה יותר שקטה, בסדרי גודל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוש שלי (בת 3.5) שקטה לגמרי. במאמר מוסגר - גם המדיח בן השנה, שהחליף מדיח בוש שהתקלקל אחרי 12 שנות שירות.

זו מכונת ה-BSH הרביעית שלי - הקודמות החזיקו כל אחת כ-6-7 שנים. בדרך היו AEG אלקטרולוקס שנגמרה אחרי 4 שנים וקריסטל שהועפה בתוך תקופת האחרית כיון שהטכנאים לא היו מסוגלים להרגיע אותה (בכל הפעלה יצאה במחולות בכל רחבי חדר הכביסה, ויש לי חדר כביסה של כ-10 מ"ר).

כל מכונות הכביסה שלי היו בעלות פתח עליון - מה שהופך אותן יותר מסובכות ובעלות חיים יותר קצרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...