Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש כיסוי פלסטיק רנו קליאו 2016 ולא מוצא

guytzhak
שימו לב! השרשור הזה בן 2420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

לאחר שרכשתי רנו קליאו 1.2 חדשה לפני כ-10 חודשים. לפני כחודשיים הגעתי אל הרכב ומצאתי להפתעתי את שמשת הרכב האחרונית מנופצת ובנוסף אליה גם פלסטיק שבור בצידו השמאלי של החלון.

הרכב לא נפרץ, ככל הנראה טנדר עם מוטות או מטען בולט החליט לדפוק לי את השמשה וללכת.

למזלי הביטוח מכסה שמשות וסידרתי זאת במהרה.

בנוסף לכך, חלק מסויים נשבר ואני מנסה לחפש אותו באינטרנט. בכל אופן נאמר לי במוסך שבטיפול (בעוד חודשיים כמעט) הם יוכלו לספק לי את החלק הזה. קצת נפנפו אותי אבל זה ברור כאשר אני מגיע באמצע היום ללא קביעת תור לטיפול ושואל שאלות.

מצרף צילום מסך של החלק אשמח לדעת אם תוכלו לעזור לי למצוא אותו, אפילו באיביי ואתרים מחול

http://prntscr.com/gj7j16

מדובר בחתיכת פלסטיק קטנה שמכסה בשני צידי החלון הברגות מסויימות. כרגע זה פשוט לא אסתטי. אשמח לעזרתכם :)

תודה ושבוע טוב!

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הולך רק חלק מקורי המקט של צד שמאל 963734621R עולה 350+מעמ בקרסו..תנסה את מזלך באיביי ושו"ת.. בהצלחה

היי,

תודה על המענה

האם הסתכלת על התמונה?

בכל חיפוש שאני עושה זה מביא לי את כיסויי המראות של הרכב ולא החלק המדובר

https://www.amazon.co.uk/Renault-Primed-Mirror-Handed-Passenger-x/dp/B01849MMRM

זה למשל דוגמא מאמאזון, אבל בעצם כל החיפוש של המקט הזה מביא לי מראות, כל מיני אתרים ברוסית גם שלאחר תרגום בגוגל טנרסלייט גם מדובר בכיסוי מראות צד לרנו קליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...