Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי יסודי למערכת הקירור בסובארו אימפרזה 2006

Audi-T
שימו לב! השרשור הזה בן 2419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בבעלותי כ10 שנים סובארו אימפרזה 2006 שנסעה 220 אלף ק"מ.

לפני כשנה בוצע במוסך יישור קו שכלל טיפול גדול+טיימינג, שמן+פילטר גיר החלפת רצועות טרמוסטט נוזל הקירור עם דגש על ניקוי מערכת הקירור.

זו הפעם השניה שאני מבצע במוסך ניקוי של מערכת הקירור אך תוך כמה חודשים המים חוזרים להיות חומים.

לפני כ4 שנים הוחלף רדיאטור שהדוד פלסטיק העליון שלו נסדק.

מעולם לא מילאתי מי ברז ברכב.

יתכן ומילאו נוזל קירור ברמה ירודה ואף ה"ניקוי" שבוצע פעמיים במוסך היה רק החלפת נוזל קירור ולא שום דבר מעבר...

קראתי וראיתי סירטון פה על ניקוי פלאש שמבצעים למערכת הקירור,

אשמח אם אפשר להמליץ לי על נוזל קירור שממולץ לרכב הנ"ל.

היות והתיאשתי מהתוצאה של "ניקוי" מערכת הקירור במוסך,הייתי רוצה לעשות את זה בעצמי באופן יסודי עם חומרים איכותיים, אשמח אם יש מישהו שיכול לכוון ולעזור מעבר למה שרואים בסירטון.

תודה מראש,

שי.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי רדיאטור עולה 200-300 ש"ח וזה כבר חצי מעלות רדיאטור חדש מהקופסא.

לדעתי,להחליף רדיאטור ועוד לפני כן לפרק צינורות ולהכניס לחץ עם צינור השקיה של גינה עד שכל הג'יפה תצא מהמערכת.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נוזל קירור מומלץ לשים?

כמה ליטר אמור להכנס למערכת אחרי שאני מרוקן?

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

http://www.autostore.co.il/151426/נוזל-קירור-Valvoline-Zerex-Asian

תרכוש כזה^

לגבי הכמות - בדרך כלל מדובר על כ-6.5-7 ליטר להחלפה מלאה.

בנוסף, סובארו ממליצים (יש יגידו מחייבים) להוסיף את התוסף הבא בכל החלפת נוזל קירור:

https://www.amazon.com/Subaru-SOA635071-Coolant-System-Conditioner/dp/B00IGZP2UE

בזמנו אף יצא ריקול שדרש הוספת התוסף.

כמו כן, אם בא לך מקורי:

http://www.justmotor.co.il/product/נוזל-קירור-סובארו-מקורי-subaru-long-life-super-coolant-378l

לדעתי, בזבוז של כסף, הZerex נחשב לנוזל אפטרמארקט הטוב בעולם.

• אהבתי 1

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...