Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 צמיגי הנקוק ספורטיבים

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 2393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על 205.45.16 ברנו קליאו ספורט.

עד עכשיו הייתי עם המישליין ps3 שהיו דיי טובים בשבילי.

החלטתי לא להמשיך כדי לגוון, כי המחיר לא זול ובמחיר שלהם יש אופציות אחרות.

ההתלבטות העיקרית זה ההנקוק rs3 (z222) או k107.

אני מפחד שה rs3 יהיה צמיג אוברקיל בשבילי, בטיולים אני לא נוסע על המגבלות, כן נוסע חזק ופונה,אבל, הפחד שזה לא יזיז לצמיג הזה ותהיה לי פה סוג של ואגית בלי זריקות זנב ומשחקים.

לעומת זאת יש את ה k107. ביקורות סבירות אבל אין לי מושג עליו.

אני אשמח לקבל עליו יותר מידע... במיוחד בהשוואה ל ps3. מבחינתי מספיק שהוא ישתווה מבחינת אחיזה יבשה למישלין וברטוב שיהיה יחסית בסדר ואני מסופק.

תודה מראש למי שמכיר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין 4 במידה, וגם 117 כמו שאמרו, למעשה אני לא רואה הרבה אופציות אחרות, יש את ה F1 שאני מעדיף להמנע.

תודה לכולם

בכל זאת אשמח לדעת אם למישהו היה בעבר K107 ויכול לתת חו"ד אני צריך צמיג שמצד אחד ידע לאחוז ומצד שני יענה למשחקים גם במהירויות לא מוגזמות.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המישלין פיילוט ספורט 4 אפשר להלל כמה שרוצים, בצדק מוחלט, אבל בגלל דביקותם הרבה או משהו אחר

שאינני יודע, ההיגוי נעשה כבד מאוד ומגושם.הרכב כן נשאר אינפורמטיבי תוך כדי, אך נפגע ממש בהיגוי מאוד

כבד ומבאס (אותי לפחות זה מבאס).לדעתי האישית גם פחות אינפורמטיבי מקודמו. חוץ מזה הוא אחד הדביקים

שהכרתי בתחום קצה העליון של הספורטיבים ביותר, כמובן לפני הסמי סליק וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-K107 צמיגי VFM נהדרים.

היה לי בזמנו סט על הפוקוס והמעבר אליהם (מברידג'סטון) היה שיפור מהותי בכל אספקט (יבש, רטוב, שקט ונוחות).

ההכרות הראשונה שלי איתם הייתה לפני כמה שנים טובות - על סוויפט ספורט - ברינג.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-117 הוא צמיג OE בהרבה דגמי רכב, כולל פורשה מקאן וסדרות שונות של ב.מ.וו

אכן, הוא הצמיג התקני בהרבה מכוניות חדשות ויקרות.

אודי S4, אודי TTS, ב.מ.וו סדרה 4, מרצדס E קלאס החדשה ועוד.

המקאן, הטוארג, ה-X5 והמרצדס GLC מגיעים עם K117A - גרסה קצת שונה למידות של רכבי פנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...