Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה ל seat leon 1.8 mk2

--Guy--
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשבוע קניתי את הרכב leon 1.8 dsg, אחרי שקראתי עליו לא מעט.

ראיתי שיש המון תוכנות לרכבים, המון חברות והנתונים פחות או יותר דומים אבל ההפרשים במחיר די גדולים, או אפילו אפשר להגיד כפולים בחלק מהמקרים.

אני מבין שיש פה פער של פיתוח של החברות וכו..

אני יוצא מנוקדת הנחה שאני לא אצליח לנסות כל תוכנה ולהחליט ולכן אני מנסה לצמצם לפני.

השאלה העיקרית היא האם יש תוכנה יותר/פחות אמינה,תוכנה שלא ממולצת למנוע הספציפי הזה.?

לצורך העניין האם תוכנה שx מוכר ב 1500 שח תהייה בהכרח פחות טובה ממה שy מוכר ב 2900?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב כמו שלך יש ניסיון רב לסדנאות כמו פיטסטופ שמוכרת את התוכנות של APR או לסדנה בשם E&A שמוכרת את התוכנות של GIAC.

אלה טובות ואלה טובות. תמצא כאלה שיגידו לך שזאת יותר טובה ותמצא כאלה שיגידו לך שהשנייה יותר טובה.

לא יודע בכמה מתמחרים פיטסטופ אבל יש לי תחושה שהם יקרים יותר ולכן אני אישית הייתי הולך על הזול יותר כי שתיהן טובות מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נתן לך תשובה טובה מאוד.

יש לך המון תוכנות. קשה לדעת את העמידות של הרכב מבלי לדעת מה אתה משווה.

אישית אני אוהב את התוכנות של APR על רכבי VAG. האתר שלהם מציע מידע מאוד רחב על מה שהתוכנה שלהם בדיוק עושה ברכב ויש כל מיני פיצט'רים נחמדים.

https://www.goapr.com/products/ecu_upgrade_18tsi_gen3_mqb.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הייתה כללית בכוונה כדי לא להיכנס לשמות, אני מאמין שכולם יודעים על מה אני מדבר.

אם כבר אמרת APR, למה שווה לשלם 3000 שח על תוכנה שעל הנייר נותנת את אותו דבר שתוכנה ב 1500 שח נותנת.

מה אני מפספס? מה ההבדל בתוכנה כי במחיר יש הבדל כפול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הייתה כללית בכוונה כדי לא להיכנס לשמות, אני מאמין שכולם יודעים על מה אני מדבר.

אם כבר אמרת APR, למה שווה לשלם 3000 שח על תוכנה שעל הנייר נותנת את אותו דבר שתוכנה ב 1500 שח נותנת.

מה אני מפספס? מה ההבדל בתוכנה כי במחיר יש הבדל כפול..

למה לשלם 5 שקל על קוקה קולה שאתה יכול לשלם 2 שקל על קולה רגילה? זה אותם מרכיבים ואותם קלוריות אבל הטעם שונה כי יש יחס שונה של מרכיבים.

אני ייתן לך תשובה שהיא over simplified אבל כל התוכנות פועלות בדרך ייחודית וסודיות להם. APR תכננו את התוכנה שלהם שX דברים יקרו בY שניות. כל תוכנה ייחודית לה כי יש מהנדסים שאומרים לתוכנה את מה להפעיל, איך להפעיל אותו, כמה חזק להפעיל אותו ומה הדייליי בהפעלה. כמובן שיש עוד פרמטרים אבל הבנת את העיקרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, נראה לי שבשלב הזה אני אלך לפי הכיס, גם ככה אני מוגבל ברכב הזה.

תודה

יש לתוכנות האלו תקופת נסיון. תנסה את הAPR לשבוע שבועיים ואז את הGIAC.

ממליץ על התוכנות של APR. הרמת תיאור באתר שלהם מרשימה אותי מאוד ואני גם עם תוכנה שלהם על הרכב ואני מאוד אוהב את התוכנה.

לקנות תוכנה זולה זה לא תמיד זול. ברוב הפעמים למהנדסים אין כח אז מה שהם עושים ברוב זה פשוט לחזק את תגובת הדוושה ולגרום להילוכים להישאר עוד זמן (כמו במצב S) בזמן שתוכנה איכותית תתן לך שינויי זמן טורבו\מנוע\וכו' מאוזנים.

בקיצור - תנסה את שתי התוכנות ותראה מה מתאים בשבילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אני אלך לנסות כמה אופציות.

ממה שביררתי חלק מהחברות נותנת תקופת נסיון בחינם וחלק שאמרו שהניסיון עולה כסף, מה נהוג בדרך כלל?

אם לא היה את עניין התקציב אני מסכים איתך לגבי APR, באמת נראה מקצועי מאוד.

עריכה אחרונה על ידי --Guy--
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אני אלך לנסות כמה אופציות.

ממה שביררתי חלק מהחברות נותנת תקופת נסיון בחינם וחלק שאמרו שהניסיון עולה כסף, מה נהוג בדרך כלל?

אם לא היה את עניין התקציב אני מסכים איתך לגבי APR, באמת נראה מקצועי מאוד.

חוב החברות מן הסתם יגידו לך תשאיר פקדון (תוודא שזה מסודר עם קבלות והכל!) אבל אני לא חושב שזה אמור לעלות כסף. זה סה"כ שינוי קוד ולא מוצר פיזי שהם נותנים לך. זה כמו עדכון תוכנה באייפון.

מה אתה מצפה שהתוכנה תתן לך דרך אגב? מה חסר לך ברכב? התסכלת על הגרפים של לפני ואחרי התוכנה? תסתכל על השיפורים בגלגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...