Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחר אני אמור לבצע פרוטוקול מסירת דירה ולקבל מפתח, דגשים על דברים שחשוב לבדוק?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי הבודק זה לא משנה אם הלך ולאן, ברגע שחדר סוטה לרעת הדייר ב2% מעלה זה בניגוד לחוק/תקן/שקר כלשהו.

אני לא מדדתי בעצמי, אלא הבודק.

מצ"ב הדוח לעיון המתעניינים:

https://drive.google.com/open?id=0B6_BbNrrnWiwU3ZWT1BNYm53Y3M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטט את דברי NATCO מהלינק הזה.

לפי צו מכר דירות, מותרת סטייה של 2% בלבד גם

מהמידות המופיעות בתכנית המכר עליה אתה והיזם חתומים.

כלומר- שינוי של מידת האורך או הרוחב באמבטיה שבדוגמה, לעומת מידותיה בתכנית המכר, ביותר מ2% היא סטייה ניכרת.

לגבי פיצוי, אני אצנן מעט את ההתלהבות:

למרות האמור לעיל, אם מידות חדר האמבטיה האמור עומדות בתקנות הל"ת בכל הפרמטרים, לדעתי (אני אדריכל ולא משפטן), תתקשה להוכיח נזק ממוני (ירידת ערך הדירה או חוסר אפשרות להשתמש במתקן) שאפשר לקבל עליו פיצוי.

היזם יטען לתביעה קנטרנית, ויביא את הסיבות (ככל הנראה מוצדקות) לשינוי שביצע.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...