Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול חברות ,במקרה שצד ג לא מודה בתאונה.

שימו לב! השרשור הזה בן 2415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהלך נסיעה של אישתי (מאזדה)לכיוון העבודה,היא ניכנסה לכיכר על מנת לעשות פרסה. הגיע רכב מסוג קאיה ולא נתן לה זכות קדימה,היא פגעה בו בעוצמה וסיבבה אותו. השוטר שנכח במקום טען בקצרה שהיא אשמה,אין לי מושג איך הוא קבע. פניתי לחברת הביטוח שלי ונאמר לי או שאתה הולך לבית המשפט נגדו או שאתה מפעיל ביטוח צד ג,כלומר אתה אשם. נאמר לי בפירוש '' אל תילך לבית המשפט מכיוון שרוב הסיכויים שיפול עליה גם חלק מהתאונה''.כלומר יש לה שוטפות בתאונה.20170905_110028.jpg220170905_110028.jpg20170905_110028.jpg

עריכה אחרונה על ידי dim4ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם ממליצים לי לעשות? נאמר לי בפירוש שאם נלך לבית המשפט יאשימו גם אותנו ואז יקזזו 30 אחוז מהנזק ואני אצטרך לשלם מכספי את ה30 אחוז האלה. השמאי טוען שהנהג הספיק להיכנס והיא ניכנסה בו. לדעתי הוא גנב את הכיכר ממש ברשלנות.20170905_102458.jpg20170905_110052.jpg

20170905_112119.jpg

עריכה אחרונה על ידי dim4ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה השניה יש תמונה ראשונה מימין בה רואים גם משאית

אם הקיה הגיעה מכיוון הטנדר המצולם שם הפוך לתנועה , ובכיכר יש תמרורים שזכות הקדימה היא למי שנמצא בכיכר, הרי זכות הקדימה היא של המזדה.

עדיין בית המשפט יכול לפסוק אשם תורם גם למזדה. מי שאמר 30% סתם זרק מספר.

לפי השוטר הוא האשים את אשתך או את הקיה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא נחדד קצת: אשתך הגיעה מהנפח (מדרום מזרח) והקאיה ממרקוני (צפון מזרח)? אם זה המצב די ברור שהקאיה לא נתנה זכות קדימה, אפילו אם הפגיעה היתה בחלקה האחורי. אבל שופט, כמו שופט, הוא דבר בלתי צפוי, ועשוי להטיל עליה אשם תורם.

דאשקאם יש?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל,התיאור שלך פחות או יותר מדוייק.לצערי לא היה דש קאם,פשוט טיפשות שלא התקנתי. שאלה מה ההגדרה של אשם תורם?ומהם ה30 אחוז פחות? ומי ישלם אותם אני או הביטוח? מה עדיף להיות אשם תורם או פרמייה גבוה של הביטוח?הרכב שלו ככל הניראה טוטלוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם תורם פירושו שלא מטילים את כל האחריות על צד אחד, אלא מחלקים אותה בין שני הצדדים, לפי איזה יחס שהשופט קובע.

טוטאל לוס של הרכב השני (+ הנזק לרכב של אשתך) זה עניין של עשרות אלפי ש"ח. הוועץ בסוכן הביטוח שלך, אולי צריך להמתין לדו"ח השמאי לפני קבלת החלטה על הפעלת הפוליסה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

נשאלת מספר שאלות בהודעתי הראשונה

אקבל תשובות עליהם אוכל לענות עליהם יותר טוב

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה התיאור שלך פחות או יותר מדוייק,אבל משום מה השוטר אמר בחצי פה שיש לי הוכחות שאישתך אשמה...עניתי לו לא משנה מהיכן הקיה הגיעה, אישתי הייתה באמצע הכיכר וכבר הייתה לקראת יציאה מהכיכר. משום מה הוא מבקש ממני להוריד את הדוח/תלונה של המשטרה למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנח לשוטר. האם הוא בוחן או סתם שוטר שבמקרה היה בזירת הפשע?

למה הוא מתקשר אליך? אולי יש היכרות בינו לבין בעל הקיה. לך תדע!

איזה תלונה הגשת במשטרה?

יש לך אומדן נזקים שנגרם לרכבך? יכול לשאת בהם לבד ואז לתבוע את הקיה? איך הגעתם למסקנה לטוטל לוס לקיה?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי שוטר לזירת האירוע( מכיוון שהנהג לא רצה להודות באשמה),לדעתי סתם מתנדב. "התלונה" הכוונה לדוח משטרה,הוא מבקש לבטל אין לי מושג למה. עלות תיקוןמ

הרכב שלי 8000 אלף שח. דיברתי איתו בפלאפון ובדיוק הוא אמר לגבי הקיה " אני לא מאמין טוטלוס". לא יכול לשאת את העלות לבד.בכל מיקרה הפעלתי את הביטוח שלי על מנת לתקן את הרכב ולאחרמכן הביטוח שלי יתבע את שלו? מה התהליך הנכון לעשות? האם כדאי ללכת לבית המשפט?מהם ה30 אחוז אשמה של אישתי שיפסקו בבית המשפט?האם אצטרך לשלם אותם בעצמי?כדאי בכלל לפנות לבית המשפט?או לשלם ב3 שנים הבאות פרמייה יותר גבוה לביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

לדעתי סתם מתנדב. "התלונה" הכוונה לדוח משטרה,הוא מבקש לבטל אין לי מושג למה.

הוא זה השוטר/מתנדב? או נהג הקיה?

סביר שבעל הקיה / הביטוח שלו ירצו לתבוע, לכן זה לא בידיך בכלל.

הפעלת ביטוח , עבור הנזק שלך , יורידו לך השתתפות עצמית, תראה שאם חברת הביטוח שלך תחליט כי אתה אשם בחלק מהתאונה, תוודא שלא יחייבו אותך בהשתתפות עצמית נוספת אלא רק אחת בלבד.

תודיע לחברת הביטוח שלך בכתב, כי כל האשמה מוטלת על נהג הקיה.

אתה מצידך תדרוש בכתב מנהג הקיה את הנזקים שנגרמו לך והם

עליית הפרמיה במשך 3 שנים, ותשלום ההשתתפות העצמית.

ישלם טוב

לא ישלם תתבע בתביעות קטנות.

בעל הקיה חברת הביטוח שלו יתבעו אותך , תערב את הביטוח שלך והמקסימום שיחייבו אותך ישולם על ידי הביטוח שלך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה זהה למקרה הנ"ל (בדיוק אותה סיטואציה).

חברת הביטוח של הרכב שפגעתי בו (כלומר הרכב שהתפרץ לכיכר) דרשה 30% אשם תורם, לאט לאט הם ירדו (כאשר ראו שאני באמת מתכוון לגשת למשפט) עד אשר סוכם על 16.5% אשם תורם.

מנסיוני בתאונה זהה - כנראה שבאמת יש אשם תורם לאשתך, במיוחד לפי איפה שפגעה ברכב (נסעה מהר מדי, לא שמה לב וכד')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקום הפגיעה מעיד רק על מיקום יחסי, לא על מהירות. ואולי היא נסעה לאט והוא זה שהגיע במהירות וחשב שיספיק להכנס לפניה, ובגלל שהיה כל כך מהיר רוב הרכב הספיק לעבור והיא פגעה רק בחלקו האחורי?

בלי ניתוח של חוקר לגבי מהירות הרכבים בעת הפגיעה וחישוב לאחור של המהירות לפני תחילת הבלימה אי אפשר לדעת מה היה שם בדיוק. (אולי היא פשוט לא ניצלה את כל יכולת הבלימה כמו שקורה להרבה נהגים במקרה חירום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הוא "חשב" שיש לו מספיק זמן מדובר במצב בו הקאיה לא נתן זכות קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אני לא הבנתי.

לפי מה שאני מבין, אין אינטרס לאף צד להודות באשמה.

גם אם הבחור משקר, ויפסיד במשפט, חברת הביטוח שלו תשלם, אין לו מה להפסיד פה, מקסימום לקבל אשם תורם מהצד השני.

בתקווה שיהיה הסכום נמוך מההשתתפות העצמית ואיבוד הפרמיה ל3 שנים, שאז יבחר לשלם בעצמו.

אין סיבה להודות באשמה - איפה ההגיון פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...