Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמודדות עם צמפיון כדי לגרום להם לטפל ברכב במסגרת האחריות

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עמית לעבודה שמחפש רכב ניהל שיחה איתי ועם עמית נוסף לגביי רכב חדש שהוא מתכוון לקנות. העמית הנוסף, מיהר להציע לו רכב מסוים מהקונצרן ולפני שאני הספקתי להביע את דעתי בנושא, העמית שמחפש רכב אמר שהוא לא מוכן לחשוב בכלל על הקונצרן הנ''ל. הוא הגיב כמו חבר פורום טיפוסי ולכן שאלתי אותו אם הוא אכן חבר בפורום. תשובתו הייתה שהוא לא חבר, פשוט קרא באינטרנט ולא זוכר איפה.

**תגובה להודעה #142 של NINJMNKY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות כי ה VIN של הרכבת / יצור הרכב, הוא 2015.

אבל - תאריך יצור החלק הפלסטי , הוא משנת 2014 כדוגמה.

צריך לבדוק את תאריך היצור של חלק הפלסטיק.

בד"כ מוטבע עיגול קטן עם תאריך היצור בחלק האחורי של הפלסטיק.

צריך לבדוק מאחור, או פינת הפלסטיק ולחפש את תאריך היצור.

אם קשה - אפשר בעזרת מראה , להכניס אותה מאחורי החלק ולבדוק לאט.

כדאי לבדוק בשתי יחידות הפלסטיק מימין ומשמאל.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה, צודק. זה בד"כ נראה ככה:

551119406_565.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל.

זו בהחלט עצה טובה שעשויה לחסוך ללקוח כסף, רק שבעולם תקין המוסך היה בודק זאת. כמובן, עולם הרכב הישראלי רחוק מתקין, וכך גם בדוגמא הספציפית - היבואן שהמציא בדיקה שהמוסך לא ביצע, ורמת המוסך עצמו...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אייל.

בדיוק כך הייתי עושה, התאריך יהיה מוטבע מאחור.

מצד שני, לך תדע איזה האשמות יטפלו עליו ברגע שיבינו שהוא פירק בעצמו את הפאנל :evil:

ואגב, לולא צ'מפיון, הייתי מזמין לאון קופרה. עד כדי כך היבואן הזה מפחיד אותי שאני מוותר על רכב טוב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

העתקתי מפוסט אחר : תעשו קבוצת תמיכה.מומלץ לפות"ש להצטרף

https://www.facebook.com/%D7%9E%D7%97%D7%90%D7%94-%D7%A0%D7%92%D7%93-%D7%90%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99-1576453795726265/

רק אם הוא מדביק שלטים אז בפונט ענק

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית לעבודה שמחפש רכב ניהל שיחה איתי ועם עמית נוסף לגביי רכב חדש שהוא מתכוון לקנות. העמית הנוסף, מיהר להציע לו רכב מסוים מהקונצרן ולפני שאני הספקתי להביע את דעתי בנושא, העמית שמחפש רכב אמר שהוא לא מוכן לחשוב בכלל על הקונצרן הנ''ל. הוא הגיב כמו חבר פורום טיפוסי ולכן שאלתי אותו אם הוא אכן חבר בפורום. תשובתו הייתה שהוא לא חבר, פשוט קרא באינטרנט ולא זוכר איפה.

**תגובה להודעה #142 של NINJMNKY

זה נהיה נפוץ יותר ויותר ומדהים אותי כיצד גופים בסדר גודל שכזה מתעלמים מהשינוי שחל ב 15 שנים האחרונות.

לכולנו יש היום קישוריות קבועה לאינטרנט והרגל לגגל כל דבר, תלונות כאלה מכתימות את היבואן וגורמות לנזק. תלונות שכאלה בפורום רכב כמו שלנו (המתמחה בתחום, לא סתם אוסף של טוקבקים) נרשמות לעד ומזיקות הרבה יותר.

לפני כשבועיים הייתי ביריד חבר (מטעם העבודה, התממשקות מול צוותי המכירות של המוצרים) וביליתי מספר שעות מול דוכן שמכר מוצרי אודיאו זולים. שמתי לב שמספר אנשים שהתעניינו במוצרים שלפו באיזהשהו שלב טלפון ובדקו את מחירו בהשוואה לחנויות אחרות. אז אם זה מתחיל לקרות בקנייה אימפולסיבית אז בקניית מוצר יקר/חשוב זה יהווה שיקול משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואן..... גוף מזוהם. עם שרות של תת רמה.

יחס אנושי ברמה הנמוכה ביותר שקיימת.

ורמת שרות עוד יותר גרועה.

נכנסתי עם אישתי והרכב שלה- (תודה לביטוח לאומי) VW טרנספורטר 2016.

עם קילומטרז מטורף של פחות 4000. עם סימן של תקלת מנוע. בלוח שעונים (התקלה בסוף, פיוז חסר. תודה למקום אחר שנגע באוטו)

אבל איפה העניין.

הנציגי שירות היו כל כך לא נעימים. (יהודים)

כל כך מגעילים. עם חוסר רצון. עם איכפתיות ואמפטיה של רוצח כלפי הנרצח. (מתנצל על הדימוי. לא מצאתי אחד נמוך יותר)

שתבינו שהמכונאים (ואני לא גזען.) הערבים היו הרבה הרבה יותר נעימים. ועם רצון לעזור לאישתי. מהנציגי שרות במוסך.

אז מנסיון עם צמפיון (ויש לי כבר יותר מ10 שנים איתם)

מכתב תביעה. רציני עם הסברים והקלטות. ויותר מזה הלוואי והחלק שאצלך הוא מלפני 2015 שתוכל להראות שלא היה בכלל רצון רציני לעזור לך

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון:

כנראה בעקבות מכתב ליצרן, היום הזמינו אותי למוסך כדי להיפגש עם נציג מטעם היבואן.

אני אתחיל מזה שאף פעם לא יצא לי להיות בסיטואציה מוזרה/הזויה/מטומטמת כמו שיצא לי היום.

אחרי שהנציג הציג את עצמו הוא ניגש לרכב והתחיל לצלם, אני חושב שהוא צילם קרוב ל100 תמונות.

כול דבר קטן שהוא ראה הוא צילם: כתם על הריפוד מטביעת אצבע, כמה שערות שמצא, סימנים מזערים של לחיצה על הריפוד כנראה מכיסא ים ואפילו עלה בודד של דשא יבש.

אחרי זה הוא התחיל לצלם את המסילה מכול הזויות האפשריות.

אחרי חצי שעה של צילומים שאלתי אותו אם הוא מבין שבגלל שלא רואים סימני בלאי זה מראה שהסיבה לשבר זה לא בגלל שימוש לא נכון אלה בגלל תכנון לקוי או פגם ביצור.

התשובה שלו הרגה אותי מצחוק, הוא אמר שמבחינתו הוא בטוח ב100 אחוז שאני אשם בשבר. הוא הראה לי שיש שפשופים מזערים בחלק העליון בתחילת המסילה, וזה מראה על זה שאני הרמתי את החלק שמקופל כלפי מטה בזווית חדה מידי כלפי מעלה וזה הסיבה לשבר.

ביקשתי ממנו שיראה לי בספר רכב איפה כתוב על ההגבלה הזאות וגם ביקשתי שיסביר לי איך אנשים גבוהים צריכים להתגבר על ההגבלה הזאות ובאיזה תנוחה אני צריך להיות כדי לפתוח נכון את הווילון. הוא אמר שבספר רכב לא כתוב מה אסור אלה רק מה שמותר...

הוא אמר גם שהוא לא רואה סיבה להחליף את החלק כי גם את החלק החדש אנחנו נשבור בגלל שאנחנו לא יודעים לפתוח נכון וילונות.

הוא סיכם את הפגישה שהם מאוד רוצים "לעזור" לי וישלחו את התמונות ליצרן והוא מאוד מקווה שהיצרן יבוא לקראתי, אני מצידי הוספתי שבארץ יש הרבה עורכי דין שישמחו להכנסה נוספת, הוא ענה שאני צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מדהים. יבואן כזה שכ"כ מתאמץ לא לבוא לקראת הלקוח ועוד מאשים אותו על משהו שנראה כמו תכנון לקוי

ועוד על חלק שעולה לייצרו דולרים בודדים כולל הכל - אני לא מתכוון לשים אצלו שקל אחד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו. לא תכננתי אף פעם לרכוש דווקא אאודי או פולקוואגן או סיאט, אבל בעקבות השרשורים שרצים פה אין לי ספק שזה לעולם לא יקרה כל עוד לא יהיה יבואן אחר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הזמן. צירפתי לינק לחלק - תזמין ושכח מהם. גם אם בסוף הם ילכו לקראתך, זה יהיה מתוך רצון טוב. רצון טוב מהסוג שאתה מגיע אליו מדמם מהאף. שורה תחתונה - שכח מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים. יבואן כזה שכ"כ מתאמץ לא לבוא לקראת הלקוח ועוד מאשים אותו על משהו שנראה כמו תכנון לקוי

ועוד על חלק שעולה לייצרו דולרים בודדים כולל הכל - אני לא מתכוון לשים אצלו שקל אחד.

אמרתי לו בדיוק את מה שכתבת, הוא אמר שאני לא מבין שום דבר והם בכלל בצד שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס מה אתה מבין מהחיים שלך, אתה סתם אהבל מדופלם.

הדבר היחיד שאתה מבין בו זה לעשות כסף, מספיק כסף בשביל שתוכל להרשות לעצמך לרכוש אאודי חדשה ב-300K ש"ח.

אתה מספיק טוב בשביל לפרנס את צ'מפיון, אך מעבר לזה אתה לא שווה כלום ולא מבין בכלום...

זו כנראה הגישה שמובילה את מנהל המוצר שלהם.

טוב, גם זלזול בלקוח זו גישה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמם. כל פעם שאני חושב לחזור ולקנות מהם משהו - זה מכה בי. והבעיה הכי קשה היא, שזה לא מעניין אף אחד. לא אצלהם ולא בשום מקום אחר. והם ימשיכו להתנהג ככה, כי אף אחד לא אוכף עליהם כלום וכי רוב הרכבים עובדים בסדר וללקוחות אין תלונות. רק הזמן שהושקע בזה מצידך ומצידם הרי שווה יותר מהחלק - גם במחיר שהם מבקשים עבורו. איזה פח... ובעסה שאין איך לעזור לך גם, מעבר למה שאמרתי מזמן - רק עורך דין.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...