Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היי חברים טרם רכישת rzr מספר שאלות

mor720
שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בן 25, מתחיל תואר ב22 לאוקטובר ותמיד רציתי לקנות אר זד אר

מצאתי אר זד אר 800 אס שנת 2014 650 שעות אחרי טיפול 600 גדול ב50 אלף

ואני מתחלק עם אבי חצי וחצי. שזה מאוד נחמד מצידו.

האם זה משנה או לקנות ב40 אלף 2012 2011..

1) אנחנו גרים בבית פרטי עם שער, איזה עוד מיגון אצטרך לאר זד אר?

2) חוץ מבדיקה במוסך של פולריס בנתניה, מה עוד יש לבדוק לעשות?

3) רישיון הכביש של הכלים הללו הוא עד נובמבר 2019 למיטב הבנתי האם זה נכון?

4) מלחיץ אותי שאני ארכוש אותו ואז עוד שנה שנתיים כבר לא יהיה עניין כי אין רישוי כביש ואז הפסד.

5) אם ספורט אתגרי ואקסטרים זה לא באמת מה שמעניין אותי ואני סה"כ רוצה שתהיה לי את היכולת להיכנס קצת לשטח ולטייל עם בת הזוג שלי קצת יותר ממה שאני יכול כרגע עם הקיה פיקנטו האם יש חלופה לארזדאר שהיא יותר זולה וקלה בטיפולים וכאלה ? תודה מראש חברים! מתנצל על החפירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • ספונסר פורום

אכן רישוי הכביש הוא עד 2019, ולכלים שעלו לכביש החל מדצמבר 2014 אין רישוי כביש כלל.

אני הייתי מחפש כלי עם פחות שעות מנוע, והכי חשוב, חובה קסדה כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע סיפור, כמה שלא תמגן מי שרוצה יקח, לי עקצו 80 אלף על אופנוע ים בן 45 שעות,

היה קשור ב2 שרשראות עבות מאוד מאוד, תחת 2 מנעולים, מול מצלמות הבטחה, ובכל זאת גנבו,

אם זה לא ניכנס אלייך לסלון ( וגם זה מסתכן בגניבה) שום דבר לא שמור כמו שצריך

אף אחד מרשויות החוק לא יעניין אותו, למרות שהיה לי מצלמות שצילמו את המעשה, למרות שהייתי אצל הגנב 8 שעות אחרי הגניבה, למרות שהרכב שביצע את הגניבה זוהה, למרות שהגנב מוכר למשטרה בתור עבריין רכוש, ולמרות שהשרשראות שקשרו את האופנוע נימצאו 3 מטר בפח האשפה ליד הבית שלו, בסוף נישארתי עם ה* ביד

הטעות שלי הייתה שהזמנתי משטרה ולא טיפלתי בזה לבד,

בכל מקרה שמור על הדברים שלך טוב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם המשחק הוא כמה שיותר להקשות על מנת לעכב+ אזעקה. הטיפ הכי טוב שיכול לתת, עדיף ורצוי להחנות במקום שלא נראה , חניה סגורה , מכולה וכו

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 25, מתחיל תואר ב22 לאוקטובר ותמיד רציתי לקנות אר זד אר

מצאתי אר זד אר 800 אס שנת 2014 650 שעות אחרי טיפול 600 גדול ב50 אלף

ואני מתחלק עם אבי חצי וחצי. שזה מאוד נחמד מצידו.

האם זה משנה או לקנות ב40 אלף 2012 2011..

1) אנחנו גרים בבית פרטי עם שער, איזה עוד מיגון אצטרך לאר זד אר?

2) חוץ מבדיקה במוסך של פולריס בנתניה, מה עוד יש לבדוק לעשות?

3) רישיון הכביש של הכלים הללו הוא עד נובמבר 2019 למיטב הבנתי האם זה נכון?

4) מלחיץ אותי שאני ארכוש אותו ואז עוד שנה שנתיים כבר לא יהיה עניין כי אין רישוי כביש ואז הפסד.

5) אם ספורט אתגרי ואקסטרים זה לא באמת מה שמעניין אותי ואני סה"כ רוצה שתהיה לי את היכולת להיכנס קצת לשטח ולטייל עם בת הזוג שלי קצת יותר ממה שאני יכול כרגע עם הקיה פיקנטו האם יש חלופה לארזדאר שהיא יותר זולה וקלה בטיפולים וכאלה ? תודה מראש חברים! מתנצל על החפירה

לפי מה שנראה, ספורט ואקסטרים לא בראש מעיינך.

על כן כל עוד אתה רווק עם בת זוג, ואתה בעיניין של טיולי שטח ברגוע, נופים, מקומות שלא חלמת להגיע אליהם בפיקנטו או כל רכב פרטי.

אני ממליץ לך, קח את ה40K ש"ח פלוס הפיקנטו, וקנה לך סוזוקי ג'ימני.

תהנה מרכב אדיר לשטח, בעל פוטנציאל לשיפורים בעתיד, יביא אותך לכל מקום שתרצה.

אין חשש מגניבות, הרכב חוקי לכביש ולשטח, זול לאחזקה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...