Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן וחסכוני/תקציב 40k-35

segway
שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

אני מחפש רכב קטן חסכוני בדלק

אוטומט

אני נוסע לבד ברכב כל יום נהג יחיד

נסיעה כל יום 20 ק״מ

תקציב כ-35-40 אלף

תיקונים זולים יחסית עד כמה שאפשר

לא מחפש חווית נהיגה נוחה

רק חשוב לי על רכב שבטווח הקרוב של השנתיים שלוש לא יעשה לי בעיות

בבעלותי כיום פולו אוט׳ 2003

160 אלף ק״מ די שמורה אך

הבעיות מתחילות להגיע וזה הזמן להחליף

אני נוטה ללכת על שלושה דגמים

קיה פיקנטו

יונדאי i10

שברולט ספארק ( משום מה פחות מעודפת עלי)

מה לפי דעתכם עדיף ? ( כמובן שאם אתם ממליצים על דגמים אחרים אשמח לשמוע)

לפי התקציב שלי לאיזה שנתון אני מגיע ? ואם מומלץ ללכת על שנתון כזה או כדאי להוסיף ולהשתדרג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספארק אוטומטית בתקציב הזה אין.

היונדאי והקיב רכבים טובים אבל פחות טובים מבחינת צריכת דלק, למרות שהנסועה שלך לא גדולה.

אם צריכת דלק ממש חשובה הייתי שוקל את מיצובישי ספייס סטאר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמחזיק רכב דומה, למה לא להישאר עם הרכב הנוכחי ולתקן תקלות במידה ויהיו ?

לדעתי נראה שמהלך של למכור ולקנות + הוצאות על יישור קו ותיקונים וכמובן ירידת ערך שבפולו היא כבר כמעט אפסית (אין כבר ככ לאן לרדת) יעלה יותר מאשר להישאר עם הרכב הנוכחי ולתקן את מה שיתקלקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרויות שלך טובות אבל הספארק לא ממש בתקציב לדעתי מאוד גבולי, נשארת עם יונדאי וקיה עד כמה שידוע לי לפיקנטו יש שוק יחסית טוב וגם אחריות טובה אז יחד עם האבזור שלה לדעתי היא מנצחת. הכי טוב שתבדוק מקרוב את שתיהן כי בסופו של דבר זה די מוכרע לטובת ההעדפה האישית שלך. אני חושב שהפיקנטו אפשרות יותר סבירה מבניהן. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטווח תקציב הזה תנסה שנתון 12-13, לדעתי מהאפשרויות שהצגת שלושתם טובים, אבל הפיקנטו המעודפת בעיניי. אם אכן תמצא בשנתון הזה אולי גם יישאר לך משנות האחריות. האבזור בפיקנטו סבבה לגמרי והביצועים נחמדים. צריכת הדלק לא וואו, אבל זה גם תלוי בנהיגה שלך, לא חושב גם שאתה צריך יותר מאוטו קטן למרחק נסיעה שהצגת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות :)

אכן אתם צודקים למרחק שאני נוסע צריכת הדלק באמת לא חשובה

אז במחשבה שנייה צריכת הדלק לא פקטור

לגבי השארת הרכב הקיים זה גם שיקול מאוד רציני שלי

הייתי שמח את תייעצו לי לגבי זה

האם באמת הכל מסתכם בסופו של דבר בירידת ערך של רכב עם שנתון גבוה אל מול תיקונים של רכב ישן ?

כפי שציינתי חווית הנסיעה לא חשובה לי וכל עוד המזגן בסדר אין לי תלונות

אך אני חושב על כך שהרכב שלי יהיה עוד מעט בן 15

אני יד 3 , הרכב היה תמיד מטופל בזמן ושמור

מאז שקניתי אותו לפני כ4 שנים היו לי בעיות כמו החלפת צינור מים , הנעה , מזגן , תושבת מנוע , לוח מחוונים , חיישנים למינהם

עלות תקלות מעורכת בסביבות ה7-8 אלף ש״ח

כניסת ההילוך לדרייב לפעמים נתקעת בעצירות לא משהו שמשפיע יותר מידי על הנסיעה רק אי נעימות קצרה

ועכשיו יש לי עוד נזילת מים ממקור שעוד לא ידוע לי ( וזה כבר קשור לפורום אחר...)

והעברת הטסט שנהיית קשה משנה לשנה

מניסיון שלי, כל תקלה של פולו מתחילה מאלף שקל לפחות חלפים יקרים

ואני מטפל במוסך מאוד מוכר ומומלץ בפורום

ומתי שהוא אני חושב שאולי תגיע תקלה ממש גדולה שלא יהיה שווה לי לתקן את הרכב כמו לדוגמא טיימינג שלא הוחלפה 5 שנים...

וכל הוצאה על משהו שהוא לא טיפול שנתי נראית לי כבזבוז

אך מצד שני אין לי ירידת ערך על הרכב

ומצד שלישי... תקלות גם יכולות לקרות ברכבים של שנתון 2013-2014 נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קיה פיקנטו ויונדאי i10 הן בחירות ראויות, והייתי מוסיף לרשימה גם את המיצובישי ספייס סטאר.

מה תוכל לרכוש בתקציב הנתון מציע שתבדוק בyad2.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להביא פיקנטו שנתון 13-14. עדיין יהיה לך את האחריות יצרן שזה פגז ויש לה ביצועים טובים. היא לא הכי חסכונית מהרשימה שנתת אבל בהחלט תעשה את העבודה והיא די אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הספייס סטאר, מי שמציעה צריכת דלק טובה יותר מכל האופציות שהזכירו כאן, מציעה הכי פחות מבחינת נוחות, אבזור ותמורה כוללת לכסף. נשארנו עם הפיקנטו וה-i10 - בעיניי שתיהן מצוינות, אבל אם בכל זאת צריך לבחור ביניהם - לך על הפיקנטו עם ה-7 שנות אחריות (גילוי נאות: מחזיק בעצמי פיקנטו אחת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיאסטה 1.6 שנת 2013 יש את הגיר הנוראי של הפוקוס - ולכן אני מתקשה להתחבר לבחירה הזאת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הספייס סטאר, מי שמציעה צריכת דלק טובה יותר מכל האופציות שהזכירו כאן, מציעה הכי פחות מבחינת נוחות, אבזור ותמורה כוללת לכסף. נשארנו עם הפיקנטו וה-i10 - בעיניי שתיהן מצוינות, אבל אם בכל זאת צריך לבחור ביניהם - לך על הפיקנטו עם ה-7 שנות אחריות (גילוי נאות: מחזיק בעצמי פיקנטו אחת).

איזה איבזור חסר בספייס סטאר לעומת פיקנטו?

לספייס יש כמה יתרונות לעומת הפיקנטו, תא מטען גדול יותר, מרווח מאחור עדיף, חיסכונית יותר ומעט זריזה יותר.

לפיקנטו יש כמה יתרונות על ספייס סטאר, אחריות מורחבת, בידוד טוב יותר, אין רכינה גדולה בסיבובים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיאסטה 1.6 שנת 2013 יש את הגיר הנוראי של הפוקוס - ולכן אני מתקשה להתחבר לבחירה הזאת.

התיבה היתה בעייתית או רק לא נעימה לנהיגה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...