Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על המסלול בבית שאן?

אליה
שימו לב! השרשור הזה בן 2417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסלול הקארטינג שמשמש גם לימי מסלול למכוניות ואופנועים .

האם שווה את הנסיעה לסוף העולם שמאלה ליום מסלול?

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רכב ממש קטן וחלש, אולי.

בגדול לא.

יש לך מסלול בגודל נורמלי בפצאל ועוד מסלול שיפתח ממש בקרוב בערד. למה להטריח את עצמך עם הג'ימקאנה בבית שאן?

עריכה אחרונה על ידי HyperViper

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול בבית שאן (שאני מבקר בו כפעמיים בחודש בממוצע) תפור היטב לצרכי קארטינג 2 פעימות, אבל גבולי מאד עד לא מתאים בעליל למכוניות.

יש פצאל (ביקרתי פעם אחת) אשר מתאים הרבה יותר. שמעתי על מסלול נוסף בדלתון אך אין לי שום מידע לגביו.

מסלול ערד אמור להיפתח רשמית באוקטובר (לפי מידע שנמסר ע"י התאחדות הקארטינג הישראלית).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסלול לפעם אחת. בהחלט נהנתי אך לא אעשה זאת שוב, קח בחשבון שחיקת צמיגים מאוד גבוהה במסלול הזה. נפח 3psi לפחות יותר ממה שאתה מנפח תמיד על צמיגים קרים

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...