Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיכל עיבוי מתמלא, הונדה סיוויק 1.6 2006

Yakir-h
שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי מקרה דומה שהמים השפריצו ממיכל עיבוי אחרי שהחלפתי את המים. יכול להיות שהיה אוויר במערכת. נסה לנקז אוויר ולעקוב אחרי זה. יכול להיות שזה היה חד פעמי. יכול להיות שמילאת גם יותר מידי את המיכל עיבוי. זה זה דבר שחוזר על עצמו אז באמת כדאי לך לקפוץ לחבר האדיב.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

תשמע החלפתי מי קירור ולא ניקזתי אוויר , איך אני עושה את זה ? לגבי המיכל עיבוי , בוודאות המים היו במקס' לאחר תקופה פתאום המפלס עלה משמעותית כמעט עד סוף מיכל העיבוי

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם טמפ' נוזל הקירור עומדת על 90 מעלות צלזיוס ?

* ברכבך האוויר מתנקז לבד רק צריך לבצע את התהליך הבא:

1. תניע את הרכב ותעלה את הסל"ד 1500 סיבובים לדקה עד שהמנוע יגיע לטמפ' עבודה של 90 מעלות.

2. תריץ את המנוע בסל"ד של 2500 סיבובים לדקה למשך 3 דקות.

3. תריץ את המנוע ב-3000 סיבובים לדקה למשך 3 שניות ולאחר מכן הנח לטורים להתייצב.

4. חזור על התהליך בסעיפים 2 ו-3 פעמים.

* בכול שלבי התהליך בדוק שהטמפ' של נוזל הקירור לא עולה מעבר ל-90 מעלות.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה מקרה דומה למה שהיה לי. פשוט נקז אוויר כמו שנרשם פה. תוודא שאין יותר מידי מים במיכל עיבוי ותעקוב. לדעתי זה יגמר שם. בהצלחה

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם טמפ' נוזל הקירור עומדת על 90 מעלות צלזיוס ?

* ברכבך האוויר מתנקז לבד רק צריך לבצע את התהליך הבא:

1. תניע את הרכב ותעלה את הסל"ד 1500 סיבובים לדקה עד שהמנוע יגיע לטמפ' עבודה של 90 מעלות.

2. תריץ את המנוע בסל"ד של 2500 סיבובים לדקה למשך 3 דקות.

3. תריץ את המנוע ב-3000 סיבובים לדקה למשך 3 שניות ולאחר מכן הנח לטורים להתייצב.

4. חזור על התהליך בסעיפים 2 ו-3 פעמים.

* בכול שלבי התהליך בדוק שהטמפ' של נוזל הקירור לא עולה מעבר ל-90 מעלות.

טמפרטורת הנוזל אצלי נעה בין 83-93 מעלות .

אני אעשה את זה עם OBD , רק כדי לוודא אנחנו מדברים על כל התהליך הזה כשאני בניוטרל/פארקינג נכון?

תודה!

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טמפרטורת הנוזל אצלי נעה בין 83-93 מעלות .

אני אעשה את זה עם OBD , רק כדי לוודא אנחנו מדברים על כל התהליך הזה כשאני בניוטרל/פארקינג נכון?

תודה!

כן. תבדוק את מפלס נוזל הקירור כאשר המנוע קר ובמידה והוא מעל סימן MAX רוקן את העודף.

את התהליך שציינתי יש לבצע כאשר הפקק של המיכל/רדיאטור סגורים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן ביצוע ניקוז אויר אם קיים מיכסה לרדיאטור אז מיכל העיבוי לא מישתתף כלל בתהליך הניקוז. הניקוז מתבצע בדקות הראשונות לאחר הנעה עם מיכסה רדיאטור פתוח על מנת שייצא האויר מפתח המילוי. לאחר מיספר דקות עם היעלמות בועות האויר ועליית המיפלס לקצה הפתח סוגרים את המיכסה ומחכים ל 2 מחזורי עבודה של מאוורר הרדיאטור. זה הכל! מומלץ להניע ולעקוב אחר הטמפרטורה עם רכיב ה obd מחובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן ביצוע ניקוז אויר אם קיים מיכסה לרדיאטור אז מיכל העיבוי לא מישתתף כלל בתהליך הניקוז. הניקוז מתבצע בדקות הראשונות לאחר הנעה עם מיכסה רדיאטור פתוח על מנת שייצא האויר מפתח המילוי. לאחר מיספר דקות עם היעלמות בועות האויר ועליית המיפלס לקצה הפתח סוגרים את המיכסה ומחכים ל 2 מחזורי עבודה של מאוורר הרדיאטור. זה הכל! מומלץ להניע ולעקוב אחר הטמפרטורה עם רכיב ה obd מחובר.

לא להתייחס למה שמרק רשם ? פשוט לפתוח את המכסה רדיאטור ולהניע ?צריך להעלות סל"ד בתהלכים או שפשוט להשאיר את הרכב מונע?

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...