Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטרנטור לא מטעין מספיק את המצבר, סוזוקי בלנו 98'

izon
שימו לב! השרשור הזה בן 2408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

היה איזה 2 פעמים שהמצבר לא עבד ואז חזר לעבוד (עשה טובה שהניע) , עד אתמול שנגמר לגמרי ונתקעתי.

יש לי אחריות על המצבר אז הלכתי למי שמכר לי , הוא בדק את הטעינה מהאלטרנטור ואמר שהוא לא מטעין מספיק.

במקום 14 וולט הוא נותן רק 12 וולט ,בדקתי גם אצל מוסכניק וגם כן אותו תקלה.

אמר לי המסוכניק שאלטרנטור משופץ עולה באיזור ה-700 ש"ח , למישהו יש רעיון איך לחסוך בעלויות ?

יש אפשרות להזמין מחו"ל ? אולי שיפוץ בלבד ?

רעיונות ?

תודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שני מאבחנים מצאו שהבעיה באלטרנטור,אין ברירה אלא להוריד אותו לשיפוץ/להרכיב אחר משופץ.

לגבי המחיר- אני ב I30 שיפצתי את המקורי ב 800 ש"ח כולל הכל,אז אצלך אעפ"י שהרכב ישן יותר,הכל תלוי במחירי החלקים (כאשר מפרקים כדאי כבר להחליף וסת מתח,פחמים/מיסבים ולא לחסוך וזה שיפוץ מלא)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מלחסוך בעלויות לא תוכל.

דע שגם ככה אלטרנטור משופץ אינו מחזיק הרבה.

ברר מחירים של אחד חדש מול אחד תקין מפירוק (כנראה אחד תקין מפירוק עדיף על משופץ).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מלחסוך בעלויות לא תוכל.

דע שגם ככה אלטרנטור משופץ אינו מחזיק הרבה.

ברר מחירים של אחד חדש מול אחד תקין מפירוק (כנראה אחד תקין מפירוק עדיף על משופץ).

יש דרך ביניים- לפרק את שלך ולשפץ אותו.

נכון- צריך להשבית את הרכב לכמה שעות אבל זה עדיף מלקנות אלטרנטור דפוק מפירוק או לשים משופץ אחר (פחות גרוע מהאופציה הקודמת).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש שיבדקו שוב אם החיווט תקין, החוטים לא ישנים ואולי "שבורים", נעלי כבל וכל חיבור אחר לאלטרנטור תקינים. רק אז תחליף אלטרנטור. (המחיר שקיבלת סביר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, אז המצבר ברכב נפרק לגמרי.

עקב כך, קח בחשבון כי לאחר החלפת האלטרנטור, סיכוי גבוה כי יהיה צורך להחליף גם מצבר, מאחר ומצבר שלא מיועד לפריקה עמוקה במבצע פריקה - זה פוגע בתיפקוד לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני כשנה אלטרנטור ל C4 מפירוק, עלה בסך הכל 350 שח אצל אחים יזדי מראשון לציון הכל דרך הטלפון שלחתי שליח שעלה עוד 100 שקל והביא לי את האלטרנטור לעבודה, בינתיים עובד בצורה תקינה, אסף מהכנופיה הרכיב, זה להערכתי הדרך הכי סבירה לסדר את העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

היה איזה 2 פעמים שהמצבר לא עבד ואז חזר לעבוד (עשה טובה שהניע) , עד אתמול שנגמר לגמרי ונתקעתי.

יש לי אחריות על המצבר אז הלכתי למי שמכר לי , הוא בדק את הטעינה מהאלטרנטור ואמר שהוא לא מטעין מספיק.

במקום 14 וולט הוא נותן רק 12 וולט ,בדקתי גם אצל מוסכניק וגם כן אותו תקלה.

אמר לי המסוכניק שאלטרנטור משופץ עולה באיזור ה-700 ש"ח , למישהו יש רעיון איך לחסוך בעלויות ?

יש אפשרות להזמין מחו"ל ? אולי שיפוץ בלבד ?

רעיונות ?

תודה מראש !

מהיכן אתה בארץ? אבדוק לך באיזור שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

במידה ועדיין רלוונטי - אפשר לקנות מפרוק כפי הנראה באזור ה 250-300 ש"ח

אני רכשתי בעלות הנ"ל למיציבושי - אלטרנטור 90A עם מייצב פנימי של מיציבושי - למיטב זכרוני זה גם מה שיש אצלך ממגרש פרוק פרטי ברעננה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...