Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אליפות ישראל במירוצי מכוניות 2018 (PRODRIVE)

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 2057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, יש דבר כזה מסתבר, וההרשמה נפתחה.

פורסם בפייסבוק של ראם סמואל/PRODRIVE, ולהלן הפרטים שקיבלתי במייל, לשירות הציבור.

לא הכל סגור לגמרי (הרכבים למשל, וגם התקנון המלא).

הרכבים יהיו רכבים חדשים בשיתוף פעולה עם אחד היבואנים כספונסר, הם יהיו בעלי מספר אפור בלבד, כלומר לא יורשו לעלות על כביש לעולם, ויותקן בהם כלוב מלא, בלמים ובולמים משופרים וכל מה שצריך בשביל לעמוד בתקנון למירוצים בארץ.

כל מתחרה מקבל זוג אחד של צמיגים קדמיים חדשים לכל סופ"ש של מירוצים ועליו להשתמש בהם בחוכמה.

המירוצים ייערכו במסלולים של פצאל וערד, החל ממרץ 2018 (תהיה הפוגה של 3 חודשים בשיא הקיץ).

אני שקלתי להירשם, החלטתי שלי אישית כרגע לא מתאים, אבל למי שיכול להרשות לעצמו זה יכול להיות מעניין.

שימו לב שאין ביטוח לרכבים, המירוץ הוא ראש בראש, מירוץ אמיתי, ויכולים להיות נזקים. הנהג משלם את עלות התיקונים במלואה.

סה"כ יוזמה פורצת דרך שמאפשרת לכל אחד להשתתף במירוץ אמיתי בארץ, ימות המשיח ממש..

נכון שזה מאד יקר, אבל השתתפות במירוצים זה דבר יקר בכל מקום בעולם.

זה כל מה שידוע לי, שאלות נוספות אפשר להפנות לראם או לצוות פרודרייב.

https://www.facebook.com/remi.samuel64

3 סופי שבוע.

2 מרוצים בכל סוף שבוע.

סה"כ 24 מתחרים באליפות.

6 מכוניות בכל מירוץ.

לאחר 6 התוצאות מוגדרים המשתתפים שעלו לגמר הגדול.

המכוניות: מכוניות מירוץ מדגם שעדיין לא נסגר סופית.

סוג המכונית: לא סגור - סגנון סוזוקי סוויפט ספורט מוכן למרוצים או דומה.

כולל כל הדרוש למרוצי מכוניות: כלוב בטיחות, שדרוג בולמי זעזועים וכל מערכת המתלים,

בלמים (ברקסים) מותאמים למרוצים וכן הלאה.

מבנה סופ"ש

שישי:

רישום למירוץ ומעבר על הניירת הרלוונטית (רישיון מרוצים, חליפת מרוצים תקנית, קסדה וכד').

הגרלת המכונית בה יתחרה במתחרה בסופ"ש זה.

3 אימונים חופשיים.

מקצה מדידות זמנים לקביעת סדר הזינוק במירוץ.

שבת:

מקצה חימום קצר.

השתתפות במירוץ 1 - כולל פודיום, ניקוד למשתתפים וכד'.

הפסקה וטיפול במכוניות של הצוות הטכני.

השתתפות במירוץ 2 - כולל פודיום, ניקוד למשתתפים וכד'.

לאחר כל סופ"ש יוצא כל משתתף עם הניקוד שצבר לקראת המשך האליפות.

כך יתנהלו במהלך השנה 3 סופי שבוע לכל מתחרה.

במהלך כל העונה יתחרו כל המתחרים ב 6 מרוצים שיתבצעו על פני 3 סופי שבוע.

מחיר להשתתפות ב 6 המרוצים הראשונים, לא כולל הגמר:

עד 30/9/2017 - 12 תשלומים של 5,777 ש"ח (סה"כ 69,324).

החל 1/10/17 - 12 תשלומים של 6,777 ש"ח (סה"כ 81,324).

כולל כל הדרוש להשתתפות במירוץ: מכונית, מסלול, מערכת תומכת (צוות טכני, פיקוח, שיפוט וכד').

כולל ליווי של מאמן של פרודרייב שידריך ויסביר לכל מתחרה על נהיגה, טקטיקטת,אסטרטגיות וכד'.

סופ"ש הגמר

11 מתחרים בעלי הניקוד הגבוה ביותר יגיעו לסוף שבוע של הגמר.

פירוט סופ"ש הגמר יועבר בהמשך למתחרים שירשמו לאליפות.

מחיר השתתפות בגמר - למי שהגיע לגמר.. 11,970 ש"ח.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יוזמה מעניינת. יקר מאוד אבסולוטית לרוב הנהגים שאני מכיר. הוא לא כתב כלום על ספונסרים אבל מניח שאין, שזה דווקא חבל כנראה לטובת מי שלא יכול עצמאית להוציא 6000 על מרוץ

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא מתחילים פה עם מירוצים עממיים כדי לבנות את השוק, ואז מתקדמים למירוצים כאלו עם רכבי יבואן כאשר יש גם ספונסרים בעסק.

הסכומים האלו מתאימים למי שיש לו להוציא 100 אלף שקל בשנה על תחביב לפני תיקונים שיכולים להגיע לסכום כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נגד, אפילו בעד - שיהיה בהצלחה למי שירשם, זאת דרך טובה גם להכניס את הספורט לתודעה וגם להכניס קצת כסף לענף.

מה שכן - זאת לא אליפות ישראל, זה גביע ראם סמואל לחברים עשירים.

הספורט העממי לא קשור כאן בשום צורה, שני ענפים מקבילים.

אני רק תוהה איפה מוצאים 24 אנשים שאוהבים מכוניות ויש להם יותר מ100000 ש"ח להוציא על התענוג החד פעמי הזה...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

81 אלף על 6 מרוצים. הזוי. הייתי מעדיף לטוס 6 פעמים לחול. כל חודשיים. או לטוס כל 3 חודשים לרינג. למה שמישהו ירצה את זה? זה מגוחך מכל הבחינות. אם הייתי כזה עשיר כנראה שהיה לי איזה פורשה gt3 ואז מה אני צריך את זה.. לא מבין.. אולי פנסיונר שנמאס לי לחיות והחליט שאת הכסף שלו הוא רוצה לשרוף כי הילדים עצבנו אותו.

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר מובן לי.

מי שמוכן לשלם אותו, כשמדובר באנשים פרטיים, צריך להיות עשיר כקורח.

לא שזה דבר רע, אבל בעולם נהוג גם ספורט מוטורי עממי. את הספורט האולטרה יקר הזה מממנים חברות בתור ספונסרים, שזה שווה להם כתקציב פרסום שגם מקרב אותם לשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה מעניינת. יקר מאוד אבסולוטית לרוב הנהגים שאני מכיר. הוא לא כתב כלום על ספונסרים אבל מניח שאין, שזה דווקא חבל כנראה לטובת מי שלא יכול עצמאית להוציא 6000 על מרוץ

הסכום הנכון 70000/6=כמעט 12000 ש"ח

מישהו פה רוצה לעשות קופה שמנה, 2.4 מיליון שקל + עלות הנזקים על הנהג עדיף כמו שנאמר לנסוע לחו״ל במקום לזרוק כסף ככה

איך הגעת ל 2.4 מיליון ש"ח

כולה "רק" 1.8 מיליון ש"ח.

אין ספק שכולנו גילינו את הישראליות שבנו.

עדיין סכום לא זול בהחלט.

מאחל הצלחה למי שרוצה להתחרות וההוצאה לא מהווה מכשול בפניו.

עממי זה לא.

ומאחל הצלחה ליזמים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

החשבון שלך, כרגיל, נכון אבל זה 2 מירוצים לסופ"ש כך שסה"כ מדובר ב 3 ארועים (ארבעה אם איתרע מזלך לעלות לגמר).

בחשבון של 4 ארועים בודדים בעלות של כ 100K ש"ח, צדקו מי שאמרו שיעלה פחות לנסוע 4 פעמים ברינג עם כל ההוצאות כולל טובלרון+שיבס+שנל5+ מרלבורו ארוך בדיוטי פרי.

וזה עוד לפני שהכנסנו את הסיכון של משהוא שיקרה לאוטו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נקודות:

השכרת רכב לתחרות אחת ב-vln עולה בין 1000 ל-3000 פאונד. לא התעמקתי, אבל אני מניח שגם ב-vln יש עלויות נלוות של הרשמה ועוד.

ברינג, גם לא במרוצים, אתה גם יכול למצוא עצמך משלם סכומים אסטרונומים במקרה של תאונה. וזה לא לא סביר לעשות שם תאונה.

הליגה יקרה אבסולוטית. אבל ספורט מוטורי הוא יקר אבסולוטית.

זה בהחלט לא עממי. ולדעתי זה מכוון או לאנשים שלא צריכים לבחור בין גיחה לרינג לבין תחרות, או לכאלו שרוצים להתחרות וזה מעניין אותם יותר מסתם הקפה בנורדשלייפה.

כמובן, יהיה נהדר לראות ליגות עממיות באמת נפתחות כאן. מניח שהן יהיו יותר זולות, והטובים יוכלו לכסות עלויות עם ספונסרים. אבל זה לא יהיה 1000 שקל בשנה מול 80,000 - 10,000. וגם 30,000 בשנה זה סכום שרובנו לא נוציא על מרוצים. וכנראה שגם 15000 לא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15 אלף זה קצת מעל אלפיה לחודש, תקציב לא מציאותי בעליל.

צמיג אתה לא קונה בזה...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...