Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אליפות ישראל במירוצי מכוניות 2018 (PRODRIVE)

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפאן הוא עצם התחרות. לא צריך הורקאן כמו בלמבו קאפ כדי להנות מעצם התחרות והמירוץ, כי הנאה מנהיגה נטו לא משחקת תפקיד במירוץ ואת זה מבינים ברגע שמתחרים בכל דבר שהוא, אפילו 4 פעימות בסיסיים. כשהאור הירוק נדלק, הכל הולך לפח חוץ מהתחרותיות. לכן, כדי להתחיל ולהנגיש (עד כמה שניתן) עניין שנמצא אפילו לא בחיתוליו בארץ, משהו כמו פיקנטו קאפ זה הפתרון.

You said it.

בתחרות לא מנסים לשבור זמני מסלול אלא להגיע ראשון מבין המתחרים, וזה דורש לעתים דווקא לרסן את עצמך היכן שביום מסלול אולי תדחק ברכב יותר.

ומעבר לכך, ככל שהרכב חזק וחד יותר, הניהוג קשה יותר ולכן אנשים רק יהיו יותר אטיים ויהנו פחות. עדיף להתחיל בקטן.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון קטן - כרגע לדברי פרודרייב נרשמו כ-12 איש לאליפות. עדיין לא פורסם הרכב הנבחר לתחרות.

בנוסף הם מתחילים לעשות סשנים של מיונים במסלול בפצאל. מה זה אומר?

נוהגים במאזדה 2 שלהם, שני מקצים (מספר הקפות לא ידוע במקצה), עם מדריך. במקצה הראשון המדריך רק מתרשם בשקט, אחרי זה הוא יושב ומסביר מה טוב ומה לא טוב, ובמקצה השני הוא גם מדריך תוך כדי נהיגה מה לעשות.

שני המקצים מדודים בזמן, קבוצה של כ-20 משתתפים לסבב. מתוך כל קבוצה - 3 המקומות הראשונים זוכים בפרסים, הפרס הראשון הוא יום הדרכה מלא על המסלול עם הרכב שייבחר לאליפות.

עלות ההשתתפות - 500 ש"ח.

אפשר לבוא ולהשתתף גם אם לא בהכרח חושבים ללכת לאליפות, רק בשביל הכיף, לנהוג במסלול עם זמנים על רכב אחיד, זה משהו שלא מתאפשר בקלות, וזה לא משנה איזה רכב כמו שנאמר.

אני אישית נרשמתי, ואין לי כרגע כוונה להרשם לאליפות. כל מי שבוכה שאין מסלול ואין ספורט מוטורי נגיש ואכלו לו ושתו לו - הנה הזדמנות פז לנהוג על מסלול בסכום סביר מאד. אם את זה לא מוכנים לשלם - אז תחפשו תחביב אחר :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שהעלויות של מירוצי מכוניות כבדות עליו, מוזמן לטעום ספורט מוטורי נגיש יותר באמצעות קארטינג 2 פעימות - אני יכול להעיד שהכיף הוא גדול מאד.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?642932-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%AA%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99-%D7%A7%D7%90%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A0%D7%92

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על אלה שצוחקים על סוג המכוניות אבל לא היו על מסלול פעם בחיים אפילו.

הנהג הממוצע, לא יוכל להוציא אפילו מדייהו מאטיס את המיטב על מסלול מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא 100% ממעטפת הביצועים לאורך 100% מההקפה, זה לא טריוויאלי לאף אחד, באף מכונית. רוב וילסון מאמן שני-שליש מהנהגים בפורמולה 1 ומי-יודע-כמה בראלי העולמי, והוא עושה את זה עם אסטרה סטוק.

Effin אופל אסטרה סטוק!

והכי חשוב: גם אחרי שהם עושים כמה הקפות, וילסון עדיין מנצח אותם, ככה שאפילו הם לא מצליחים לנצל 100% מהאסטרה האומללה. כן, גם ההלקנברגים, המסות, הסולברגים, לא מצליחים להוציא את ה-100% מאסטרה עד שהם עוברים לפחות אימון של יום שלם. רק קימי הצליח מיד לעשות תיקו עם וילסון, והמילטון ניצח אותו בקושי.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

לא יצא לי לראות עדכונים לגבי הנושא הזה..

אז כמעט שנה עברה ונראה שהם שינו קו, עכשיו מדובר על מימון מלא.

https://winnerinlife.ravpage.co.il/meidamiyunim

שישי 10/08 (היום) יום המיונים הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר מדי לטעמי. וגם לא כל כך מתחבר לפרוצדורה (ראיון אישי?). אבל בהצלחה למי שילך.

אכן, 500 שקל על 5 סיבובים במגרש זה לא זול.

יש המון הגרלות שעובדות ככה,הפרס "ממומן" מדמי ההשתתפות של שאר המתמודדים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלפרין וייבגני,

חפשו תחביב אחר - נראה לי שבכל מחיר יהיה לכם יקר...

(כבר דובר פה ובשרשורים אחרים - ספורט מוטורי הוא דבר יקר, בכל העולם).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אישית אני השתתפתי בהמון אירועים מוטוריים בשנים האחרונות, מתחרויות של 4 פעימות ועד לימי מסלול. ועכשיו אני גם בעיקר מחכה שירד קצת החום כדי ללכת לימי מסלול במסלולים החדשים שיש בארץ (בפצאל הייתי בהזדמנות הראשונה שהייתה לי). השתתפתי בעבר גם באיזה שני מקצים דומים של פרודרייב שהם עשו. כך שהטענה שכל דבר יראה לי כיקר מדי לא נכונה.

האירוע הספציפי הזה, לדעתי, הוא over priced לחלוטין. רק לשם הפרופורציה, דיברו כאן על זה שמקצה של 10 דק' במסלול אמיתי (לא קונוסים של הילוך ראשון במגרש חניה) ב-208 שלהם עולה 700 שקל. מעדיף לשלם את העוד 200 שקל ולנהוג באמת, על פני השתתפות במה שנראה כחצי הגרלה - חצי כמה אתה מתחבב על אנשי פרודרייב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלפרין וייבגני,

חפשו תחביב אחר - נראה לי שבכל מחיר יהיה לכם יקר...

(כבר דובר פה ובשרשורים אחרים - ספורט מוטורי הוא דבר יקר, בכל העולם).

מעולם לא היה תחביב שלי.

אולי לכאלה בתחום זה נשמע כמו משהו ששווה את הכסף,

אני הצופה מבחוץ לא הייתי משלם את הסכום הזה בשביל כמה סיבובים בפג'ו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...