Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיאט איביזה החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי הזמין לפני 12 יום איביזה סטייל, תאריך הגעה לארץ היה אמור להיות בתחילת דצבמר.

התקשרו היום ומסרו שהרכב בארץ ושהוא מתבקש להעביר תשלום.

אני מהמר שמישהו ביטל הזמנה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה ממש בושה ליבואן צ׳מפיון שממש המציא רמת גימור חדשה FR PRO, שלא קיימתם בשם מקום בעולם, ובכך מטעה ציבור שלם.

שלא נדבר על ההפרשים הענקיים בין האיבזור בחו״ל לאיבזור בארץ.

בושה? המציא? לא קצת הגזמת?

קשה לטעון שאני מחובבי צ'מפיון, אבל בוא, כל המידע נמצא ברשת ותוך 5 וחצי שניות אפשר לעמוד בדיוק על ההבדלים בין רמות הגימור. זה שאנשים לא טורחים לעשות בדיקה בסיסית לפני שהם שופכים עשרות אלפים שקלים זו לא בעיה של היבואן ולא אשמתו. היבואן, כמו שאמרו, הוא עסק שמטרתו להרוויח, החובה שלך כצרכן זה לבדוק על מה אתה משלם.

פערי האבזור בין הארץ לחו"ל מבאסים, אין ספק, אבל הם נתון. ואתה, כרוכש פוטנציאלי, צריך לבדוק את הנתונים לפני שאתה חותם על הסכם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spire,

קשה לי להאמין שרוב הרוכשים הפוטנצאליים היו עולים על ההבדל בבדיקה בסיסית.

ניתן היה לעלות על ההבדל, במידה שבמעמד הרכישה הרוכש יבקש לראות צילום של פנסי הלד הקדמיים כאשר הם עובדים..

לצערי לא עלתה במוחי מחשבה כזאת בכלל, מכיוון שגם בחוברת שקיבלתי במעמד הרכישה וגם באתר ובכל הפרסומות, מופיעים פנסי ה-DRL כפי שקיימים בליאון.

צירפתי כאן בשרשור את התמונה החובבנית שהנציג שלח אליי כ-3 שבועות לאחר ההזמנה כדרך אגב, לאחר שהתקשרתי כדי לברר בנוגע להוספת תוספות לרכב.

הפנס הופיע עם סימון בצבע צהוב שאמור לייצג את האיזור שבו נמצאת תאורת ה-DRL (ללא תאורה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטלוג כתוב שבגרסת FR יש פנסי תאורת יום לד ובגרסת fr pro יש סט פנסי לד מלא. לאף אחד לא חלפה המחשבה לשאול מה ההבדל? נו באמת...

סתם בשביל הספורט נכנסתי לאתר של סיאט עכשיו, מהטלפון, תוך פחות מדקה המפרט היה אצלי בטלפון.

וזה חדש למישהו ש"התמונות להמחשה בלבד"? יש פה מישהו שלא יודע שבתמונות תמיד מופיע הדגם הכי מאובזר? עוד מעט תבואו בטענות למקדונלדס על זה שההמבורגר שלהם לא נראה כמו בפרסומת או שלא עטות עליכם דוגמניות למרות שכבר ריססתם על עצמכם חצי פחית AXE. זאת פרסומת, נדיר שהיא מייצגת את המציאות.

ובחייאת פיוז'ן, מה זה "עולים בבדיקה בסיסית"? אתה שם מלא (ממש מלא) כסף על מוצר, אתה לא בודק באופן יסודי מה אתה מקבל? אתה היית מזמין רכב (או טלוויזיה, או מקרר או טלפון) אחרי בדיקה בסיסית?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה, אתה רואה שבמפרט יש הבדל שנוגע לפנסים, לא תשאל? תבדוק? משהו...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את כוונתך ולצערי לא התעמקתי בהבדל, כי יצאתי מנקודת הנחה שההבדל הוא לד מלא ב-FR PRO לעומת משולש ללא פנס דרך.

זו הייתה הפעם הראשונה שהזמנתי רכב ולכן להבא, כשאגיע לרכוש רכב חדש אדאג לרדת לפרטים הקטנים ביותר.

כמו שאומרים מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננין..

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spire,

בכל העולם יבואנים מרוויחים יפה, אפילו שהאבזור מוצא ללקוחות לפי אביזר בודד, כנראה שזה כן אפשרי, פשוט אצלנו חזירים

על זה אני מלין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היתה לי שיחה מעניינת על זה עם מישהו שעובד אצל אחד היבואנים.

הלקוח הישראלי אוהב לרקוד על שתי חתונות. הוא מצד אחד רוצה לקסטם את הרכב לרצונו האישי, ומצד שני רוצה לקבל אותו כאן ועכשיו. בכל העולם זה עובד בדיוק כמו אצלנו - יש במלאי את הגרסאות שהסוכן המקומי מעריך שימכרו הכי טוב, ובשביל לקבל רכב מותאם אישית, תצטרך לחכות 3-4 חודשים. וזה בארצות שהרכב יכול לצאת מהמפעל, לעלות על מובילית או רכבת, ולהיות אצלך תוך שבוע. המשלוח לישראל הרבה יותר מסובך, אז כדי לקבל פה שירות כזה תצטרך לחכות 4-6 חודשים. עד שייצרו מספיק רכבים כדי למלא אוניה, ועד שהיא תגיע לכאן. יש יבואנים שמאפשרים את זה, ויש שלא. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

מבאס? כן. חזירות? לא. לא מהבחינה הזו לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספתי עם אחותי היום את איביזה סטייל שלה.

זה היה קצת משעשע מכיוון שכשהתריס הורם וחשף את הרכב, הם ניגנו שיר דאנס בפול ווליום וזה היה קצת מביך.. LOL

לצערנו היו סוורלים (על צבע לבן זה פחות מורגש), אחותי לא חולת דיטיילינג ולכן בינתיים לא נבצע פוליש וכו'..

באולם התצוגה הציבו את ה-FR בצבע אדום ואני מוכרח לציין שהצבע הזה מאוד מחמיא לה.

ראיתי FR לבנה (עד כמה שזכור לי זה לא היה לבן נבאדה) שממתינה ללקוח בחניון הפנימי ופחות התלהבתי מהצבע הלבן מאשר האדום.

ראיתי FR נוספת מחוץ לאולם התצוגה, עם פנסי DRL דולקים ועד כמה שמבאס שהם לא המשולשים היפים הם עדיין נראים בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מחכה לרכב שהזמנתי גם, אני הלכתי על הצבע אדום מהתמונות אני מקווה שלא אתחרט (לי הוא היה ניראה ממש יפה, למרות שלבן זה באמת סולידי יותר..).

בכל מקרה, אני התבאסתי ממש על הפנסים אבל עבר לי, לא כזה נורא כי מראש הגעתי במטרה לחסוך את ההפרש ללאון 1.4 אז זו פשרה איכשהו הגיונית בשבילי.

עריכה אחרונה על ידי Tricepz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז גם אני הלכתי והזמנתי FR ביום שישי האחרון.

מהרגע שנכנסתי לאולם התצוגה בראשון לציון הוקסמתי ממנה ובתוך רבע שעה (אחרי סיבוב קטן באולם של סקודה) הזמנתי את הכלה החדשה :lol:

השילוב של הלבן עם המראות השחורות והגג הפנורמי עשו את שלהם.

מאוד מצער שאין לה גרסה ידנית ולמרות כל הדיבורים בנושא על כמה ה EVO לא משתלמת, עדיין יושב לי משהו בראש שאומר לשדרג.

הציעו לי 7000 הנחה מהמחירון על עליה לכביש ב 2017, או 3000 שח הנחה מהמחירון על עליה לכביש בתחילת ינואר 2018.

בחרתי 2018, לא יודע למה.

האם יש לזה משמעות?

אני כרגע בלי רכב ואצטרך בימים הקרובים למצוא רכב חלופי מאחת מחברות ההשכרה, או לשנות את ההחלטה וללכת על שנת 2017 שאפשר לקבל כבר בעוד שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

מה המחיר הסופי לאחר ההנחה ואילו תוספות קיבלת בחינם.. ?

הלבן מתאים לה אך אומרים שהלבן נבאדה (תוספת של 1500 ש"ח) נראה יותר טוב.

הנה תמונות של ה-FR שראיתי היום :)

IMG-20171112-WA0000.jpg

IMG-20171112-WA0001.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...