Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה פורד פוקוס אקובוסט ידני 2013 טיטניום האצ'בק - 180 כ"ס!!

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אני מאמין בהחלפה של הרכב כשיש הזדמנות טובה ולא רק כשחייבים להחליף... אז, למרות שאני מת על הרכב שלי, אני מפרסם אותו למכירה.

אז ככה.

פורד פוקוס 2013

מנוע 1.6 טורבו - "אקובוסט" 180 כ"ס.

תיבה"ל ידנית - 6 הילוכים.

80,000 ק"מ.

ברישיונות - בעלים קודמים 02

יד ראשונה - מנכ"ל חברה שלקח את הרכב בליסינג ונסע בו 19א ק"מ.

יד שניה - חבר שלי שעובד באלבר, איתר את הרכב הזה במערכת ומיד קנה אותו לעצמו. אני הודעתי לו שביום שהוא מוכר, אני הראשון לקבל טלפון....

יד שלישית - אני. קניתי את הרכב בלי לחשוב פעמיים. אני חובב רכב מושבע ונוסע המון.

הרכב אצלי כמעט שנה, שנה נהדרת של הנאה מנהיגה.

רמת הגימור - טיטניום - היא הגבוהה והמפנקת ביותר וכוללת גלגלי מגנזיום, מערכת של סוני עם 9 רמקולים, סאן רוף, בקרת שיוט, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, מושבים עם תמיכה צידית משופרת, פסי כסף בצד הרכב ועוד רשימה ארוכה של "פיצ'יפקעס".

אני מחליף רכב כמעט כל שנה, כי אני נוסע המון ורוצה להשאר תמיד עם קילומטרז' הגיוני. כרגע יש לי איזו אפשרות לוואגית דיזלית שנשמעת נהדרת (ומתאימה כנראה הרבה יותר לצרכים של טוחן קילומטרים כמוני) ולכן אני מוכן להפרד ממנו, עם הרבה נקיפות....

הרכב שמור ובמצב נהדר.

טופל לאורך כל הדרך במוסכי יבואן.

לפני כ15א ק"מ הוחלפו קלאץ', משאבה וגלגל תנופה (בגלל נקישות בגלגל תנופה dual mass) - קיבלתי השתתפות משמעותית בעלות מצד מוסך היבואן כסוג של "גוד וויל".

הוחלפה צינורית במערכת הקירור - צינורית שיצא עליה ריקול אחר כך. ראיתי התחלה קלה של הזעה מהחיבור ומיד החלפתי.

לפני 20א ק"מ החלפתי באופן יזום כסוג של יישור את כל הבלמים - דיסקיות + צלחות קדמי + אחורי במקוריות של פורד.

אני לא נהג מנומנם, ולא אכחיש שניצלתי את הכח שיש לרכב הזה לתת, אבל אני תמיד נשאר רגיל מאד כלפי המכוניות שלי - ממתין לאחר ההנעה, נוסע בעדינות בדקות הראשונות עד להגעה לטמפרטורת עבודה וממתין בסרק לפני כיבוי מנוע כדי לאפשר לטורבו להתקרר באופן הדרגתי.

אני קיבלתי צריכה ממוצעת של כ 11.5 קמ"ל בנהיגה משולבת, לא מנומנמת ועם מזגן תמיד.

ביד הראשונה הרכב עבר תיקון צבע קל.

טסט באפריל.

מחיר - כדי לסיים את התהליך מהר -

54א ש"ח.

גמישות מסויימת ליד הרכב.

מוזמנים

054

חמש שלוש שתיים

0036

a463a815-c3b5-4b98-91fb-f6d53343bcc3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים