Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה שלילית במוסך victory בקריית אתא

שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני רוצה לציין שאני לא בן אדם שנוהג לרשום ביקורת שלילית על משהו אחר, אבל קרה לי מקרה מרתיח עם מוסך ויקטורי בקרית אתא.

יש לי רכב רנו מגאן שנת 2006 , לפי המלצה שקיבלתי מבן אדם אחר, נסעתי למוסך על מנת לבדוק את האוטו מפני שהוא היה מזייף בזמן הנסיעה ועל מנת לטפל במידת הצורך בבעיה.

כאשר הגעתי למוסך, נאמר לי על ידי הבעלים לחכות... חיכיתי שעה... אחר כך הוא אמר לפועל שלו שלא יודע לדבר בעיברית ללכת לבדוק את האוטו.

הפועל בדק את האוטו ולא יכולתי לדבר איתו בשביל להבין מה הבעיה מפני שאני לא יודע רוסית והוא לא מדבר בעברית.

לאחר מכן הפועל הלך לבעלים של המוסך, ויקטור, ויקטור החליף לי חלק ואמר שהכל בסדר "היתה בעיה בהצתה" וביקש תשלום.

שאלתי אותו בנימוס מה היתה הבעיה ומה החלק שהוחלף, וקבלתי צעקות בעברית ולאחר מכן גם צעקות ברוסית שלא הבנתי שנשמעו על כל אזור המוסך ומסביבו, ואני מבין שבן אדם יכול להיות עסוק לפעמים לא רוצה שישבו לו על הראש, אבל כל מה שעשיתי זה רק ביקשתי הסבר מה היתה הבעיה ולמה היה צריך להחליף את החלק, ניתן היה להסתפק רק בתשובה של "אני עסוק כרגע, תחכה בבקשה"

לאחר הצעקות שילמתי 400 שקל ונסעתי ללא הסבר.

לאחר שנסעתי הביתה במהלך הנסיעה הרגשתי שהאוטו עדיין מזייף בנסיעה, התקשרתי למוסך, וענה לי ויקטור ושוב פעם צעק עלי בטלפון בצורה מבישה ומשפילה ופשוט לא מתנהגים ככה ללקוח ולא משנה אם אתה בעל מקצוע טוב או לא.

אני לא אוהב שצועקים שלי, לא עשיתי לאף אחד רע, ובמיוחד כשאני משלם לאותו בן אדם על השירות שלו, לכן הלכתי למוסך אחר ושם סידרו לי את הבעיה ללא צעקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין לדעת, מה החליפו לך במוך ויקטורי (בטח כתוב בקבלה) ומה הוחלף במוסך השני ?

נשמע מוזר שפתאום התחילו לצעוק עליך, ובכל אופן, חסר פירוט של העניין הטכני.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום וסליחה על האיחור בתגובה הייתי קצת עסוק, ואם אני יושב על המחשב במשך השבוע זה יותר למטרות עבודה.

כעיקרון מה שאמרו לי שהוחלף במוסך השני היה סליל הצתה ועלה לי 230 שקל כולל עבודה להחליף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...