Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"קרב המאה" בין פלויד מייוות'ר לקונור מקגרגור

niro007
שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://sport1.maariv.co.il/other-industries/Box/Article-786405

הרוב אומרים שפלוייד יקרע את קונור ואני לא מבין למה ?

קונור בשיא הכושר , הוא רגיל לקבל לקבל פצצות ויש לו גם איגרוף.

פלוייד מבוגר , פרש כבר , רוב הקרבות שלו זה בניקוד שזה אומר קרב על מי מנוחות בלי לקבל יותר מידי פצצות .

אז נכון הוא יותר טכני מקונור באיגרוף ולטעמי בזה היתרון היחידי שלו מסתכם אז למה 90 אחוז מהמרים על פלוייד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שכל מערכת שהיא, בין אם קרבות ובין אם משפט, מתנהלת לפי סט כללים, למי שבקיא ומנוסה בסט הכללים יש יתרון מובנה. לכן כולם מהמרים על פלויד. אם קונור ייקח זאת תהיה הפתעה מטורפת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל זה לא שאתה לוקח זורק כידון ושם אותו מול פלוייד , אתה לוקח אמן באומנויות לחימה שחלק מיזה זה איגרוף ובנוסף קונור בשיא שלו , בכושר מטורף עם בטחון בשמיים , קח רכב ספורט ישן שפעם היו לו 200 כ"ס מול משפחתית חדשה שרובן כבר מגיעות גודשות ובסביבות ה-200 כ"ס לטעמי זה אותו הדבר קונור טוחן את פלוייד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונור בכושר שיא ולקח הרבה זמן להתאמן והכל טוב ויפה - אבל הוא לא מתאגרף

זה יותר כמו לדבר על מומנט ברכב אחד מול כ״ס ברכב אחר.

לקונור יש יותר כ״ס - אבל אנחנו נוסעים בעלייה מטורפת ולמייוות׳ר יש יותר מומנט.

:)

Car analogies aside - מייוות׳ר מ ה י ר מאוד (עדיין למרות הגיל) ומתאגרף אחד הטובים בהיסטוריה בPound for pound - וזה קרב איגרוף.

חצי מהאינטסטינקטים שקונור בנה בכל הקריירה שלו פשוט לא נכונים פה - והוא אף פעם לא התחרה בקרב איגרוף דוגרי.

הוא פשוט לא יכול לבנות בכזה זמן קצר אוסף Skills שלוקח שנים על גבי שנים של אימונים וקרבות לבנות בצורה מאוד ממוקדת.

וידאוים שהוא שחרר של האימונים שלו פשוט לא טובים מספיק כמתאגרף.

אני אופתע מאוד אם מקרגור שורד את הקרב הזה.

לדעתי מה שיקרה יהיה או שהוא יקבל נוקאאוט של החיים (במיוחד אם זה יגרר לסיבובים מתקדמים) או יפסול את הקרב בכוונה או לא.

אבל יום שבת נהיה חכמים יותר.

(מתכוון לראות את הקרב עם החבורת מפגשי רכב המקומית שלי על בירה עם מקרן בברכה :) )

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהקולגה שלי כתב בתגובה מעל...

לא משנה עד כמה כוכב ufc יהיה טוב, אין לו שום סיכוי מול מתאגרף ברמה הזאת, מבוגר ככל שיהיה.

אם ניקח רק דוגמה אחת מתוך שלל ההסברים לכך שזה לא יקרה, הרי שאגרוף במשקל הזה מבוסס לא מעט על התשת היריב. ראינו את זה באלף ואחת הזדמנויות שונות, רוקדים ורוקדים ורוקדים עד שאחד מתעייף ומאבד את הפוקוס לשבריר שנייה. Ufc לא פועל ככה, או לפחות עדיין לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בUFC זה גם קורה , אבל רק בקרבות ארוכים (5 סיבובים) וגם כל המכניקה של ההתעייפות מתנועה / הפעלת שרירים מול איגרוף היא שונה לחלוטין.

גם כמות הOne punch knockout היא שונה לחלוטין - בטח ככל שהסיבובים מתקדמים.

בקיצר - אלו דברים מ א ו ד שונים.

ולהזכיר לכולם כשקרה המקרה ההפוך ומתאגרף נכנס לזירה בUFC (חפשו Randy Couture vs James Toney) - ראנדי - שהיה בהחלט עמוק לתוך סוף הקריירה שלו ולא קרוב לכושר שיא שלו - שם אותו על התחת וניצח את הקרב תוך פחות מדקה.

אז אין הקבלה מדויקת - אבל זה מראה שגם ספורטאי מעולה (ג׳יימס טוני הפסיד רק אצל השופטים ומעולם לא קיבל נוקאאוט בזירה ועם יותר זכיות ממייות׳ר) מהצד השני נכנס ל״ספורט הלא נכון״ יהיה לו קשה מאוד.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, כל הקרב הבולשיטי הזה הוא מסחטת כספים אחת גדולה. כל ההצגות, מסיבות העיתונאים, ההקנטות בלייב של מקגרגור - הכל למען מטרה של הייפ ושואו. אני לא אטרח לצפות בקרב הזה, אבל כן אראה שידור חוזר או איזה טורנט אם יצא.

מבחינה טכנית אפשר להגיד שMMA זה כמו ספרינט או ריצת 400, לעומת אגרוף שזה יותר מרתון.

אני לא צופה שמקגרגור יצליח לדגדג את מייוות'ר, אבל קרב כזה גם יכול להיות הצגה מבוימת.

בגדול שניהם גאונים עם יחצ"ב יעילים מאוד, שהולכים לעשות טונות של כסף לעצמם ולמי שמסביבם (כולל הליצן הראשי דיינה ווייט).

תכל'ס גאוני.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הנאמר למטה ומוסיף: אם מישהו היה נלחם איתי והייתי מקבל חצי ממיליארד דולר אחרי הקרב נראה לי אני והוא היינו חברים הכי טובים לפני ואחרי הקרב.

קודם כל, כל הקרב הבולשיטי הזה הוא מסחטת כספים אחת גדולה. כל ההצגות, מסיבות העיתונאים, ההקנטות בלייב של מקגרגור - הכל למען מטרה של הייפ ושואו. אני לא אטרח לצפות בקרב הזה, אבל כן אראה שידור חוזר או איזה טורנט אם יצא.

מבחינה טכנית אפשר להגיד שMMA זה כמו ספרינט או ריצת 400, לעומת אגרוף שזה יותר מרתון.

אני לא צופה שמקגרגור יצליח לדגדג את מייוות'ר, אבל קרב כזה גם יכול להיות הצגה מבוימת.

בגדול שניהם גאונים עם יחצ"ב יעילים מאוד, שהולכים לעשות טונות של כסף לעצמם ולמי שמסביבם (כולל הליצן הראשי דיינה ווייט).

תכל'ס גאוני.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המתאגרפים הגדולים בהיסטוריה של הענף או לוחם ה-MMA הפופולרי בעולם? רם גלבוע עונה למי שעוד שואל למה לצפות בפלויד מייוות'ר מול קונור מקגרגור (בין שבת לראשון, מ-04:00, ספורט1)

​http://sport1.maariv.co.il/other-industries/Boxing/Article-786536

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...