Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת גיר בגולף דור 7

Lidor Ravid
שימו לב! השרשור הזה בן 2408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

היום בבוקר הרכב נשאר תקוע על הילוך שני לא אפשרות להעביר הילוך - נורת error gearbox דולקת.

לקחתי גרר למוסך השחר מוטורס בחולון, למזלי האוטו עדיין במסגרת אחריות גיר האוטו מודל 2013

יש לי קצת חשש שהם ינסו לקחת כסף בכל זאת, קיבלתי רושם לא טוב מהחברה שם מקווה מאוד שאני טועה.

מישהו יודע אולי מה יכולה להיות התקלה אולי איפוס מחשב גיר או משהו יותר רציני?

והאם קיים מצב שהם יבקשו ממני תשלום על משהו? כי אני לא מתכוון לשלם ובמידה וכן אנסה להעביר את הרכב למוסך המרכזי

כרגע הרכב באקספרטיזה אצלהם מחכה לעדכונים

אשמח לשמוע דעתכם וניסיונכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הלך המכטרוניק (מח גיר). אם אתה באחריות אז אמורים להחליף ללא חיוב. למיטב זכרוני ב 2013 היה קמפיין להחלפת שמו הגיר מסינטטי למינרלי בכדי למנוע קורוזיה שמשביתה את המח גיר. האם בוצע ברכבך ההחלפה המדוברת? כמה ק"מ יש לרכב?

תעדכן איך מתפתח הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר תודה רבה על התגובה,

והרכב הוא יד שניה אין לי מושג האם הוחלף. הרכב 63400 אלף. הבנתי שקיימים גם קלאצ׳ים מרוויזיה חדשה שמונעים רעידות בתחילת נסיעה האם כדאי להתעקש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שאין תקלות בגירים של גולף דור 7 :wink:

משתתף בצערך, קרה לנו בדיוק אותו מקרה עם גולף דור6 כשהייתה כמעט בת שנתיים.

הוחלף מכטרוניק (מוח גיר) ועד היום כבר כמעט 5 שנים התקלה לא חזרה.

הדבר היחיד שמדי פעם מעיק הם הקלאצ'ים (רעידות במעבר בין הילוך ראשון לשני), אז באותה הזדמנות שיבדקו ויחליפו אותם..

הרכב עם 85,000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על התגובות, מחליפים מוח גיר לרכב.

התעקשתי לדעת האם מחליפים לחדש מקורי או משופץ. הפקידה ראתה במחשב מוח גיר מקורי שמן מקורי וכו׳ האם ״מקורי״ זה חדש בוודאות?

ואני מעוניין להתעקש על החלפת הקלאצים.

באיזה שלב של התיקון להציף את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שלך באחריות (כל אחורית גם מורחבת) מחליפים למוח גיר מקורי.

קלאצים המוסך לא חייב להחליף, רק אם קיימת תקלה.

כל הדיבורים של "תדרוש" לא רלוונטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...