Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניות בירכא בשבת, שווה את הנסיעה מהמרכז?

Accent Coupe
שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הצלחתי להבין אם שווה את הנסיעה והמחירים באמת ברצפה.

אמרו לי שיש שם מתפרה של ליוויס ולפיכך מוכרים ג'ינסים במחירים נמוכים מאוד, אבל זאת כל האטרקציה?

מישהו היה לאחרונה ויודע להגיד אם שווה לקפוץ באיזה שבת מאזור המרכז?

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום

לא יודע לגבי מחירים, אני יודע שיש דברים זולים ויש דברים בתמחור סטנדרטי.

מה שכן, טירוף להתקרב לשם בשבתות. כל העולם מגיע. אני גר קרוב מאוד ולא מעיז להיכנס לסביבה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לגינסים ליוויס, פעם הייתה שם איזה מתפרה. בזמנו(20 שנה) ההורים שלי לקחו אותי לקנות שם גינסים.

היום שווה להזמין מחו"ל. (אמזון וכו).

בקשר לעומס, מי שגר במרכז רגיל לעומס כזה.

בקיצור, לא הייתי נוסע לשם במיוחד לקנות דברים. אם אתה על הדרך בטיול לצפון אפשר להכנס, לא בטוח שיותר זול שם מאאוטלטים.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו ירכא, יש את את אחוז הפרארי הגובה ביותר לנפש.

שווה נסיעה לדעתי.

תתמקד ב 2 אזורים.

יש את אוטלט גדול ודי חדיש על חורבותיו של מפעל בטון , קונים את הבגדים שם לפי משקל. ממש זול.

האזור השני הוא בכניסה לכפר יש שם את MY BABY כלבו ענק לילדים.

המון בגדים בזול בקיצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין אם שווה את הנסיעה.

כמו עם דוניה רוסה ושאר אגדות פורום - התשובה היא ככה"נ לא.

אחלה מקומות לבקר בהם כשעוברים בסביבה, אולי אפילו שווים עיקוף קטן וסטייה מהדרך, אבל לא מצדיקים הגעה במיוחד. בטח שלא בשעות השיא כשכל עם ישראל שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא מוצדק - אלא אם יש לך איזו קניה גדולה.

כל הכפר הזה הפך לאאוטלט אחד גדול. מעין מצינגן בסגנון דרוזי.

אישית נסעתי לשם מספר פעמים (אני גר בחיפה), בחלק מהן חזרתי עם מציאות, אבל לא מדובר במקום שלטעמי מצדיק נסיעה מיוחדת. מצד שני, אם יש לך איזה קניה גדולה מאד (נניח - דירה חדשה\משתפצת, מכשירי חשמל קטנים, עודפים של ההום סנטר) אולי כדאי לך להקדיש למקום הזה יום אחד, ולשלב את זה עם טיולים באיזור, שיש בו הרבה אתרים מקסימים. כולל עצירה לבירה טובה ביחיעם (מבשלת מלכה).

בעבר נסעתי לירכא מספר פעמים ולא הצטערתי, אבל כיום אני נזקק למקום הרבה פחות. גם בגלל אופי הקניות שלי שהשתנה, גם בגלל פתיחת קניונים ואאוטלטים באיזור חיפה, וגם בגלל מה שיכתב בפסקה הבאה. צמצמתי אפילו את הביקורים בשוק לוד-רמלה בעין המפרץ ובשוק השבת בעוספיה לפעם בכמה חודשים.

מה הסיבה שבגללה צמצמתי את הביקורים:

1. פחות הזקקות לחלק נכבד מהמוצרים.

2."המחלה הסינית" חשש מזיופים - לא מטריד אותי בחולצות, אבל מפריע לי מאד, למשל, בנעליים, שחשוב לי שיהיו איכותיות.

3. בעיות התנועה שהוזכרו - כביש 70 בקטע מכביש 85 עד הכפר צר, מפותל ועמוס, ויותר מזה - בעיית החניה בכפר אם איני מגיע מוקדם מאד. ולמקום כזה אני לא יוצא לפני 10:30 כך שתמיד אני מגיע מאוחר.

מצד שני, חברה קרובה של אשתי, שמתאמנת לידה בחדר הכושר גם בשבת בבוקר, אוהבת לנסוע לשם וטוענת שהנסיעה מוצדקת אפילו רק לצורך קנית המזון (ופה ושם גם ביגוד). יש שם סופרמרקט עצום שנקרא "מרכז מזון", שכנראה מאפשר חסכון ניכר. אני מסופק אם מצדיק נסיעה ממקום יותר מרוחק מחיפה (וגם זה בספק).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים נכנסתי לשם ,על הדרך. בהשוואה לאאוטלטים של ביגוד למשל מול צומת בילו, אין שוני רב במחירים.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא כדאי לנסוע בשבת לירכא.

בהצלחה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לשם במיוחד, תאכלס לא זול יותר מהמבצעים במרכז, מה שממש זול הוא באיכות ירודה בהתאם, הרבה דברים סוג ב' או בכלל לא ראויים לשימוש.

וזו גם לא חוויה כזו להיות בתוך המון של אנשים שבאים לשם כאילו הכל בחינם, רק בכיאילו, והתורים? כל תור בכל קופה בכל חנות אי מרכז קניות פשוט מגוחך.

הכי טוב לקנות קל"ב

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא שווה. פעם המחירים היו זולים. היום זה כבר לא מה שהיה וכבר לא זול במיוחד

^^ סיכם את כל השרשור.

הרבה אומרים שפעם באמת היה שווה לקנות שם.

הייתי עם אשתי פעמיים,ממש לא נפלנו,אחלה מקום לשרוף כמה שעות,ותו לא.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ-שלוש שנים אני ואשתי גרנו בהרצליה. היינו נוסעים אחת לשבועיים להורים שלי לסופ"ש ובאותו סופ"ש היינו נוסעים או בשבת או בראשון לירכא. אם היינו נוסעים בשבת הייתי לוקח את הרכב של אבא שלי שהיה עם דלקן מהעבודה ככה שהנסיעה לירכא היתה חינם.

במסגרת הביקור שלנו בירכא היינו קונים רק בסופר. היינו עושים קניות של מצרכים לשבועיים כיוון שהמחירים משמעותית יותר נמוכים מהרצליה. גם הירקות והפירות שלהם מאוד מאוד איכותיים.

כשהיינו נוסעים לשם היינו גם עוצרים לאכול בסופר ארוחת צהריים בד"כ. אשתי עדיין אוהבת מאוד את השניצל בלחמניה שלהם ולדעתי גם הפיצה שלהם מעולה (הם עושים אותה בטאבון מיובא מאיטליה ששווה איזה 200 אלף שקל). בביקור האחרון שלנו בישראל גם אכלנו שם גלידה בגלידריה שהם הקימו והיא היתה סבבה. מבחינת תמחור האוכל במקום הוא במחיר הוגן מאוד מאוד לטעמי. מבחינת הסופר המבחר גדול, המחירים לפעמים זולים יותר ולפעמים פחות אבל השירות ממש ממש טוב. לדוגמא כשתגיעו לקופה יגיע סדרן שיפנה אותכם לקופה הפנויה והקופאיות תמיד נחמדות מאוד.

מישהו בסופר הזה משקיע את הלב, הנשמה והכסף שלו וכצרכנים הרגשנו את זה ולדעתי זה גם מתבטא בשורת הרווח של הסופר.

אין לי או לקרובי כל קשר לסופר ככה שהכתוב להעיל אובייקטיבי לחלוטין.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה MyBaby הזה שווה ולו בגלל המיני לונה פארק שיש שם: נקי יחסית, מסודר, וכל מתקני הלונה פארק (לילדים, כן? לא למבוגרים) נמצאים תחת קורת גג ממוזגת. זה אומר שהילדים יכולים לרוץ ממתקן למתקן וההורים לא נצלים בשמש ומזיעים. סטארטאפ.

בשביל קניות לא הייתי נוסע מאזור השרון לירכא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם אתה כבר נמצא בלי קשר באזור, אולי קצת יותר זול שם, אבל אל תצפה למחירי רצפה ששווים נסיעה של שעות מהמרכז.

מה שכן המבחר מאוד גדול, בעיקר בחנות הענקית של הילדים והתינוקות, לא נראה לי שיש בארץ עוד חנות עם מבחר כזה.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...