Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

lee0000
שימו לב! השרשור הזה בן 2436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,לאחר חיפושים רבים אני אמורה לקנות היום רכב מחברת באדגט מסוג יונדאי i35 2013

לקחתי את הרכש אתמול לבדיקה במכון דינמומוטר בתל אביב וזה מה שיצא.הבוחן ישב איתי על הליקויים,אמר שלאוטו אין תאונות רק תיקונים,לגבי הרעשים בקטגוריה של המנוע זה תקין ותמיד יוצא ורק לבדוק את הרעש של המדחס,לעשות כיוון פרונט כי ההגה מושך ימינה,להחליף צמיגים אחוריים,לטפל בפנים הקדמיים ולראות מתי עשו טיפול פעם אחרונה.מה אתם אומרים?שלחתי תמונה של הבדיקה וגם של הפנסים שלי נראה שיש כמו פיצוצים בתוך הפנס וזה לא משהו שיכול להתנקות בפנסים...השאלה מה לעשות עם זה כי הם לא רוצים להחליף

בדיקה 2.jpeg

בדיקה.jpg

עריכה אחרונה על ידי lee0000
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי, אני לא אוהב לראות תיקונים שבוצעו במשקוף ובעמודים. מעבר לכך, הפנסים באמת נראים מפוצצים (לפחות על פי התמונה).

את מבצעת את הרכישה דרך חברת ליסינג או משהו בדומה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ליטוש פנסים צריך לפתור את הפגם בפנסים.

בכל מקרה זוג פנסים חדשים עולה כ-1020 ש"ח כאן + עלות התקנה של כמה מאות שקלים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם רכב לא שמור.

ברגע שהמשמעות של התיקון היא נמוכה, לא צריכה להיות בעיה, אבל הרכב הזה מאוד נפוץ כך שנראה על פניו שאפשר למצוא משהו יותר טוב.

שוב, דעתי בלבד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהרכב תוחזק ברמה מאוד ירודה.

תקני רק אם יורידו לך במחירון בצורה משמעותית. יש הרבה I35 בשוק וההיצע גבוה מאוד, אין טעם ל"הינעל" על הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מה אתה רואה שהרכב תוחזק ברמה ירודה?זה ההיסטוריית טיפולים ששלחו לי...המחיר שקבלתי הוא 20,000 פחות מהמחירון..ואחריות לשנתיים...

WhatsApp Image 2017-08-16 at 12.23.45.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר פירוט:

באיזה מוסך הרכב טופל? מורשה יבואן או אחד של באדגט? האם השמן הוא לפי המלצת הייצרן או השמן הכי זול שבאדגט מצאה?

האם המסנן מקורי או מסנן סיני זול?

באם הרכב טופל במוסך של באדגט עם חלפים זולים ברכב חדש זה לא משנה - הרכב ייסע, שהרכב ייתיישן הבעיות יתחילו, אבל למה שלבאדגט יהיה אכפת? את הרכב הם כבר מכרו.

מה האחריות שלהם כוללת? סביר להניח רכיבים שלא מתקלקלים כמעט אף פעם, תקראי טוב טוב את האותיות הקטנות.

והכי חשוב? 20 אלף מהמחירון משוכלל(קילומטרז גבוהה מאוד, עבר ליסינג?) או המחירון על הנייר?

כי בגלל אובר היצע המחיר של הi35 הפרטיות והשמורות יותר גם נמוך יחסית.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מטפלים במוסך בבני ברק אני חושבת של היבואן...הוא מביא לי שוברים לבדיקה ותיקון המדחס אם צריך,החלפת צמיגים וחידוש פנסים.אני חושבת שהאחריות היא רחבה...מנוע ,גיר,מדחס וכו מחר אוכל לדעת כשאהיה שם...המחירון בלוי יצחק 70,000.הרכב יד 1 מליסינג.לא מצאתי רכב במחיר כזה ביד 2...אפשר לקנות רכב סביר מיד פרטית בלא פחות מ55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך זה נקודה חשובה לבירור - חברות ליסינג אוהבות את מוסכי הבית שלהן, שמה מובטח לרכב טיפול בחלפים הזולים ביותר.

לגבי האחריות,

מנוע וגיר הם לרוב לא מה שיתקלקל - אלא כל המסביב להם ולזה הם לא יתנו אחריות.

לדעתי האישית? שווה לשלם עוד 5-7 אלף שקל על רכב פרטי שמור - תחשבי על זה כהשקעה - שבמקום לבזבז את הסכום הזה במוסכים על רכב ליסינג שעבר חיים לא קלים את תוכלי לנהוג ברכב עם סיכוי נמוך משמעותית לתקלות.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...