Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - פיאט טיפו סטיישן בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי את הפיאט הנ"ל כרכב מושכר באנגליה עם מנע דיזל.

אין יותר מדי דברים להגיד על הרכב, פנים הרכב מיושן ורואים שחוסכים עליך מכל כיוון, מסך 5 אינץ עלוב, תאורה אשר מתאימה לאייטיז , נוחות נסיעה בינונית, גיר ידיני דביק בדיוק כמו הפיאט של פעם, נוחות נסיעה בינונית לכל היותר.

הרכב אכן חסכוני צרך כליטר ל 17 ק"מ על כבישי אנגליה .

שורה תחתונה , כאשר יש את הדאסטר האוטומטי ב 100K , ליצירה הזו מבית פיאט אין סיכוי קלוש..

fiat.jpg

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא בדקתי את מבחן הריסוק של הפיאט אך הדסטר עם 3 כוכבי בטיחות לא ממש אופציה לפחות לא בשבילי כשאני מסיע שני ילדים קטנים היקרים לי מכל.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות.

ראשית, שמעתי כבר מכמה מקומות על אנשים ששכרו את הטיפו בגרסאות הדיזל החלשות שלה ובגימור הנמוך בחו"ל והרגישו נורא מסכנים עם הרכב. לא דומים המנועים החלשים לאלה החזקים אבל זה אכן מצער שהיבואן מביא את הטיפו האצ'בק באיכות גימור נמוכה יחסית.

עדיין, ההשוואה לדאסטר היא קצת מצחיקה. היתה לי סנדרו סטפוויי שנתיים ועכשיו אני עם טיפו האצ'בק. הגימור בסנדרו היה ברמה זהה לחלוטין לגימור בדאסטר (למעט זה שהעיצוב בסנדרו היה מעט יותר מוצלח). הגימור בטיפו הוא 7 רמות מעל זה של הדאצ'יות ולא נופל בשום צורה מהגימור ברוב היפניות/קוריאניות. גם איכות הבניה של הרכב שונה לחלוטין וכמות הרשרושים והקרקושים היא בסקאלה אחרת לגמרי.

דבר אחרון לעניין הבטיחות. אי אפשר להשוות בשום בצורה ובשום אופן בין ציון הבטיחות של מכונית (כל מכונית) שעברה מבחני ריסוק ב2011 לבין מכונית שעברה מבחני ריסוק ב2016 וזו גם הסיבה שליד כל ציון, euroncap רושמים את השנה שבה נערך המבחן ובכניסה לAbout 201x rating הם רושמים מפורשות שלא ניתן להשוות בין ציונים משנים קודמות. מעבר לזה, זה גם לגמרי לא טריוויאלי להשוות בין רכבים מקטגוריות שונות משום שיש סטנדרט שונה לציון של רכבים בכל קטגוריה; הסוזוקי איגניס והפורד אדג' נבדקו שתיהן ב2016 וקיבלו 5 כוכבים. בפירוט הסעיפים, לסוזוקי יש ציונים טיפונת גבוהים יותר אבל אם אני צריך לבחור את הרכב שבו אני רוצה לשבת בזמן תאונה בין השתיים, אני אכנס לפורד בלי לחשוב פעמיים כי הציונים במכוניות סופרמיני לא שקולים בשום אופן לאלו של קרוסאוברים גדולים.

לטיפו יש שלושה כוכבים במונחים של 2016 ולדאסטר שלושה כוכבים במונחים של 2011. ב2011 הטיפו היתה מקבלת 5 כוכבים בלי למצמץ יותר מדי וב2016 היא לא מקבלת אותם פשוט משום שב2016 שום רכב ללא מערכות אקטיביות לא יכול היה לקבל יותר מ3 כוכבים. השתיים רחוקות מלהיות שקולות מבחינה בטיחותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אתה טועה, 4 כוכבים זה המקסימום של טיפו, עם 60% הגנה על ילדים אי אפשר היה לקבל 5 כוכבים אף פעם. בנוסף הסנדרו נבחנה ב-2013.

והמחיר פשוט הזיה.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקו1, אם רק היית טורח לבדוק את מה שאתה כותב...

באתר של הEuroncap תחת הAbout 2016 rating תוכל לראות שהם שינו לחלוטין את המבחנים של הילדים : "The assessment of Child Occupant Protection is now based on larger child dummies, representing a 6 year old and a ten year old, rather than the smaller 18 month and 3 year dummies. Maximum points can be achieved only if the car offers three or more i-Size compatible seating positions."

הטיפו נבחנה על בסיס המבחן המעודכן, הדאצ'יות על בסיס המבחן הישן ולכן אין שום יכולת להשוות ביניהן. אפס. גורנישט. בובות שונות לחלוטין, תנאים אחרים לגמרי ואם אתה עדיין לא מאמין לי פשוט תמשיך לקרוא עד למשפט האחרון שלהם שאומר "2016 assessment are significantly changed from previous years and star ratings should not be directly compared with earlier years."

בנוסף, בדברים שרשמתי התייחסתי לדאסטר שקיבלה 3 כוכבים ב2011. הסנדרו נבחנה ב2013 וזכתה ל4 כוכבים שגם הם כאמור, לא שווים ל4 הכוכבים של הטיפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו נאה. ואת זה אני אומר כשלדעתי ההאצ׳בק מכוערת. חבל שהמנוע בנזין עצלן וחבל על האבזור. וזה נכון מבחינתי גם לגבי הסדאן. אם זה לא היה ככה, ובהינתן שההאצ׳בק מכוערת בעיני, לחלוטין הייתי שוקל את הרכב.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקו1, אם רק היית טורח לבדוק את מה שאתה כותב...

באתר של הEuroncap תחת הAbout 2016 rating תוכל לראות שהם שינו לחלוטין את המבחנים של הילדים : "The assessment of Child Occupant Protection is now based on larger child dummies, representing a 6 year old and a ten year old, rather than the smaller 18 month and 3 year dummies. Maximum points can be achieved only if the car offers three or more i-Size compatible seating positions.".

נשמע מוזר, למה לבטל מבחנים הנוגעים לפעוטות? רוצים להוסיף מבחן עבור ילדים בוגרים יותר? תוסיפו, אל תבטלו את הקיים..

האם המבחן החדש בהכרח מחמיר יותר או שהוא פשוט שונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוזר, למה לבטל מבחנים הנוגעים לפעוטות? רוצים להוסיף מבחן עבור ילדים בוגרים יותר? תוסיפו, אל תבטלו את הקיים..

האם המבחן החדש בהכרח מחמיר יותר או שהוא פשוט שונה?

אין לי מושג... אני יכול רק להניח שהמטרה שלהם היא לא להקל אלא להחמיר.

יכול גם להיות שבגילאים היותר קטנים אין לרכב השפעה ממשית על הבטיחות של הילדים כי היא בעיקר נובעת ממושב הבטיחות הספציפי. בגילאים היותר מבוגרים הילד כבר רתום עם החגורה של הרכב אבל שוב, זו רק ספקולציה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמוה מאוד העניין עם מערכות הבטיחות. לא מבין את הרעיון.

אם הייתי מחפש רכב בסגנון, זה בהחלט היה דיל ברייקר עבורי. עם חוסר גיר ידני אפשר להסתדר אני מניח, אבל מובילאיי במקום מערכות מקוריות, שנמכרות פה כבר באותו רכב, מוזר.

במחיר של הדיזל יש אוקטביה סטיישן עם כל מערכות הבטיחות.

חוץ ממוניות (ופיאט לא מוכרים למוניות היום) אני לא רואה מי עוד יקנה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...