Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת i stop במאזדה cx5 החדשה

sayko2
שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קיבלתי היום את הרכב מאזדה cx5 החדשה.

הכל מצוין רק שאני עוד לא הבנתי איך אפשר להפסיק באופן ק ב ו ע את מערכת ה i stop.

כל פעם שהתנעתי את האוטו הייתי צריך ללחוץ על הכפתור של ה i stop בכדי להפסיק אותו.

מה כל פעם אצטרך ללחוץ על הכפתור או שישנה אפשרות להפסיק אותו תמידי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דרך לבטל באופן קבוע. זה נחשב אביזר בטיחות מאיזושהי סיבה.

קראתי איפשהו בעבר שאם תיקח חתיכת נייר תקפל אותה ותדחוף ליד הכפתור ככה שישאר לחוץ כל הזמן זה משבית תשטות הזאת.

לא ניסיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת אולי אלו השלכות יכולות להיות בעקבות הרעיון שכתבת?

יכול להיות שפעולה זו תגרום "להתעייפות" המעבד במחשב הרכב בגלל קבלת פקודה אין סופית.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש מקצוע יכול לבטל את הדבר המטריד הזה לצמיתות, אם יתחבר למחשב הרכב. כלומר "יפרוץ" אותו.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים, בעיות העשירון העליון, מה כבר הקושי ללחוץ על כפתור בכל נסיעה, זה כמו לפתוח חלון בכל נסיעה זה לא מאמץ ניכר, וזו פונקציה אפקטיבית ככל הנראה לחסכון בדלק והורדת בלאי הרכב בעמידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים, בעיות העשירון העליון, מה כבר הקושי ללחוץ על כפתור בכל נסיעה, זה כמו לפתוח חלון בכל נסיעה זה לא מאמץ ניכר, וזו פונקציה אפקטיבית ככל הנראה לחסכון בדלק והורדת בלאי הרכב בעמידה.

זה מעצבן ללחוץ על כפתור כל תחילת נסיעה - מסכים שזה לא "אויאויאוי" אבל אם אתה חיי עם זה בשגרה זה מעצבן.

יש רכבים שזה פחות נורא ויש רכבים שזה יותר - עם סיאט לאון ידנית וה208 הידנית שהיתה לי הSTOP START לא היו נוראיים בכלל, עם הקליאו המערכת הזאת פשוט בלתי נסבלת ולכן אני מנטרל אותה בכל תחילת נסיעה - מתרגליים אבל עדיין זה מעצבן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בקיץ צריך לבטל את האופציה של כיבוי בעצירה בגלל המזגן. כאשר אין צורך במזגן, לא תהיה לך בעיה לכבות בעצירה, להפך - אתה תשמח לכבות ולחסוך.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור מוזמן לעיין בספר נהג,

בשביל זה הוא קיים.

היגיבו לך כך בשירשור נוסף שנפתח על ידך

בנושא איפוס מד קילומטרים.

למיטב ידיעתי לכל רכב חדש הנמכר בישראל

מצורף ספר לנהג המסביר היטב את הנחיות תפעול הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בקיץ צריך לבטל את האופציה של כיבוי בעצירה בגלל המזגן. כאשר אין צורך במזגן, לא תהיה לך בעיה לכבות בעצירה, להפך - אתה תשמח לכבות ולחסוך.

אתה תשמח עוד יותר לתקן אחר כך רכיבים הקשורים במערכת/כולל המערכת עצמה.

מנסיון במאזדה 6 כעבור שנה שגם עם הכיבוי, הייתה בעיה במערכת, תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תשמח עוד יותר לתקן אחר כך רכיבים הקשורים במערכת/כולל המערכת עצמה.

מנסיון במאזדה 6 כעבור שנה שגם עם הכיבוי, הייתה בעיה במערכת, תהנה.

אני יודע שבסיאט לאון בת ה 3 של חמותי המנוע נכבה בכל עצירה, גם בקיץ (לא יודעת ללחוץ חלש על הבלמים). הכל תקין ועדיין עם המצבר המקורי.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל מאוד לבטל, חתיכת מתחת דקה בין הכפתור לפאנל -כאשר השאיפה שהכפתור ישאר במצב שהוא לחוץ פנימה .

משמע כאשר לחוץ יש לבצע פעולה זאת .

ב cx5 שהייתה לי , עבד והחזיק מעולה 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...